Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel.... ale ja miałam wpływ w pewnym sensie...bo szef usłyszał jak sobie żartuję z moim Miśkiem że znajdziemy kreta, ukatrupimy i rozbijemy sobie na nim namiot - a potem bedziemy się chwalić że spędziliśmy wakacje na Krecie...Wiedział że bym chciała....Miśka podpytał o termin kiedy byśmy chcieli urlop...I tak wyszło... Stała - nie łam się - ja sama jestem w szoku. Poza tym mało zarabiam więc chociaż moge sie chwalic służbowym autem i wycieczką na którą w życiu by mnie nie było stać... http://www.scanholiday.pl/html/10125021.php3?dw=1185012000&oferta_id=370990&typ=CZ&dest=Kreta&wylot=POZ&zakw=3&dor=3 - tu będę- odwiedzicie mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, super :D , ja moge was odwiedzic, dasz mi namiary na szefa, zeby mi lot zabukowal ? :D ;) albo wysle ci mailem skan paszportu ;) , bo w chwili obecnej wakacje na krecie moge miec tylko w wersji ogrodowej :D :D :D :D stala, co jest ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka zwana Wadną
Nie łam się, stała 😘 Mnie stać na kredyt i to w zasadzie koniec... Nie wiecie, co to może być, jak mnie boli trochę kręgosłup lekko z lewej strony w okolicy lędźwiowej, promieniuje mi nieco na mięśnie brzucha i niestety mam lekkie drętwienie lewej nogi, a do tego zaczęło mi nawalać kolano? :-0 Koledzy w pracy powiedzieli, że... to starość i nie mam się temu dziwić w tym wieku... :-0 Rozsypuję się! 😭 Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RzW... hmmm Ty sie moze nie sluchaj kolegow, tylko idz do jakiegos lekarza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek kup maść rozgrzewajacą przeciwbólową deep relief, jak nie przejdzie - lekarz. To mogą być \"tylko\" korzonki od przewiania..:) Wygrzej się porządnie. Jakby to było z prawej strony z tyłu w okolicy łopatki i troche z przodu - woreczek żółciowy. Mnie co chwila coś boli wiec albo tez jestem stara..albo koledzy źle Ci powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mnie nachodzą myśli o tych korzonkach. Aaaaa... 😭 Jestem nieszczęśliwa. :-P Dzięki za rady, Kawa, chyba faktycznie czymś się wysmaruję. To jeszcze może być od tej pogody, mokrej i chłodnej. Rwa kulszowa?? :-0 Aniołku, do lekarza to pójdę, jak mi do poniedziałku nie przejdzie. ;-) Na razie i tak nic mądrego nie wymyślą. Nic, zadzwonię zaraz do mamy, która jest lekarzem, i dam się zdiagnozować przez telefon. Tylko potem będzie się martwić niepotrzebnie. To wszystko na pewno z braku słońca i witaminy D. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak rozgrzana z solarium wyjdzie na chłód - będzie gorzej...Chociaż słyszałam że jak się schłodzi korzonki to naczynka krwionośne się obkurczają i mniej boli...Hmmmmm RzW polecam naprawde deep relief http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=563 tak wygląda. Kiedyś złapały mnie korzonki - inne maści nie pomagały a ta jest niezła... :) Wysmaruj sie i myślę że samo przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Kawa, kupię to jeszcze dziś i nie tylko korzonki, ale i całą rwącą łydkę sobie wysmaruję. Mogła mi się też w sumie obudzić jakaś utajona skolioza i coś mi tam na nerwa uciska. ;) Mam nadzieję, że samo przejdzie, bo jakoś mi głupio tłumaczyć te dolegliwości lekarzom :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja już też miałam wizję, że mnie może jajnik boli, gdyby nie to, że boli mnie w zasadzie pośrodku i synchronicznie z tyłu i noga. ;-) Ja to w ogóle jestem dość mocno \"w kropce\", jak lekarze każą mi opisywać, co mi jest. :-0 No, boli i źle się czuję i już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tescior
Powered by eSnips.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak musze iść na cytologię więc przy okazji powiem że chyba coś jest nie tak...ale to dopiero po urlopie :D:D:D:D::D:D:D:DD:D:D:D::D:D:D:DD:D::D:D:D::D:D:D:D Kurde a moze to ukryta kamera..albo program spełniamy wasze marzenia...?A moze jutro się obudzę i się okaże że to tylko sen..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna ukryta kamera, lecicie na fajne wakacje i już :D Ja staram się nie wkręcać sobie problemów ginekologicznych, skoro byłam badana 2 miesiące temu i wszystko było w porządku. ;) Chciałabym się opalić troszkę... a tymczasem mży :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sobie niestety nie wkręcam..od 3 miesięcy po owulacji zaczyna mnie boleć po prawej stronie...i nie dokładnie jajnik..tylko tak bliżej środka i nisko...poza tym jakies delikatne plamienia w czasie jajeczkowania (i to nie raz tylko to juz 3 raz). Ból podczas sexiku..moze to tylko jakies zapalenie...(mam nadzieje) Albo pęcherz - ale nie latam sikać przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, co dzisiaj tak naszły Was bóle... mnie też coś strzyka w plecach, no i psycha mi siada :O słonko jest poszukiwane, moze wtedy pojawi się usmiech na buźce i wszystkie problemy staną się ciut mniejsze, albo po prostu znikną dzięki za kwiatki dziewczyny, echhh.. co Wam, będę mówić... ciągle siedzi we mnie to chore uczucie, już myślałam, ze poradziłam sobie, a wystarczyło, że odezwał się do mnie... i cały spokój duszy legł w gruzach... ale jeden pozytyw jest tego, że doszedł kolejny argument potwierdzający moja decyzję... klapki z oczów opadają coraz bardziej... i to mnie też tak zasmuciło, że mimo swoich trzydziestu ilus tam lat jestem taka naiwna :( Może zmienie temat... Twój wyjazd Kawa, to super sprawa, zajrzałam na stronkę, którą wkleiłaś i zapowaida się świetny wypoczynek dla Was :) a ten tekst o krecie... boski... pozwolisz, że go sobie też wypożyczę? Rybko, nasmaruj się tym specyfikiem na noc i owiń sobie plecki, aby się dobrze wygrzały, a noga Cię rwie od pleców właśnie. Ale co do starości... to masz na to jeszzce jakies trzydzieści ileś tam lat, więc... spoko, a kolegów pogoń, nie ma nic lepszego niż własnie takie trzydziestki ;) Z lekarzami to macie racje, to jest szok, jak trzeba dokładnie opisywać co gdzie boli... a wizyta u ginekologa też mnie czeka, ale u mnie to raczej kontrola tego, co przed trzema miesiącami wykrył mój lekarz, czy się powiekszyło, czy zniknęło (oby to drugie, bo jak nie, to znowu czekaja mnie tabletki) Szukałam czegoś dziś na pocieszenie w necie i na naszym forum taki temat mi wpadł w oczy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3508984&start=0 czy młodziez rzeczywiście dzisiaj tak mówi? jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustota grasuje, szerzy się drogą kropelkową w szkołach i w necie... szok... taka gówniara jeszcze pisac nie umie a juz sie bzyka... A pOzA TyM PaNuJe MoDa Na PiSaNiE HiHihihihh SpOx i z \"błendami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... albo fajna książka, dobra muzyka, klimatyczny film, lody i Bailey\'s ;) chyba to bardziej w klimacie Stałej, chociaż..... czasem pozory mylą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah dokładnie mi się rzuciło w oczy to: suuuuupiiii kofffam ffffszystko JESTEŚCIE wycooliści no i ma \"piontki\" ze ścisłych przedmiotów... i zacytuje: \"mój men kofffANY ma 16 latek on się niepodoba mojemu tacie, bo słyszalam jak mówił mamie że to lowelas i że zalezy mu na sexie tylko ale ja wiem ze mnie kocha chodzimy juz dwa miesiące a przecierz nic nie a on dalej ze mną jest. on miał już dziewczyny i kochał się z nimi i mówił że jak bende chciała to zrobi mi dobrze bo już nieraz to robił i te dziewczyny tez były zadowolone, smutno mi ttylko że tatek go nie lubi.\" aż się boję o moją córcię kochaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala , kawa wie co pisze, ja mam nowa bluzke, wlosy obciete o 10 cm (aaaaaaaaaaaaaaa ) i \"zapedy\" na faceta ❤️ tylko mam nadzieje ze przez niego nie wpadne w depreche ;):classic_cool: :O i nie jestes naiwna ... 🌼 bo przeciez podjelas decyzje, prawda? :) jest takie powiedzenie (idealne dla mnie tez...) \"kto ma miekkie serce, musi miec twarda dupe\" :classic_cool: kawa , a po \"ukrytej kamerze\" bedzie program \"wybacz mi\" i szef w roli glownej :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jesteście super :D z proponowanego zestawu wybiore: nowa fryzura, lody i Bailey\'s ;) :P a jaki film byś mi zaproponowała metaxa? nowy facet nieeee i kategorycznie NIE, w końcu ja przecież mężatka jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehhehe a na koniec \"ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie\" (gdzie sa zwloki szefa ? :P) :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że zaczęło dominować czarne poczucie humoru ;) no tak, to wszystko przez tę pogodę. a z filmów mnie ostatnio urzekł \"Iluzjonista\". ale ma różne komentarze. mnie się podobał :) no chyba, że wolisz głupawkę to niezastąpiony będzie Borat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zagadke :classic_cool: jakis \"matoł\" zaczepil mnie na gg , rozmawialismy chwile , napisalam mu ze nie szukam facetow (bo mam kogos na oku :) ) i w trakcie rozmowy padlo slowo , nad ktorym myslalam pare minut zeby je odszyfrowac....w koncu zalapalam ;) to tak a propo bledow ;) a slowo brzmialo : \"sciezciaz\" macie swoje propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×