Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Dzień dobry kobietki 🌻 Czy u Was też pada śnieg? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) padal rano ,ale drobniutki i zaraz sie rozpuszczal , bo minimalnie na plusie jest :) pochwale sie ze wczoraj zrobilam rosol ...sama i wyszedl pyszniuki .... mniam ..a dzis mam miec z tego pomidorowa jak wroce do domu :) prezent, jak tam rodzinka na cmentarzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U nas zasypane ulice, jak zwykle zima zaskoczyła drogowców :P A na cmentarzu... Nie było najgorzej, choć miałam wrażenie, że na początku kiedy stałam z dziewczynami (córkami lubego), jego dwie ciotki myślały, że jestem ich koleżanką, bo zwracały się do nas "dziewczynki" :D Potem byłam z ex lubego na małym grzanym browarku ;) Poopowiadała mi troche jakie zdanie na ten temat ma rodzina i wyszło na to, że w zasadnie nie wypadłam źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zle ;) a rodzinke tez zapraszacie na slub ? , czy bedzie bardziej kameralny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To znaczy pod USC przyjdzie kto będzie chciał. Wszyscy w zasadzie już wiedzą, a do tej dalszej rodziny będziemy wysyłać zawiadomienia w poniedziałek. A na imprezce będą moi rodzice, brat z rodziną, świadkowie, dziewczyny i paru dobrych znajomych. Była żona lubego stwierdziła, że chyba raczej się na to nie pisze :P Choć... Mnie tam ona odziwo nie przeszkadza :O ;) Z mojej strony jeśli przyjdą ciotki, wujki, itd to będą mieli niespodzianke... Nie wiedzą z kim ja ten ślub biore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
u nas śniegu minimalnie,ale mróz,skrobanie szyb i miejscami na drogach niewesoło, jeżeli o mnie chodzi to niech sobie zima i śnieg będzie,ale drogi czarne!to o.k. a i jakby mróz omijał samochody to już w ogóle byłoby idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku chyba wymagasz zbyt wiele :D Zasypane, nieodśnieżone drogi to już chyba taki standard u nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no fakt standard:O ale co pomarzyć nie można?za to nie grozi żadna kara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dzieki bogu nie grozi, bo mąż mi powtarza, że gdyby karali za marzenia dostałabym dożywocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D taa marzenia i nadzieja niech to nas nigdy nie opuszcza!! Angel to jak widzę wciąż dopiero startuje w kuchni,dobrze że masz efekty pozytywne może to Cię zmotywuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuje ,chociaz musze przyznac ,ze musze miec do tego wene.. a tak to wole zeby obiad czekal jak wracam ;) chociaz ostatnio jak wrocilam do domu , to musialam na obiad czekac 3 h we wtorek.... ale to juz inna historia... chlopcy sobie imprezke halloweenowa zrobili i moj luby zapomnial ze czekam na obiad... , ktory mi kupil na miescie... myslalam ze go udusze.. :O czy glupio to zabrzmi jak stwierdze ze chce juz do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no trochę głupio,bo dzień się dopiero zaczyna;) rozwalasz mnie dziewczyno:D:D i za nic jak widze masz nasze towarzystwo😭coż kolejne złudzenie pryska jak bańka mydlana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a co do wczorajszego dnia to u nas deszcz padał na maxa i po 15minutach przenieśli mszę z cmentarza do kościoła,oczywście co trzeci tam dotarł;) i przez pogodę nici z corocznego pokazu mody więc ja luzik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I tyle straciłaś goździku! :D Myśmy jak zwykle na mszy nie byli :O Antychrysty :D Umówiłam się właśnie na "paznokcie" i farbowanie włosów :D To co tygryski lubią najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D ja idę w poniedziałek na mój wyczekany zabieg relaksacyjny na twarz, o paznokciach nie wspominam głośno,dochodzą do siebie po zdjęciu tipsów:O a co do rewii mody dobrze,że jej nie było przynajmniej nie widziałam nikogo w "moich" kozakach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to też fakt ;) Ja mam żel na swojej płytce paznokcia, bez tipsów tak, że nie jest źle, ale mam tak dlatego właśnie, bo zachciało mi się tipsów pół roku temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
niestety paznokcie dostają w du*ę przez tipsy,ale my to lubimy się uczyć na swoich błędach no nie?uwielbiamy to;) ja mam nakaz używania codziennie odżywki Sally Hansen i raz w miesiącu do mojej pani na manicure ja mam takie dupowate paznokcie,wciąż miękkie i nie dało się nigdy by były choćby ociupinkę dłuższe i ładne,dlatego wymyśliłam sobie tipsy,ale nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to poproś o nałożenie żelu silikonowego na swoją płytke. Nie łamią się, rosną. W tej chwili mam swoje paznokcie takiej długości jak posiadane wcześniej tipsy i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a powiedz mi jaka jest kondycja twoich paznokci pod tym żelem, jakby żel zlikwidować to paznokcie są zdrowe i mocne czy nie...opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kondycja dobra. Żel nie jest klejony tak jak tipsy. Jak się go ściąga (żeby np wymienić ozdoby itp) to spiłowuje się go, ale nie narusza się płytki. Pytaj dalej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ten żel się przykleja do paznokcia? to taka bezbarwna ochrona i paznokcie się nie łamią jak rozumiem, ale są miękkie po zdjęciu czy wzmocnione,gdyby żel zlikwidować to łamałyby się?co ile czasu chodzisz do kosmetyczki i ile kasy to kosztuje,opowiadaj ja potrzebuję by moje paznokcie były mocne i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jest też jeszcze jedna rzecz. Niektórzy nakładają zwykły żel taki jak do tipsów. Moje paznokcie go nie tolerują, żel odpryskiwał, odwarstwiał się. Ten sylikonowy jest przeznaczony tylko i wyłącznie na naturalną płytke. Jest bardziej plastyczny (jak sylikon :P) co powoduje, że nie odpryskuje, a nawet jak uderzysz paznokciem, to "wygina" się, a nie łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie klei się żelu. Pamiętasz jak kleili Ci tipsy? Wkładałaś ręce do lampy UV prawda? Ten zel też nakłada się na paznokieć pen(ę)dzelkiem i utwardza w tej lampie. ;) Możesz poprosić o nałożenie jednej warstwy, wtedy masz przeźroczystą warstwe ochronną. Ja mam 3 warstwy i pomiędzy nimi brokatowe lub inne ozdoby - nie muszę malować paznokci. Po ściągnięciu żelu paznokcie są zdrowe i nieuszkodzone "gotowe do noszenia" :D:D:D A koszt... To zależy. Ja płace 30 zł (chodzę co 3 tygodnie - bo mam taki kaprys zmieniania ozdób, mogłabym spokojnie chodzić co 4-5 tygodni), ale są salony w których płaci się i 60 i 80 zł... Zależy od tego czy zakład jest firmowy czy nie, no i w jakiej części miasta się znajduje ;) Oczywiście z doświadczenia wiem, że firma ani cena nie są tutaj gwarancją dobrze zrobionej roboty ;) Się rozpisałam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ... gozdzik , hehe, nie chodzilo mi o Wasze towarzystwo, tylko o to ze nie chce mi sie pracowac.... za oknem sypie snieg :O , ja w pantofelkach, na letnich oponach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel ja mam kozaki, ale zaliczyłam już glebe :D Jak weszłam do firmy na kafelki w ośnieżonych butach :O Przynajmniej chłopcy mieli ubaw :D Jak miło sprawić komuś przyjemność... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
tak sobie myślę,ze może moja pani tego nie ma w swojej ofercie kosmetycznej i dlatego mi tego nie zaproponowała...musze z nią pogadać,o to właśnie chodzi żeby nię pękały przy mocniejszym w coś uderzeniu tylko się gięły...pogadam z nią o tym na bank, zawsze można też zmienić kosmetyczkę:P no zobaczymy Angel w pantofelkach?na księcia z bajki polujesz?:P Kopciuszek i te sprawy?...Kozaki zakładaj. A co do opon to i ja dziś na letnich,ale jestem umówiona jeszcze mi potwierdzą dziś albo jutro wymianka na zimowe.I Ty rób to samo nie ma za czym czekać,na drogach będzie już tylko gorzej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja mam uniwersalne... :O Hyhyhy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×