Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
kawa chyba tak szybko nie zarośnie... Smaruj maścią Tribiotic, to szybko się zagoi. ;) Dajcie już spokój studentce ;) Skoro sprawia jej to przyjemność... A propos kolczyków i innych tego typu "upiększeń". Chce drugi tatuaż, ale luby jak o tym słyszy dostaje konwulsji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Studentko kochana, dziękuje Ci bardzo za poprawienie mojego błedu, ale chciałabym Cię o coś poprosić. Jeśli chcesz brać udział w naszej "dyskusji", to proszę bardzo, ale przestań już pisać o błędach, sensie wypowiedzi, itp... Ok? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
studentko- buuuu a nie wiesz ze potem ktoś to przepisuje? Czy nie masz w ogóle świadomosci jak wygląda praca notarialna? A moze Ty właśnie szkolisz się na taką osobę która będzie spisywała dyktowane pisemka bo znasz się na ortografii. Wow. Ambitnie. Gratuluję. Skończ studia, znajdź pracę to pogadamy. ZNam wielu studentów po prawie pracujacych na poczcie. No będę próbowała wkladać tego kolczyka, ale normalnie juz mam stres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
tak jal mówiłam- zaatakowało mnie stadko rozwścieczonych bab, które uważają, że wszelakie błędy ortograficzne są jak najbardziej w porządku. Nigdy nie zrozumiem mentalności niektórych ludzi.... może jakiś socjolog mi to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
"do prezentu" - po pierwsze nie atakuje Cię, przeprosiłam za mój karygodny błąd i nietakt, poprosiłam jedynie, abyś zamknęła temat. A po drugie słyszałaś przysłowie "kto sieje wiatr, ten zbiera burze"? Dziewczyny atakiem odpowiedziały na Twój atak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
widzisz, w ocenianiu charakteru zupełnie obcych sobie ludzi też nie masz umiaru. Gratuluję inteligentnego wyciagania właściwych wniosków. Oczywiście ze jesteśmy tępymi rozwścieczonymi babami, które uważają że błędy ortograficzne są jak najbardziej mile widziane w naszych pustych wypowiedziach.A ja jestem przed okresem i barrrdzo sie Cieszę ze mogę Ci inteligentnie dokopać. Przynajmniej oszczedzę innych jak już sie wyżyję.hiehiehie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dajcie spokój kobiety. Jeszcze mi potrzebne, żeby tutaj z kimś się kłócić (nie zrobiłam błędu tym razem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
kochana, w tym sęk że wiem, jak wygląda taka praca. Otóż niekażdy notariusz ma swojego asystenta/aplikanta; szczergólnie ci, co dopiero zaczynają. Mam wielu znajomych w tym zawodzie, także nie musisz mnie pouczać, jak to wygląda...uuuuu nie udało się po raz kolejny. ja jestem na aplikacji sędziowskiej......a propos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Halo czy ktoś mnie tutaj wogóle słucha??????????? Przestańcie już doi cholery, bo zaczyna mnie to drażnić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ale to nie jest kłótnia Prezenciku :D Po prostu trzeba dziecku coś uświadomić i tyle :D po pierwsze - niech sie dalej uczy pilnie, bo na poczcie wciaż szukają rak do pracy, po drugie - po pozdrawiam stawiamy przecinek :D po trzecie - poćwiczyć umiejętność czytania ze zrozumieniem i wyciagania prawidłowych wniosków. po czwarte - cholera muszę wcisnąć tego kolczyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Uuuuu nieudało się - nie chciałabym spotkać taką Sędzine, która nie ma umiejetności wyciagania wniosków na podstawie tego co czyta. Tak sie składa, ze wiem jak wyglada taka praca :P Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
na poczcie niech sobie pracują magistrzy zarządzania, ekonomii. Słońce pisałam już, że jestem na aplikacji sędziowskiej.... Wiesz co to jest aplikacja? Może nie? Dlatego tak się upierasz z tą pocztą...hhhhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 P.S. Mam znajomego na aplikacji sędziowskiej UŚ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kawy z mleczkiem
nie udało się....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dziewczęta, radziłabym wszystkim nie pogrążać się coraz bardziej... ;-) Studentko - jako jedna z obrończyń piękna języka polskiego mogę zrozumieć Twoje oburzenie. Ale szkoda czasu na brnięcie w czcze dyskusje - a prowadzona tutaj taka właśnie będzie, zapewniam. ;-) Miłego dnia wszystkim! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku dzięki, że chociaż Ty... :O A powiedz kochana, jak tam weselisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Weselisko - echh..... Było, minęło - to se ne vrati... ;-) Wynudziłam się, nikt mnie nie podrywał i zupełnie nie miałam się z kim bawić! 😭 😭 😭 W ogóle nie tańczyłam... (pewnym pocieszeniem jest fakt, że tańców w ogóle było niewiele) Ale mam satysfakcję z niepowtarzalnej kiecki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... studentka po prostu nie ma innych problemow - w tym swojego zycia , tylko musi ...nie wiem - leczyc kompleksy ? - tym, ze ciagle powtarza ze jest na prawie US.... proponuje najpierw skonczyc studia, a pozniej sie tym chwalic..... poza tym to nie jest temat pt. \"zwracamy uwage na bledy ort.... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
"Przyszły sędzia musi posiadać doskonałe przygotowanie merytoryczne do zawodu i takie umiejętności, jak szybkość uczenia się oraz realizm w ocenie sytuacji. Niezwykle istotne w tym zawodzie są predyspozycje etyczne - zdolność zachowania bezstronności i brak uprzedzeń, sztuka wyważenia racji, wiedza i intuicja psychologiczna, a także pracowitość i systematyczność, jak również umiejętność myślenia w sposób charakterystyczny dla prawnika - logicznie, ściśle i z zastosowaniem metod nauczanych choćby w ramach logiki. Wiedza prawnicza okazuje się jednak często niewystarczająca w skomplikowanych przypadkach. Dlatego ważna jest też orientacja w naukach społecznych. Ostatnią, choć jedną z ważniejszych cech w tym zawodzie, jest poczucie odpowiedzialności." A teraz przeczytaj to ZE ZROZUMIENIEM i zinterpretuj odnośnie Twojego zachowania tutaj. Poza tym aplikacja wymaga dużego nakłądu pracy - a Ty co robisz? Buszujesz w sieci bo nie jesteś im do niczego potzrebna? Czy to może bogaty tatuś prawnik Ci to załatwił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
niech żyją kompleksy...hehehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Prezent a jak tam delegacja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A delegacja.... Fajnie ;) Gdyby nie to, że się nie wyspałam ;) Ale za to drinka wypiłam i potem jakoś tak nawet miło mi się na wykładach siedziało, bo prosto z dworca pojechałam na uczelnie, tzn luby mnie zawiózł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
kurczaki, ale tu dziś nastroje, aż strach się bać;) Goździk, brak było atrakcyjnych mężczyzn czy za wysoko podniosłaś poprzeczkę? taka moja luźna uwaga;) "gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
"gdzie te chłopy..." :D:D Kawa przez ten Twój kolczyk chodzi mi ciągle po głowie tatuaż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
tribala (czy jak sie to tam pisze :P), za kolorowymi ogólnie nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×