Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
a z drugiej strony wiadomo,że jak się odpowiednio odpowiednim 'posmaruje' to unieważniają bez nerwów i problemów...wszędzie liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
przysłali już mojej córki gwiazdkowy prezent,rewelacja,chwilowo oszaleje z radości, co prawda mój mąż twierdził że lepiej dać jej lego,bo to zabawka która się nie nudzi itd. ale jak ją spytał czy by nie chciała czasem od gwiazdora lego,to usłyszał 'lego?!przecież lego jest dla chłopaków';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik.... to u was poczta dziala ?????? czy kurierem dostalas ? u nas strajk bez zmian..... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
działa normalnie,dostałam paczkę już w piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie uslyszalam w radiu ze listonosze w Wawie wroca dzis do pracy....... juz widze te kolejki po odbior poleconych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki :) tak poczytałam o problemach Angel i wkurza mnie to, że kościół zbyt panoszy się... też nie mam z tą \"instytucją\" zbyt dobrych wspomnień. Jeszcze jak byłam przed ślubem, to ksiądz, u którego składaliśmy papiery potrzebne do zawarcia zw. małż. dał mi się we znaki. Ogólnie sprawe ujmując, wręcz zwalił wine na mnie, ze moi rodzice są po rozwodzie... :O echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, nie wiem czy nie doczytałam, czy po prostu nie napisałaś Zdradź, co kupiłaś swojej kruszynie pod choinkę, bo jestem właśnie na etapie szukania czegoś mojej 4,5-letniej córeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dla mnie kościół to drażliwy temat... Po części ciesze się, że nie mam możliwości wzięcia ślubu kościelnego, bo problem odpada. Zresztą ksiądz w liceum nazywał mnie antychrystem i często na religii lądowałam za drzwiami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja do Koscioła rzadko chodze - musze odczuc potrzebe. Ale jeżeli chodzi o slub to sobie niewyobrażam innego jak Koscielny. Ludzie powinni powaznie przemyślec decyzję o ślubie niż robić to zbyt pochopnie a potem uniewazniać. I tu nie mówie o Tobie Angel bo nie wiem jak było u Ciebie - tylko mam na myśli moją koleżankę, która poznała faceta w lutym a we wrześniu już się z nim hajtała. Ani go dobrze nie znała, ani z nim nie mieszkała wcześniej. Poza tym osoby które go znały, w tym i ja -ostrzegały ja przed nim i radziły poczekac jeszcze troche... We wrześniu slub a święta już były osobno.W maju sprawa rozwodowa juz sie zakonczyła. Gdy chodziła do księdza ksiądz sam jej powiedział że mogła z nim zamieszkać i lepiej poznać tego czlowieka niż teraz wylewac łzy że się zwiazek rozleciał jak tylko zamieszkali razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego znalam 3 lata ,albo nawet 4 przed slubem....rok razem mieszkalismy ...... i niestety - widocznie dobrze sie kamuflowal .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja nie wyobrażam sobie, zebym poszła do spowiedzi przedślubnej i wyrażała żal i ubolewanie nad tym, że uprawiałam sex, brałam tabletki, czy mieszkała z facetem :P Ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie przypominaj o spowiedzi przedslubnej ..... :O jeszcze tylko godzina i do domu...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Misiek ugrzązł przez mgłe w pieprzonej Wawie..Wkurzył sie na samolot i bedzie jechał całą noc pociągiem...Buuuu cała noc bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
halo dziewuszki. Choroba jakaś mnie dopada. Nie mam dziś siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nastepnym razem bedziesz wiedziala, ze jak masz sie przytulac do misia, to bez plastikowych czesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
albo obrócić misia "twarzą" do poduszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa sadystko! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zrob tak jak piszesz...... sadyzmmmmmmmmmmmmmm 2. odwroc misia tylkiem do Ciebie 3. znajdz misia calego pluszowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja też byłąm, ale oddałam go chrześnicy. Teraz ona sypia z moim misiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usypiam z nudow :O a nie moge za bardzo buszowac po necie, bo sie szefowa kreci ... ;) ps. dzis odwiedzilam poczte polska i uwaga odebralam 4 przesylki polecone (bez awiza ,bo nie zdazyli wypisac ) hurraaaaaaaaaa... sa moje ksiazeczki ..... :D - dwie moje , odeslane przez kolezanki , 2 zamowione , tylko nie pamietam juz jakie .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
hej, komp od rana zastrajkował,mam nadzieję że to się nie powtórzy, bo tyle pracy a tak maluśko chęci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Stała czytelniczko ten mały robaczek jest przez nas uwielbiany, więc nie było problemów ;) Nawet to, że przed snem milion razy musiałam wejść do pokoju i dać jej buzi, no i oczywiście pocałować misia na dobranoc :D Nad ranem obudził nas tupot małych nóżek i śmiech malutkiej, kiedy wdrapywała się na nasze łóżko wołając "hau hop" co miało oznaczać, że nasz pies też ma tam wejść ;) Pospała z nami grzecznie do rana. Nie obyło się oczywiście bez odciśniętych stópek między żebrami cioci i wujka, ale problemów większych nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
to Prezent mieliście mały przedstart,na przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×