Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
A tu i ówdzie :O Nad pośladkiem ;) Wzór ma kształt nocnego motyla w sumie, więc nie są to tylko jakieś tam wzorki ;) A mówił kochany "zrobisz i prędzej czy poźniej będziesz chciała znowu" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
i coś chyba jest w tym co prezentowy luby mówił... oj udaje Mu się czasem coś mądrego powiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Czasem nawet mówi z sensem :P A no prawda, prawda. Chciałam mieć jeden, teraz chce drugi... Kiedyś chciałam kolczyk w języku, ale lęk przed seplenieniem mnie powstrzymał :D W brwi też mi sie podoba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jeżeli chodzi o kolczyki to ja w moim ciele toleruję i uznaję kolczyki tylko w uszach, ale tatuaż to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mnie się podobają, ale chyba raczej bym nie zrobiła ze względu na to, że gdybym chciała kiedyś pracować w wyuczonym zawodzie... Tatuaż robie dla siebie, nie musi nikt go oglądać. Taki wyraz mojej duszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no raczej, nie podejrzewam Cię o robienie tatuażu co by innym pokazać,że masz;) ja też jestem posiadaczką 1sztuki,i też chyba jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa:P,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja tez mam...kolorowy. Byłam na miescie kupic prezent dla kolezanki z pracy na imieniny.Przy okazji kupiłam tribiotyk..W domu bede walczyła z kolczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku a gdzież to tak owy posiadasz? :D I cóż to jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie bolało..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
a gdzie masz? Jak dla mnie to było momentami przyjemne :P Bolało mniej niż zastrzyk, a pisałam już wcześniej, że zastrzyków dostaję raz na pół roku 30, więc jestem oswojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
na lędźwiach. Myślałam w niektórych momentach że tnie mi skóre na plecach skalpelem..Szczypanie...Ktos to kiedys porównał do depilacji - u mnie depilacja tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Podobno właśnie na kościach boli bardziej. Ja chce teraz drugi na lędźwiach, albo na plecach, ale na kręgosłupie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Czyżby to był Twój wzór? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja mam na ramieniu zaczynam chorować na następny, ale najpierw musze wyjść na prościutką prostą finansową:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
no :O Ja też tak mówiłam, ale jak już wspominałam pies zjadł mi kozaka :O Wypatrzyłam nowe... Jedyne jakiem mi się podobają... Za 260 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
mi pies nie zjadł kozaków:P ale zjada je ząb czasu:P moje wypatrzone to prawie 300zł i chyba będę zmuszona powiedzieć im nie to jest tatuaż Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No właśnie nie wiem. Kurcze z butami teraz jest katastrofa. Albo jakieś kosmiczne paskudy, albo fajne, za prawie 300 zł. I tym sposobem po raz kolejny mam kobiecy dylemat- kupić czy nie kupić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no właśnie:O ale kurde mam tak niesamowitą ilość wszelkich wydatków,które muszą być:O,że nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wierze Ci goździku. Przy małej na pewno buty odchodzą na dalszy plan. Mój problem polega znowu na czymś innym :O Za 300 zł mogłąbym kupić 3 pary butów :O Będe sobie przez pół zimy wypominać, że kupiłam takie drogie :O No cóż, taka już jestem ;) Pozostałość, wyniesiona z domu rodzinnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ale wiesz co, jakbym miała kupić sobie jakieś dennozy na 100zł, to mam to gdzieś szkoda kasy i lepiej już w starych chodzić, faktycznie te tańsze mają tak beznadziejne czubki,korki i materiały wykonania,że to jest w ogóle nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Na pewno ;) Będzie trzeba w takim razi enapisać mężowi, że jade po buty :D Ale mi się nie chce pracować... A roboty mam tyle, że przed 17 nie wyjde, a kto wie czy i nie później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote sie wybieram na zakupy...... musze kupic na pewno buty i kurtke ... poza tym na pewno tez jedne albo 2 pary spodni ... + jakis sweterek........ niezle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
tak...to ja i mój tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
motyl...b.fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawka może tak bardzo bolało dlatego, że siedziałaś w takiej pozycji... Tam gdzie ja robiłam (i połowa moich znajomych, którzy tez posiadają tatuaże :P) gość każe się zawsze położyć. Jesteś wtedy bardziej rozluźniona... Zresztą nie wiem ;) Nie znam się na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ale jak leżysz to skóra nie jest napięta... moze wyjść nierówno.. Ja widziałam przeważnie w takiej pozycji jeżeli chodzi o tatuaże robione na lęźdzwiach. Na leżąco miałam przekłuwany pępek.. :O :O żeby tylko nie zarósł... Tam są jeszcze inne moje fotki :O http://www.magazynbyc.pl/My_Homepage_Files/Page5.html tu są moje cycki hahahaa http://www.magazynbyc.pl/My_Homepage_Files/Page8.html tu moje nogi...W ogóle to fajne czasy były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
te Kawa -> aż Ty gwiazda jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×