Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździki sztuk dwa
Obiecuję o tym pomyśleć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Tak... myśle nadal... ;-) Mam wszystko. Prócz miłości. Czyli nic. Wszystkiego dobrego, znikam na jakiś czas! :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Gdzie się wybierasz goźdiku? Czyżby urlop przed weselem? Zmienili mi czas pracy. Teraz siedze od 8 do 16. Fajnie bo mogę spać godzine dłużej, ale nie fajnie, bo godzine później będe wracała do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z bitą śmietanką
Prezent, naprawdę zamierzasz robić prawdziwą ankiete do rozdziału badawczego? U nas wszyscy wypełniali ankiete w barze przy piwku w taki sposób aby pasowały do norm ksiażkowych i naszych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa jak na razie to brakuje mi czasu na cokolwiek. Z drugiej strony to może być ciekawe. Ogólnie studiuje ten kierunek nie dlatego, że chce żeby ten zawód był moim źródłem utrzymania. Jest interesujący, ciekawy... Takie mam zboczenie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z bitą śmietanką
prezent...ale wiesz ze studia tak naprawdę dają wiedzę tylko teoretyczną. Prace magisterską robi sie bo trzeba, a dopiero potem zaczyna sie prawdziwe zdobywanie wiedzy z tej dziedziny. Generalnie z ankietami jest największy problem. U nas na każdej specjalnosci doszli ludzie do wniosku że nie ma sensu tracić czasu i biegac z ankietami, które i tak dla zartu ktoś może Ci spieprzyć, potem wyjdą sprzeczne ze wstępnym załozeniem i pojawi sie problem. A czas jest ważny.Ja najmilej wspominam właśnie rozdział badawczy :D :D :D Wczoraj byłam na aerobiku, jestem trochę obolała ale szcześliwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Owszem, ale inaczej jest na kierunkach "ścisłych", a inaczej na humanistycznych. Rok byłam na wolontariacie w świetlicy socjoterapeutycznej, dwa miesiące miałam praktyki na komendzie, bywałam w areszcie śledczym, izbie dziecka, pogotowiu opiekuńczym. Zresztą chciałabym iść potem na psychologie i pracować w policji, ale to tylko takie marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Angel. Jestem nieziemsko śpiąca dzisiaj Nic mi się nie chce.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Pozdr. Goździk, Vincenty dał Ci widzę do myślenia... może to i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku a jak córcia? Zadowolona z przedstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Zadowolona,chociaż mamy nie było:O, tańczyli pod znaną nam wszystkim muzykę z Jeziora Łabędziego, fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A chociaż tata był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
był,i był jeszcze kuzyn i kuzynka, tak że jej to się krzywda nie stała, tylko mame serce bolało:O myślicie,że będzie jeszcze ciepło?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie goździku... :O Ja już zwątpiłam :O Pies zerzarł mi wczoraj kozaka :O Nie mam butów do płaszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
głodem bierzecie tego psa biednego? czy traktuje twoje buty jak fetysz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No niestety on uwielbia moje buty i bielizne :O Najwyraźniej te rzeczy mają jakiś charakterystyczny, zachęcający go zapach :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ach te moje feromony :P:P :D:D Mój pies ma zapędy destrukcyjne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporalam sie z liczeniem..... mialam 15 stron rachunku, a do tego 15 stron specyfikacji...... udalo sie :D a tak na marginesie otworzylam dzis oficjalnie sezon skrobania szyb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaa. Mój wozik wyglądał dziś paskudnie rano :O Jawna dyskryminacja! Auto lubego stoi w garażu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja miałam dzisiaj taki dobry humor z rana... No ale niestety..ksiegowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ostatnio usłyszałam od klienta, że księgowe są wredne, marudne i brzydkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D Czytam właśnie topik "a teraz ja opowiadam dowcip". Ten mnie rozbawił :D Król Artur wyjeżdżał na krucjatę i postanowił, że kupi swej żonie pas cnoty. Poszedł do kowala, a ten mówi, że ma najnowszy krzyk mody - pas z gilotynką! Więc kupił go Artur, założył żonie, zabrał klucz i pojechał. Po paru latach wrócił i oczywiście chciał sprawdzić rycerzy okrągłego stołu, czy nie uwiedli mu żony. Postawił ich w rzędzie i kazał spuścić spodnie: 11 miało obcięte filutki, wyjątkiem był Lancelot... Król załamany: Moi wspaniali rycerze okazali się bandą hołoty! Na nikogo dziś nie można liczyć! Tylko Ty - wierny Lancelocie mi się ostałeś... - i spojrzał wyczekująco na Lancelota, by ten coś powiedział. Lecz Lancelot milczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugi ten topik..... ale przy niektorych dowcipach mozna pasc ze smiechu :D widac praca wre nie tylko u mnie ;) .... hehehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wre niesamowicie :D Ależ ja bym już chciała być w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nabralam checi na salatke z ananasem (+ szynka, jajko, kukurydza ,majonez... ), poszlam na zakupy i zgadnijcie czego zapomnialam kupic.... ananasa :D , musialam isc drugi raz.... starosc nie radosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no dobre:D skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzić i bolą nogi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×