Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goźdździki sztuk dwa
Ale kawa, no weź nie mów, że sprawiłąś sobie "rozmiar większe" na urodziny? :-0 i co oni Ci robią na tych udach??? Ja tam mam tylko uszy przekłute. I więcej kłuć się nie zamierzam. No chyba, żeby liczyć te zastrzyki w głowę, które dostaję przeciwko łysieniu... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
generalnie to robiłam za reporterkę właśnie w takiej tematyce kosmetyczno-medycznej.A ze czasem brakowało nam do sfilmowania statystów hehehe to sobie korzystałam. Najgorzej wspominam kurację antytrądzikową laserem IPL :O. A najfajniej było na sali operacyjnej podczas operacji powiększenia piersi (stalam przy chirurgu) , przy odsysaniu tłuszczu z usunięciem fragmentu skóry z brzucha i przy liftingu. To co można obejrzeć w TV to pikuś przy tym co widac na żywo. Nawet mogłam sobie zrobić sztuczne cycki...ale nie skusiłam się - chociaż wielkością nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
goxdziku to było zwalczanie celulitu..Jakoś za bardzo nie mieli pola do popisu bo nie mam hiehiehie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goźdździki sztuk dwa
Heh, ja za to mogłabym zastatystować, byłoby co pozwalczać... :-P Wypchać też byłoby co, ale nie dam! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Z wrażenia nick mi się przekręcił... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ja czasem sobie myślę czy dobrze zrobilam że sie nie skusiłam.... Miałabym męski świat u swych stóp :P hehehhee Faceci w spedycji u nas sobie powiesili nagą Dode na ścianie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
pewnie ten plakat z CKMu?taa mój mąż kupuje co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dokładnie ten.... :O Ale wiecie..ma ładnego kolczyka w pępku...Buuuuuuuuuu A najśmieszniejsze jest to ze jeden z kolesi myślał że to prawdziwe "elektrody" hahahahahhaha JAkbym takie miała - nie płaciłabym mandatów...nie nosiłabym zakupów,nie otwierała sobie sama drzwi, nie płaciła za bilety w autobusie itd.. Ale za to faceci nie patrzyliby mi w oczy i nie doceniali mojej wrodzonej Inteligencji :D :D :D :D :D (to tak skromnie dodam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Właśnie skończyłam robote. Jestem niemiłosiernie głodna, a luby dziś prędko nie wróci, więc ne dość, ze sama będe musiała obiad zrobić, to i jeszcze sama zjeść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomidorowke z wczoraj z ryzem :D , oczywiscie luby gotowal .... :) mniam mniam ... tez jestem niemilosiernie glodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja mam mięsko z wczorajszego obiadu, ale sałatki żadnej nie mam... Mogłabym nie jeść mięsa wogóle tylko ziemniaki z sosem i sałatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ dziewczynki. Nie dość, że wczoraj zjadłam obiad sama, to i kolacje przyszło mi jeść w samotności. Luby wrócił po 23 :O Nadal wściekły na mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie :O To była niedzielna kłótnia z serii "bo zupa była za słona" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam ... u mnie jest tak ze jak on gotuje , to ja RACZEJ nie powinnam w ogole zblizac sie do kuchni ;) a jak juz sie w niej znajde, to RACZEJ nie powinnam sie w ogole odzywac i komentowac tego jak on gotuje (a efekty sa niesamowite.... )... Ale ja jako zodiakalny Skorpion nie potrafie sie powstrzymywac czasami od komentarza... ;) i wtedy scenariusz jest do przewidzenia 1.ja cos palne na temat tego JAK on cos zrobi 2. on na mnie warknie 3. ja zrobie smutna minke albo wyjde w ogole z kuchni 4. on wybucha smiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no jak ja czasem palne coś w stylu - "jak Ty trzymasz łyzke" (przyklad tylko) to mam zagwarantowane że on wyjdzie z kuchni i nie będzie nic do jedzenia...Taka urażona duma. Mogę się pożegnać z kolczykiem w pępku..Wczoraj próbowałam pół godziny go wcisnać i nic :( A mialam na oku taki śliczny kolczyk no.. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=134800773 Jakiegoś doła mam.. Jutro chyba okres dostane..PAtrzcie..a jeszcze niedawno pisałam to samo. JAk ten czas mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie najgorsze jest to, że jak się wkurze, to wszystko leci mi z rak, a jak mi spadnie, to rzucam całą reszta :O :D Ogólnie jestem bardzo agresywna jak się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
chisteryczka :D :D :D wiesz ale lepiej czymś rzucić i sie wyładować niż tłumić to w sobie i później zejść na zawał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doskonaly humor :D , po milutkiej nocy .... a rano znalazlam pierscionek,ktory zgubilam rok temu :D :D :D :D :D ...zaczepil sie w podszewce marynarki ... ;) a ja go szukalam tyle czasu... (myslalam ze zgubilam go w sklepie przy przymierzaniu ...nawet prawie zrobilam awanture w sklepie ze ktos go zabral z przymierzalni a tu niespodzianka :D A dzis jeszcze spotykam sie z kolezanka ze studiow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa , mi jak nie chcial wejsc kolczyk - wzielam gruba igle (bardzo gruba) , zdezynfekowalam spirytusem i przebilam .... ale pozniej i tak mi zaroslo ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
brrrrrrrrrrrrrr ani mi sie śni przebijać tego igłą.... Naprawdę mnie bolało przekłucie... i nie bede tego powtarzać. Musze jakos przeżyć stratę.. :( Prezent chisteryczka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie histeryczka tylko choleryczka :D:D:D Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, ale jak już się komuś uda to biada mu :O Agresor mi się taki włącza, że strach się bać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
własnie to miałam na myśli tfu tfu..dobrze ze studentki prawa dzisiaj nie ma hahahahahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel jak dla mnie to jesteś masochostką,w życiu bym sobie brzucha igłą nie przebiłą, no chyba że przypadkowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja sobie sama zastrzyki robie :O Ostatnio kazałam lubemu, wrzeszcząc przy tym "tylko nie w motyla, nie w motyla" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o rany:O no jak mus to mus i pewnie trzeba się przyzwyczaić w imię wyższego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Szczerze to ja to robie z lenistwa, bo mi się do poradni nie chce jeździć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;) marzy mi się jakieś SPA,dla podładowania akumulatorów,ale moje finanse mi teraz nie pozwalają na taką przyjemność, w drodze kompromisu umówiłam się u mojej pani na zabieg relaksacyjny na twarz:D urlop był tak dawno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja w celu podładowania akumulatorów zaczęłam chodzić na solarium ;) Marzy mi się taki jeden dzień na totalnym luzie. Właśnie jakieś SPA, a potem romantyczna kolacja, itd... :P Moge sobie pomarzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×