Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

teraz gdzie jade ? od poniedzialku ma byc sloneczko ;) i upaly znow..wiec moze gdzies skocze... wiem na pewno ze od srody 22.08 chyba do niedzieli jestem u rodzicow, bo oni wyjezdzaja i ja beda \"panią na włościach\" :classic_cool: (maja psy , i ktos sie musi nimi zajmowac, wiec biore swojego pluszaka i jade ;) ) . a pozniej to nie wiem... urlop wzielam, bo musze po prostu odpoczac, a mam jeszcze ponad 20 dni .... nie wiem czy bede wyjezdzac gdzies dalej.... moze se w koncu troche porandkuje ;) :P nie chce za bardzo wydawac kasy teraz , bo ...we wrzesniu Tunezja ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej lepiej... no Angel..nie wiem czy bysmy tu teraz rozmawiały jakby mi nagle auto zdechło i nie mogłabym uciec z drogi przed tym idiotą.... Jechał prosto w mój bok od strony kierowcy....Pisałabym chyba na laptopie ze szpitala. Auguri? Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiem o czym mowisz kawa... pare lat temu mialam wypadek , nie moja wina ...nic mi sie cudem nie stalo (skasowanego auta nie licze) ,ale jakbym nie miala zapietych pasow to koniec... a teraz mam tylko obsesje na tym punkcie :O i nawet jak wiem ze po drodze do pracy wstepuje na poczte - (a mam tam z 500 m moze spod osiedla), to i tak zapinam pasy ... i drazni mnie jak z kims jade i ten ktos nie zapina ... :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa,auguri dajcie maila wyślę wam zdjęcia,a i czekam na wasze, a w temacie wypadków to rozmawiałam ze znajomym,gostek wyjechał mu z podporządkowanej a był stop,samochód do kasacji,jemu cudem nic się nie stało,młody się przyznał przy policji że się nie zatrzymał,a przyjechał jego cwaniak ojciec i że to nie do końca jest sprawa jasna,bo stop słabo wg niego:O oznakowany itd. i sprawa w sądzie,i w urzędach,i nerwówka, szkoda gadać Angel urlop masz od poniedziałku i Tunezja potem?czyżby mi coś umknęło?czy jedziecie z Metaxą może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , tak ,mam od poniedzialku urlop :D :classic_cool: ale Tunezja dopiero za miesiac ... teraz odpoczywam w Wawie i okolicach ;) metaxa , umarlam :D:D:D:D:D:D:D:D ale czasami niestetu jak sie nudze,...to wchodze na czat interii , pokoj :warszawa ..... i tam pelno takich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę tunezja fiu fiu,jest + bycia singlem;) no ja planuję kilka wolnych dni na początku września,ale z innych powodów,bo moja córka zaczyna szkołę,I klasa tak,że korzystajcie dziewuszki jak możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, dzięki za fotki :) muszę coś dla Ciebie w rewanżu wygrzebać ;) nie wiem, jakie włosy miałaś wcześniej, ale te spoko. kiecka też. jak Ty to robisz, że jesteś po dziecku taka chudzinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa a jak ty masz na imię?bo zgłupiałam teraz doszczętnie;) hehe że do \"byków\" nie należę to wiem,no jestem mała,przemianę materii zawsze miałam o.k. poza tym jem byle co,byle jak,zjem dobrze nie zjem też dobrze,że po dziecku o.k?no niby tak,ale nie widziałaś mojego brzucha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja to nei wiem, dziewczyny, boje sie dalej. Dzisiaj robie drugi test, mam zle przeczucia, serio. Dziwne uczucie, cholera jasna, noo, stresior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie, jak bede to sie wszysstko zburzy , choelra, juz mam urojone bole jakies , buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze wymiękłam..\".A Stefan myśli: \"... czyli... to był... zobaczmy... czerwiec, kiedy zaczęliśmy się umawiać, zaraz po tym, jak odebrałem ten samochód, a to znaczy... spójrzmy na licznik... Cholera, już dawno powinienem zmienić olej!\" :D:D::D:D::D:D::D::D:D::D:D: Hahhahahhahahahhahahahahhahhah Auguri nie martw się. Zrób test za jakis czas, umów sie do lekarza tak czy siak i zobaczymy czy będziemy ciociami :) A tu taki prezent dla tych które chcą poprawić kondycję i rzucić pare kilo :D http://vitalia.pl/forum2,6068,6068,0_Download_-_callanetics_turbo_jam_carmen_electra_i_inne.html Polecam Tamilee Web - po 10 minutach ćwiczeń mam zakwasy juz drugi dzień ;P - znaczy ze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo znaczy, że jesteś nierozruszana :P goździk, rozwiązanie zagadki w mailu ;) auguri, nie pękaj. a nawet jakbyś była (odpukać) to co wielkiego by się stało? delikatna korekta planów życiowych i jedziesz dalej. z drugiej strony kiedy będziesz rodzić dzieci? jak będziesz po 40stce? - sorry, że tak Ci bezpośrednio mówię, ale to samo powtarzam sobie w awaryjnych sytuacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa;) a to też prawda,że wpadki czasem pozwalają poukładać życie i okazuje się,że to nie koniec świata, bo tak to jest się trudno na dziecko zdecydować,bo jeszcze nie teraz,może za rok/dwa,bo praca,bo chcę jeszcze poszaleć,bo partner to czy na życie,bo pieniądze etc.,i ma się wrażenie,że nie ma dobrego czasu na dziecko,zawsze jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w pierwszy dzien mojego urlopu :D byloby super , gdyby nie 4 telefony z biura od 10 rano juz (a prosilam ,zeby nie dzwonili przed 11...) . Jeden m.in,.o tym ze koles nie potrafi wyslac faxu... 😠 nie no extra ... Oczywiscie sluzbowa komorke mialam gdzies \"zakopana\" ;) ,wiec dzwonili na prywatna, wrrr . Musialam opieprzyc ich, bo oczywiscie dzwonia do czasu az sie poczta glosowa wlaczy , a ja oczywiscie place za jej odsluchiwanie...(juz wylaczylam poczte ) . I stwierdzilam ze skoro nie moga uszanowac mojej prosby (telefony po 11 ) , to bede wlaczala komorki o 12 :classic_cool: No kurde jestem na urlopie,nie na dyzurze telefonicznym . :P Jutro albo w srode jade do rodzicow (do poniedzialku) , tam bede miala ograniczony dostep do netu , wiec prosze o usprawiedliwienie absencji ;) Slyszalam ze od poniedzialku mialy byc upaly...hmm narazie jest tak sobie i pochmurne niebo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel przeginają u ciebie w robocie,urlop to można człowiekowi telefonem przerywać tylko w super awaryjnych i kryzysowych sytuacjach,a nie z każdą duperelą,no można się wkur...rzyć na dzień dobry:O odpoczywaj kobieto,łap energię,co do pogody to trudno wyczuć,u nas na przykład od rana deszcz,teraz duszno,znowu deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry- melduję się. Dzisiaj miałam wolne - wizyta u ginekologa plus fryzjer :D Saaammmeee przyjemności hehhehe ;) Wyglądam boooosko (az do pierszego umycia włosów hahah) Wróciła moja koleżanka fryzjerka z Anglii i znowu robię sobie włoski u niej w domu. Co by tu sobie zrobić na obiad...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a to nie miło być niezastąpioną? ;) :D auguri, melduj co i jak, bom ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, nawet my jesteśmy! :D Prezent dla ukochanego na 40 urodziny?? ..... Kostka margaryny ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Nareszcie w pracy :) Jak tu miło i wesoło ...a w piatek grilll...chyba ostatni - bo zmieniamy siedzibę we wrzesniu juz i nie bedzie gdzie robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz Kawa jedyną tą swoją robotę wygląda na wieczną imprę;) a ja idę wieczorem na zrobienie paznokci:D zauważyłyście symptomy końca wakacji->większy ruch na ulicach?a było tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×