Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

a mnie sie podoba taka stopka \" Jedzenie tutaj jest okropne i dają takie male porcje. To właśnie myslę o zyciu\" Pesymistycznie bo mam dzis zły dzien. Niestety nie pamiętam czyja to stopka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malutka a może coś nowego coś dla mnie wymyślisz :D bo moja mi się już znudziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co:) kiedyś mialam tylko Remarque np. to Miłość to nie staw, w którym zawsze można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do restauracji w Bytomiu przyszoł taki fajny młodzik. A w kącie siedzieli przy piwie górnicy. No i ten młodzik pyto sie kelnerki czy może dostać dwa kreple, no ale on pedzioł po gorolsku \"pączki\". I ta kelnerka przyniosła mu te pączki. A on jej na to: - Za te dwa pączki Całuję panią w rączki. To spodobało się kelnerce i pyto go czy by jeszcze czegoś nie chcioł. - No to dwa ciasteczka proszę. - Kelnerka przyniosła a on jej tak: - Za te ciasteczka Całuję panią w usteczka. A ci górnicy przy piwie to ino słuchali, ale jeden nie wytrzymoł i pado na głos: - Panie, a możebyście se i zupę obsztalowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka🖐️ wiesz jaki ja mam kaloryfer w sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Landrynko jak miło że zaglądłaś do nas :D jakże się ciesze mam nadzieje że nie ostatni raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej cwaniaczku🖐️ mnie nigdzie nie zasypało :P siedze sobie pod kołderką bo mam grypke:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka to dla Ciebie :D ------- ------🌻 ------- ------🌻 ------- ------🌻 ------- ------🌻 -----\\--I--I--I--I--I--/ -------\\--I--I--I--I--/ ---------\\--I--I--I--/ -----------\\--I--I--/ ------------ \\--I--/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×