Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no Angel - zapowiada się ciekawy film :) Metaxo - kozaki jej po to że jak spadnie śnieg czy mróz będzie- to na spacer z Zuzą nie pojedzie samochodem ;) A ja mam już 4 pary kozakó wysokich...i ciagle chcę nowych... To jakaś choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel - zapowiada się ciekawy film :) Metaxo - kozaki jej po to że jak spadnie śnieg czy mróz będzie- to na spacer z Zuzą nie pojedzie samochodem ;) A ja mam już 4 pary kozakó wysokich...i ciagle chcę nowych... To jakaś choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - a no wiesz , czasami chodze z psem na spacery ;) , no i mam wielka nadzieje wyjechac w gory ... (mrzonki ;) ) i tak w ogole ... dostalam okres :O z tego co pamietam (kalendarz mam w domu ) , to jakis tydzien , jak nie wiecej, przed czasem 😡 opoznienia owszem czasem mi sie zdarzaly ... ale nigdy "przyspieszenia" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..... powalacie mnie dzisiaj.... :D ornitologia, to bardzo szeroki dział i rozumiem (chociaż nie do końca) to wasze pobudzenie, hmmm... ja chyba jako jedyna odbiegam dzisiaj od pociągu do tej dziedziny :P co do kina... to czy chodzi Wam pójście do kina czy na film.... bo to jest zasadnicza różnica... ;) a mój dołek... nie będę was zanudzać tym, szkoda na to klawiatury i paluszków ( no i kawowych tipsów :P ) zaraziłyście mnie za to tą stroną: nasza-klasa.pl Kawa, może kozaki to Twój fetysz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Kawa, może kozaki to Twój fetysz?? :D ;) to się akurat tematycznie bardzo wpasowuje w nasz wątek ;) jak to Stała nie masz pociągu??..... widocznie coś było, może masz przesyt?? :D albo wstęt co gorsza!? ;) Angel, a gdzie masz problem z okresem? liczyłaś na to, że nie dostaniesz? :P już? :P goździkowi mam do powiedzenia tylko jedno - NIE PAL WIĘCEJ TEGO ŚWIŃSTWA - bo sama widzisz jak długo Cię trzyma ta głupawka :D :D :D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, chodzilo mi tylko o to ,ze sie troche zdziwilam dzis :O teraz zaczal mnie bolec brzuch (a mialam isc na aerobik 😡 , moze dzis dla odmiany pojde na pilates ? ), a jak mi sie okres skonczy , to pewnie zaczna mnie bolec cycki , tak zupelnie odwrotnie ...wiem, marudze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza mi sie... czasami pomarudzic... czasami mniej, czasami bardziej ... dawno nie marudzilam tak w ogole :P ale dzis to przez to ,ze nie zdazylam miec PMSa ;) , okres wzial mnie z zaskoczenia :D Stala, glowa do gory :) bedzie dobrze ... , zobaczysz ... masz kwiatka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, czyli Stała odzwyczaiłaś się po prostu?.. ale wiesz, masz męża pod ręką, w każdej chwili możesz nadrobić ;) właśnie Angel :P a o ile dobrze pamiętam jedyną starą panną w tym towarzystwie jestem ja więc proszę mnie tu chleba nie odbierać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jest jeszcze ,ale mloda panna ;) (nie mylic z Panna Mloda) , stare panny maja \"3\" z przodu ? ;) :P zreszta teraz sie tak nie mowi , tylko "singielki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, mam postulat: \"Ptaka dla Stałej!\" ;) - byle nie bociana :D chociaż.... ;) ubranka wypasione :) nie wiem, czy można kupić, ale też bym se kupiła, miałabym na halloween jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrfa, teraz bez ściągi ze skrótami to nijak nie zrozumiem, o czym Stała nawijasz :P goździk, ależ Ty musisz mieć wyobraźnię! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy jak rozumiec tego bociana.... :classic_cool: czy jako ptaka z dlugim dziobem :P czy jako donosiciela... dzieci ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz goździk, teraz to mi pojechałaś jak jakiejś - nie przymierzając - blondynce! :P :D ;) siedzę se w robocie i raz na jakiś czas wybucham śmiechem do monitora, a kumpela obok tylko pyta z westchnieniem: \"co znowu??...\" ;) no to jej opowiadam, a wtedy ja znów w brecht, ona w brecht i tak się brechtamy :D ;) - kojarzycie ten skecz o Mariolce kabaretu Paranienormalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×