Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

fajnie :) , ja jakbym miala karnety z pracy , to na bank bym chodzila ... a tak kasy troche szkoda :O na wiosne chyba ,albo w zime rok temu jezdzilam z kolezanka na jej formowe karnety , bo byly na okaziciela :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wlasnie z zimna puszka piwa przytknieta do policzka... to jedynie dziala na bol zeba- a limit tabletek przeciwbolowych na dzis wyczerpalam ..wrrrr - jutro chyba ukatrupie dentyste 😠 . I chyba bede spala z glowa w zamrazalce :O tak se jeszcze mysle..a jakby sie znieczulic alkoholem ? obudze sie jutro normalnie ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - obawiam sie że alkohol może spotęgować ból w fazie trzeźwienia. WItam...nie ćwiczyłam od soboty :O NA dodatek w poniedziałek żarłam frytki przed tv, a wczoraj seans filmowy na kanapie - popcorn+chipsy+cola z whisky....I gdzie ta moja motywacja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, a może masz PMS? ;) bo ja mam i też zjadam wszystko w zasięgu wzroku i co nie ucieka ;) Angel, sorry z tym zębem... najlepiej wziąć tabletkę i spróbować przespać ten ból... Mam nadzieję, że dziś już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam wziac taletki, bo w ciagu dnia limit przekroczylam :O , zrobilam se drinka , wodka pol na pol z sokiem grejfrutowym , pomoglo :D (choc nie polecam , bo na poczatku troche mi bylo mdlo) dzis juz lepiej , ale jeszcze go czuje (jutro se porozmawiam z dentysta ... :P ) i niedlugo smigam do Nadarzyna . Poogladac kiecki . Kawa , a musisz cos jesc przed tv ? kup se slonecznika , bedzie zdrowiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - dokładnie - mam PMSa i mam ochotę na tłuste i słone - chipsy, frytki... Chodzę wiecznie głodna - zwłaszcza że sie strasznie zimno zrobiło... Angel - rozwalisz sobie wątrobę. Tabsy plus alkohol = wątroba w senatorium. Weź receptę na silne przeciwbólowe - ketonal czy cos. Angel - nie musze jeść przed TV - ale mnie opętało wczoraj...Zimno +PMS = tłuszcz na brzuchu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj... właśnie to opętanie... wspieram w bólu.. najgorsze, że skutki takiego opętania trzeba odrabiać - do następnego opętania!!! ;) błędne koło. my babki to mamy krzyż pański! Angel, do Nadarzyna jedziesz? to szeroko ;) przyślij fotkę w kiecce, koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie lokalne \"centrum mody\" ;) - tak chyba o sobie mówią, o ile się nie mylę.. co tam goździk słychać u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a radyjko słychać - złote przeboje, miły głos było słychać w tel. z wakacji wrócił, ogólnie klimat umiarkowany chwilowo bez wyładowań atmosferycznych, i skapnęło mi się dziś parę zł,po pracy spadam na zakupy,skończy się pewnie w dziale dziecięco/młodzieżowym -> urok posiadania rosnącego dziecka;) ale przy okazji rozejrzę się za kozakami,są już w sklepach rzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupilam kiecke ;) prosta, bez ramiaczek , spod z bezowej satyny, na to gruba czarna koronka z delikatnymi cekinkami , od pasa delikatnie sie rozszerza . Mam fotke ,ale z telefonu, za chwile Wam wysle ;) Troche niewyrazna , za miesiac beda z wesela ;) wyrazniejsze :). Ale nachodzilam sie co niemiara , i w koncu znalazlam - przymierzylam tylko ta jedna , wiecej nawet nie chcialam ogladac :classic_cool: a co do recepty Kawa masz racje , jutro nie wyjde po prostu z gabinetu bez niej , albo poloze sie w progu, no zobacze ,cos wymysle jak mi nie bedzie chcial dac ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronka nie jest od samej gory . Tzn z jednej strony jest , potem idzie nierowno w dol . Przed wyjazdem moze porobie pare fotek aparatem i brat mi zgra (ja nie mam programu u siebie ani kabelka) ,wiec pokaze je wczesniej, jak nie, to z wesela na pewno . Partner ..hmmm na oku mam : 1. dentyste ;) :D (zartuje, bo na pewno sie nie odwaze go zaczepic :O ) 2. pewnego kolesia co w piatek wraca z urlopu do Wawy,i mamy sie spotkac 3. kolege szwagra - narazie nie widzialam go na oczy , moze byc ciekawie :O ;) 4. w akcie desperacji zaczepie jakiegos kolesia na ulicy ;)) poza tym znow zaczelam dzialac na portalach randkowych . Narazie pisza do mnie albo chlopcy w wieku 20- lat , albo w wieku 36-38 (a wiec tak jak mialam ostatnio - Michal, Wojtek ,czy wczesniej Igor) oraz moi rownolatkowie - tez do \"bani\" zreszta . Pocieszam sie tym ze dopiero wczoraj wstawilam nowe zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kupilas gozdzik ? :) ja oprocz tej kiecki kupilam czarna koszulowa bluzke w biale groszki, nie moglam sie oprzec :O , potem szybko poszlam do samochodu ;) musze pogagac ze szwagrem kiedy ta randka , bo musze se jakos rozplanowac to w czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, widzę Angel, że przygotowania całą parą ;) a kiecka fajna i dobrze się w niej prezentujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ja nie wiem czy mam aż tak brudny monitor:P czy też jednak czeka mnie wizyta u okulisty😭 bo szczerze mówiąc to ja tam nie widzę czy Angel wygląda w tej kiecce korzystnie czy nie,nie wątpię oczywiście;) ale poproszę jednak w miarę możliwości później o wyraźniejsze zdjęcie:) Angel o zakupach udanych to myślałam twoich;) ja i owszem wczoraj kilka sklepów z ciuchami odwiedziłam,2 godziny:O i dwie stówki wydałam,ale to wszystko dla panny która ze mną była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D hej hej dziewczynki No Angel z tego co \"widzę\" - to kiecka super :D \"Pani\" z worem tez całkiem ciekawa hahahahha zaraz porozsyłam do chłopaków z firmy hahahahhaa Co do sklepów - oj tak-są już kozaczki....prześliczne... skóreczka...mmmmm tylko ta cena...400zł :O Oderwac mnie od nich nie mozna.... zaśliniona stoję przed szybą i odsysają mnie odkurzaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kawa i ja znak temat kozaków;)ale w tym roku mam gdzieś temat ich ceny,muszę kupić choćbym miała jeszcze mniej jeść;) ale pewnie będę miała problem z ich grubością w łydce,zawsze wszystko na maxa odstające:O dlatego tu muszę poszukać odpowiedniego modelu,a zawsze mam z tym kłopot,co mi się spodoba odstaje kur;);)wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos kozaczków - wsiadła wczoraj do autobusu taka lala w białych kozaczkach na obcasie 20 cm... dodam, że cała reszta (tj. ona i jej image) zupełnie nie były w stylu białych kozaczków, więc wyglądała, jakby skrzyżowała epoki. powinni ją pokazać w gazecie w kolumnie: \"nietrafione zakupy\" ;) ale nic nie mówcie o kupowaniu kozaków, przecież jeszcze lato się nie skończyło!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiłam sobie właśnie urlop,pół poniedziałku,cały wtorek i środa:) będziecie dziewczyny trzymały za nas kciuki?moje dziecko wchodzi w świat szkoły podstawowej, już się trzęsę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacie sobie rade, na pewno :) :classic_cool: a co do kozaczkow w lecie, to czesto widzialam takie panny przy upale 30 st, gdzie mi bylo za goraco w japonkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm lato mówicie ? No to posłuchajcie tego - wczoraj byłam we Wrocławiu i przy okazji wyhaczyłam sklepy :D:D:D:D:D:D:D:D Kupiłam przecudownej urody klapki na drewnianym koturnie 11cm, skóreczka.... które przed przeceną kosztowały 449 zł :P :P UWielbiam duże miasta i wielkie centra handlowe...U mnie tego nie ma :( Metaxa - no tak - mój pies też czasem \"ćpa\" buty - jak ten kot w mailu :D:D:D:D:D:D:D Dzisiaj moja przyjaciółka wyjeżdża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×