Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Musze dziś koniecznie powiedziec mojemy lubemu, że lece na jego kase :P :D Zbieram się pomału do domu (będe wracała jego samochodem- tym, który dostane w spadku :D ) ;) Trzymam kciuki za Ciebie Angel 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre... a jak on sie czuje ? juz lepiej ? / sorki ale jakos wylecialo mi wczesniej z glowy ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A no ma jeszcze tydzień L4, ale czuje się nienajgorzej. Ale się uśmiał, jak mu przedstawiłam motywy kierujące moją chęcią zamążpójścia :D Spadam bo jedziemy na zakupy- w lodówce zostało nam tylko światło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Angel 🌻 chyba pora oswoić się z tą myślą. Dasz sobie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
boli głowa..... jak to się mówi w takich sytuacjach? "już wiecej nie piję"? Ale impra była... Wczoraj mój luby wrócił z podróży do Niemiec o 16:00 a ja juz nieźle zwazona byłam...Za to przywiózł mi pluszowego misia...Rozbroił mnie..:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ... to sie mowi \"wiecej nie pije, ale mniej tez nie\" ... samopoczucie bez zmian ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja tam zawsze powtarzam "od jutra nie pije" ;) I tak codziennie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no i zapowiada się dzisiaj kolejny grill - szef eksperymentuje z oscypkami z grilla z sosem żurawinowym....Ja juz dzisiaj naprawde nie piję..Jeszcze nie wylądowałam..w głowie mi sie kreci... A kadrowa upiekła ciasto...Jak ja kocham tą firmę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kobiety nie wiem co się ze mną dzieje. Jestem ciągle nieprzytomna, niewyspana (sypiam około 6-8 godzin dziennie), czuje się bardzo zmeczona, słaba. Czasami mam wrażenie, że to co mówią inni dociera do mnie z opóźnieniem. Chodze jak zombi :O Nie mam apetytu... Mogłabym ak wymieniać i wymieniać :O Potrzebuje porządnego kopniaka chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - ja mam to samo ... czasami sie zastanawiam czy powinnam jezdzic samochodem .. ::O ,a dzis zrobilam numer ..musialam podjechac do centrum ... zaparkowalam ..drobne w garsc ... i do parkometru ide ..wlozylam bilon... i odeszlam ....... wrocilam sie do samochodu , wzielam torebke i tak sobie mysle ze cos nie tak ... - oczywiscie kwitka nie wzielam ... dobrze ze nikt mi go nie podprowadzil ... tez nie mysle... wszyscy musza do mnie mowic glosno i wyraznie... i jestem otepiala jakas ... dodam totalny brak humoru... placze non stop i jest mi wszystko jedno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel mam dokładnie tak samo (dziś rano myślałam, że się popłacze- nie mampojęcia dlaczego :O ), tyle, że akurat w Twoim przypadku jest to zrozumiałe. A powiedz mi, Twoi rodzice mieszkają w innym mieście? Może weź kilka dni urlopu i odwiedź ich, spotkaj się ze starymi znajomymi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice mieszkaja kolo 100 km od Wawy - to oczywiscie nie problem, bo mam samochod... moze do nich podjade ,ale raczej nie na weekend, tylko w przyszlym tyg, bo moja mama idzie teraz do szpitala do poniedzialku, wtorku (nic powaznego cale szczescie), wiec pojade dopiero po tym jak wroci... starzy znajomi hmmmm niestety nie utrzymuje prawie z nimi kontaktu... nikogo nie urazajac - to typowo malomiasteczkowe towarzystwo, ktore zyje tylko i wylacznie plotkami... na moj temat tez ... i to ludzie ,ktorych kiedys uwazalam za przyjaciol... dlatego nie chce przed nimi sie wyplakiwac... w sobote jade do kolezanki ... zostaje na noc .. z butelka wina ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Może troche odpoczniesz przy rodzicach. Doszłam do wniosku, że te moje objawy są takie przedokresowe :O Trzeci raz w tym miesiącu okresu nie zniose :O Nigdy więcej przerw w braniu tabletek! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moim okresem nie wiadomo co ... wczoraj dostalam boli brzucha i zaraz po tym powinnam / zawsze tak bylo/ dostac okres .... do dzis jednak nic ... to tez ze stresu .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Możliwe, że to stres, a nawet bardzo prawdopodobne. Nie zamartwiaj się Mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel - meliska!! Prezent - zacznij jesc witaminy i magnez. Humor i kondycja się poprawią. Ale mi sie chce spać...masakra. Nic prawie dzisiaj nie zrobiłam.Za to nadrabiam zaległosci podręcznikowe o zołzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa :D Właśnie rozmawiałam z lubym przez telefon i mówiłam mu o moim samopoczuciu :D Powiedział "zacznij jeść witaminy i magnez!" :D:D Dziś zabieramy moją malutką chrześnice na spacerek :D Nie mogę się doczekać :D Goździk a jak tam przygotowania do balu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
widzisz prezent...mam teksty jak mamusia, co? :D Hahahahhaa Ale dobrze że masz takiego mądrego faceta który potrafi o Ciebie zadbać.Te witaminy i magnez to tak z doswiadczenia już wiem, bo przerabiałam już takie stany. Dzisiaj już piłam magnez. Angel - to zapowiada się udana sobota- piżama party? :D Grunt to pozytywne nastawienie. Z każdą kartką ksiażki przekonuję sie coraz bardziej ze niezła ze mnie zołza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezione na kafeterii... \"Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu... Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście... Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo... Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim... Spojrzeć w Twe oczy... gładzić dłoń... dotykać Twej twarzy... ust... pocałować(...). Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota... bezpieczna w Twych ramionach... Chciałabym zapomnieć o tym, co było... żyć chwilą obecną... Pragnę usnąć wtulona w Ciebie... obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię... Czuć, że jestem Ci potrzebna... wiedzieć, że jestem jedyna... Chcę się z Tobą drażnić... pokłócić...posprzeczać tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz... \" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa do tej pory magnez piłam tylko na kaca :P:P Angel... Samo życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
magnez na kaca..?? No tego to nie słyszałam.Magnez dba o uklad nerwowy, stawia na nogi przy rozdrażnieniu, uczuciu zmęczenia, czy rozchwianiu emocjonalnym..i jak pojawiają się tiki nerwowe (mi zaczęła powieka skakać - klasyczny objaw niedoboru) Angel a masz jakieś zwierzątko? Ja mam psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa- ja mam w domu magnez musujący- pisze na nim, że szczególnie polecany jest osobom palącym papierosy, nadużywającym kawe oraz alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
racja - bo te produkty sprzyjają szybszemu pozbywaniu się tego pierwiastka z organizmu :D Kawa zabija magnez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Do jutra kobiety 🖐️ Ide walczyć z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
co nieco z etykiety: "Wplywa prawidłowo na funkcjonowanie układu nerwowego, mięśni, serca.Usprawnia pamięć (dla Angel),poprawia koncentracje i samopoczucie (też dla Angel).Przyjmowanie tego minerału zaleca się w stanach zmęczenia fizycznego(dla nas wszystkich hehe) i psychicznego (Angel)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze sobie kupic ten magnez .... o ile nie zapomne ... mam psa... gdyby nie on / a raczej ona / nic bym nie robila po przyjsciu do domu , tylko jakas wegetacja... a tak to musze wyjsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no..to masz dla kogo żyć :D Pieski są najwspanialszymi przyjaciółmi. Zabierz ją na długi spacer i nie myśl o problemach. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×