Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

stała... no zapomniałam że masz swojego domowego już... szkoda że Ci mężowie niepotrafią się tak zajac swoją kobietą zeby nie musiała się oglądać za innymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, dokladnie \"szczesciarz\" ... nie wiedzialam ze mozna tyle bledow w jednym wyrazie zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm jako ze pracuję w transportówce..czasem sie zastanawiałam jak sobie radzą te biedne żony kierowców które widzą męża tylko co drugi weekend na kawałek soboty i częśc niedzieli....dla mnie masakra.Przecież tego nie mozna wspólnym zyciem rodzinnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Kawa... jest czas na to, aby się przyzwyczaić (to taki slogan) ale tak naprawdę, to przychodzi taki moment, że człowiek odzwyczaja się od obecności męża w domu i jak on wraca, to jest pięknie, ale do czasu kiedy zaczyna się zauważać, że ta druga osoba nie wie co ze sobą zrobic, bo dziecko płacze, bo są jakies tam problemy, boo i tych \"bo: mozna by mnożyć, no i sama się łapałam na tym, że w mój ułożony na siłe świat (bo w większości wszystko sama musze załatwiać, robić) on wnosi rozgardiasz... smutne to co napisałam, bo przez takie właśnie weekendowe małżeństwo oddaliliśmy się od siebie bardzo i mimo, że jakaś miłość (bardzo przyćmiona, gdzies tam ukryta w zakamarkach) nas łączy, to czasem nie umiemy do siebie na nowo dotrzeć... echh... brakuje tego ciepła, zainteresowania, zwykłego przytulenie czy cmoknięcia na dzień dobry... stąd u mnie to wszystko (oczywiście to nie jest wytłumaczenie na to co było w ostatnim roku mojego życia, ale..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie podsumowałaś.... nie będę roztrzącaś teraz jak doszło do tego.... to nie tak, że z nudów zachciało mi się czegoś innego... :O idę zamówić sobie termin do mojej fryzjerki ciężki dzień, ja chce słońca 😭 mimo chmur, życzę Wam słoneczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest błąd - wczesniej czytałam te dane statystyczne i było ze najwięcej zdrad jest w lubUSKIM a nie luBELSKIM ... Stała....moim skromnym zdaniem...może jest szansa żeby mąż znalazł jakąś pracę na miejscu? A nie myslałaś o tym ze lepiej by Ci się żyło po rozwodzie z innym mężczyzną który znalazł by czas żeby dać wsparcie Tobie i dziecku..? Kurcze...ale to życie czasem popieprzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, Stała, nie miałam na celu Cię zdołować - tak po prostu rzuciło mi się w oczy i wkleiłam, żebyś zobaczyła, jakie to nagminne - chociaż nie wiem, czy to akurat budujące, że się ludzie na około zdradzają... opcja z rozwodem to ostateczność. ale może faktycznie mógłby Twój mąż pokombinować z robotą jakoś bardziej stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozwodu... to byłam własnie o krok od tego, gdy mój mąż powiedzmy znudził się życiem z nami, wziął sobie urlop od nas i przy tej okazji zapoznał się z młodą, ładną 23-latką, Przeżyłam wtedy koszmar, bo moje ówczesne życie kręciło się tylko wokół jego osoby... jak w końcu uwierzyłam w to, że sobie sama z dzieckiem poradze i powiedziałam mu, aby przyjechał uzgodnić wszystkie sprawy z rozwodem, to mój mąż zmienił zdanie... Kiedy zbierałam się do \"kupy\" poznałam faceta, który umiał słuchać, pocieszać i chyba sprawił, że poczułam się na nowo kobietą..., sprawił też, że umiałam na nowo się uśmiechać i uwierzyłam, że nie jest ze mną jeszcze tak źle, że nie musze mieć ciała 23-latki, aby podobać się komuś... ojjjj... ale się zapędziłam, no to poznałyście geneze mojej tzw. zdrady (nie lubie tego słowa) co do pracy na miejscu, niestety to nie jest możliwe, dlatego jeśli nic się nie zmieni, to my pójdziemy mieszkać tam gdzie mój mąż pracuje, a że znowu szykyje się zmiana miejsca pracy, to musimy ciut odczekać. Byłam umówić się z fryzjerką... i normalnie szok, moja pani już nie pracuje 😭 Moje włosy musze oddać w ręce innej i szczerze przyznam ciut się boję... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm skoro dajesz sobie rade sama z dzieckiem - to może warto naprawdę się rozwieśc i zacząć nowy rodział życia z kimś bliskim u boku..? Czy uważasz że Twoje relacje z mężem odbudują się gdy przeniesiecie się tam gdzie on pracuje...? Ja sobie niewyobrażam sytuacji gdzie wiem ze mój facet mnie zdradził i ja wciaż z nim jestem mimo tego ze miałabym powodzenie u facetów i dawałabym sobie rade całkiem sama....Bałabym się ze skoro raz miał młodą koleżake..to potem znowu by sobie taką znalazł... Oczywiście nie namawiam Cie do rozwodu...ale czasem szkoda czasu i młodości na tkwienie w martwym punkcie i dołowanie się zamiast rozkoszowac sie prawdziwym zyciem, miłoscią , radością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala niespodzianke chociaz ;) moze nie bedzie gorzej ,tylko lepiej ? a co do Twojej sytuacji.... no coz... zycie... po prostu ... trzeba miec nadzieje na lepsze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..życie... tylko czasem trzeba wziąć je we własne ręce żeby było dobrze a nie czekać aż samo się naprawi.... Co do włosów..ja się zawsze boję \"obcych\" fryzjerów...za dużo miałam przygód hehehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo właczyłam na całą parę....kadrowa tanczy klaszcząc...reszcie tez sie podoba..chociaz siedzą 5 m dalej...to słyszą hahahhahhhaahahahahhaa :DD:D::D:D::D:D:D::D:D::D:D:D to jest EXTRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo też mam to w głośnikach na całą parę... humor od razu się poprawił :D :D :D takiej muzyczki nauczył mnie słuchać ktoś ;) chociaz jedno w tym dobre :D :D :D jak chcesz, to maila Ci wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, jakbym miala glosniki w kompie to bym zglupiala na maxa juz... nie dosc ze za plecami mam kumpla , co mi nieraz robi efekty specjalne (dzwiekowe) takie , ze malo co z krzesla nie spadne ,to siedze miedzy faxem a telefonem z dwoma komorkami obok siebie... Mysle ze dzwiekow mam i tak sporo naokolo mam... a nie bede kupowac do firmy glosnikow...o co to nie... :P dzieki stala, zaraz sprawdze poczte ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak zacząć piątkowegy poranek od nowej piosenki puszczonej w biurze na całą parę... Trzy osoby tańczące plus 1,5 roczne dziecko kolegi ;) Pożarłam słodką kaloryczną sznekę (drożdżówkę..) i biorę się do pracy. Acha - wczoraj juz sobie kupiłam walizkę i kuferek - w kwiatki :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała czytelniczko - wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin - dużo zdrowia, dumy z córy, iskier radości w oczach, płomyków namiętności, cudownych niezapomnianych chwil w życiu które bedziesz wspominać na starość, żeby Ci się jak najszybciej ułozyło to co ma się ułożyć i prawdziwych przyjaciół którzy dadzą Ci wsparcie kiedy będziesz tego potrzebowała. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO STAŁA :) 👄 , niech Ci sie spelni o czym marzysz :) 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dzisiaj urodziny Stałej?... mam nadzieję, że dobrze obliczyłyście i nie będzie wtopy ;) w takim razie dołączam się do życzeń i tradycyjnie zdrowia, szczęścia, pomarańczy ❤️ 👄 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×