Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no ladnie.... w koncu sie doczekal zaproszenia :D ... Gozdzik, a sluchaj... w pracy nic nie plotkuja o Was ? czy on tez sluzbowo niby przychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum zamarlo :D ;) ja wlasnie wrocilam z lotniska ... i mam \"wolne\" do piatku ... i z racji tego ,ze mam urodziny i planujemy kolacje we dwoje ... (ktora musze zrobic ja , bo on wraca wieczorem...) ,to moze rzucicie jakimis pomyslami co moge zrobic ? Oczywiscie cos lekkiego :classic_cool: , zebysmy mieli sile jeszcze potem na deser :P ;) Myslalam o jakiejs salatce, jakies przystaweczki, oczywiscie winko ... a co jako danie glowne ? (oprocz mnie ? ;) ) Macie jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel suczko buachacha taki żarcik ;) ja proponuję dla Ciebie na kolacyjkę sałatka-gyros. Suuper -pyszna i łatwa do zrobienia. Ostatnio u mnie hicior. Sorki za moją dzisiejszą prawie-nieobecność - ODBIERAŁAM NOWE AUTO Z SALONU :D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D jest śliczne, piękne, rewelacyjne, pachnące nowością, czyściutkie, błyszczące,wygodne, komfortowe, skóreczka, nawigacja gps,full elektryka,automatyczna skrzynia i wiele wiele innych bajerów... No jestem zaaachwycona.Ludzie sie za nami odwracali jak jechaliśmy bo jeszcze nie zakurzone.. Aż bede sie bała spać myśląc że takie auto stoi saobie samopas na parkingu pod blokiem..żeby tylko nie ukradli...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a przepis na Gyrosa: *pierś z kurczaka (około pół kilo - takie dwie pojedyńcze piersi) *Kapusta pekińska *groszek konserwowy *kukurydza *ogórek konserwowy *ananas (hehehhee) *cebula *kutchup, majonez *przyprawa gyros firmy Kotyn Przygotowanie - kroisz pierś z kurczaczka na kawałki i posypujesz obficie przyprawą gyros - z jakieś pół paczki spokojnie, niektórzy dają nawet całą... Reszte kroisz w kosteczkę, cebulę drobno. Bierzesz jakąś misę i układasz warstwami - na dno idzie kurczaczek jeszcze ciepły, na niego cebulka,ogórek,groszek,kukurydza,ananas,na to sos (zmieszany majonez z ketchupem) a na to kapusta pekińska.Ważna jest kolejność - nakłada się biorąc od góry do samego spodu. Chyba dobrze wytłumaczyłam? :D Bon apetit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a przepis na Gyrosa: *pierś z kurczaka (około pół kilo - takie dwie pojedyńcze piersi) *Kapusta pekińska *groszek konserwowy *kukurydza *ogórek konserwowy *ananas (hehehhee) *cebula *kutchup, majonez *przyprawa gyros firmy Kotyn Przygotowanie - kroisz pierś z kurczaczka na kawałki i posypujesz obficie przyprawą gyros - z jakieś pół paczki spokojnie, niektórzy dają nawet całą... Reszte kroisz w kosteczkę, cebulę drobno. Bierzesz jakąś misę i układasz warstwami - na dno idzie kurczaczek jeszcze ciepły, na niego cebulka,ogórek,groszek,kukurydza,ananas,na to sos (zmieszany majonez z ketchupem) a na to kapusta pekińska.Ważna jest kolejność - nakłada się biorąc od góry do samego spodu. Chyba dobrze wytłumaczyłam? :D Bon apetit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a przepis na Gyrosa: *pierś z kurczaka (około pół kilo - takie dwie pojedyńcze piersi) *Kapusta pekińska *groszek konserwowy *kukurydza *ogórek konserwowy *ananas (hehehhee) *cebula *kutchup, majonez *przyprawa gyros firmy Kotyn Przygotowanie - kroisz pierś z kurczaczka na kawałki i posypujesz obficie przyprawą gyros - z jakieś pół paczki spokojnie, niektórzy dają nawet całą... Reszte kroisz w kosteczkę, cebulę drobno. Bierzesz jakąś misę i układasz warstwami - na dno idzie kurczaczek jeszcze ciepły, na niego cebulka,ogórek,groszek,kukurydza,ananas,na to sos (zmieszany majonez z ketchupem) a na to kapusta pekińska.Ważna jest kolejność - nakłada się biorąc od góry do samego spodu. Chyba dobrze wytłumaczyłam? :D Bon apetit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a przepis na Gyrosa: *pierś z kurczaka (około pół kilo - takie dwie pojedyńcze piersi) *Kapusta pekińska *groszek konserwowy *kukurydza *ogórek konserwowy *ananas (hehehhee) *cebula *kutchup, majonez *przyprawa gyros firmy Kotyn Przygotowanie - kroisz pierś z kurczaczka na kawałki i posypujesz obficie przyprawą gyros - z jakieś pół paczki spokojnie, niektórzy dają nawet całą... Reszte kroisz w kosteczkę, cebulę drobno. Bierzesz jakąś misę i układasz warstwami - na dno idzie kurczaczek jeszcze ciepły, na niego cebulka,ogórek,groszek,kukurydza,ananas,na to sos (zmieszany majonez z ketchupem) a na to kapusta pekińska.Ważna jest kolejność - nakłada się biorąc od góry do samego spodu. Chyba dobrze wytłumaczyłam? :D Bon apetit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytlumaczylas dobrze ;) , wyglada rowniez smakowicie mmmmmm, tylko ze jak chlop zobaczy salatke to sie zapyta : a gdzie kolacja ? :D A on potrafi zjesc ... :classic_cool: salatke moge zrobic jako \"danie dodatkowe\" ... nie zmarnuje sie , bo narazie ( i mam nadzieje ze tak zostanie :0 ) zapowiada mu sie wolny caly weekend ( nareszcie :D ) w sumie i tak nie wiem , po co to bede gotowac , bo jak wroci po tych 3 dniach , to nie wiem ,czy w ogole zauwazy ta kolacje :P ;) , moze od razu przejdzie do deseru ;) No ale zrobic cos musze, zeby nie bylo ,ze nic nie ma ... :) i nie wiem co ...zeby moc to zrobic wczesniej ,a pozniej tylko odgrzac ... (dodam jeszcze ze piekarnik mam chwilowo \"nieczynny\" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps . Kawka , zauwazylam ,ze jak wymienialas skladniki , to smialas sie przy ananasie... :classic_cool: moge sie zapytac z jakiego powodu ? co prawda mam swoje podejrzenia :P , ale nie wiem czy prawidlowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.2. i gratuluje nowego autka :) ja dzis stwierdzilam ,ze koniec z myjnia do wiosny :classic_cool: , bo umylam w niedziele ,a dzis juz wyglada jak po jakims rajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi everybody :) Angel, a może o fitnesie opowiesz? czy poza \"R\" nie poruszasz już żadnych innych tematów? :P ;) u mnie wszystko bez zmian. niby w porządku, ale weny nadal nie mam, żeby się specjalnie rozwodzić ;) także miło było Was poczytać i do następnego razu laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...czy ja coś wspominałam o sexie?:classic_cool: do czego was ci faceci przyzwyczaili,że lanie to wam się natychmiast kojarzy z sexem:O no ja nie wiem,w jakich to czasach przyszło mi żyć:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo, jakim \"WAM\"? :P ;) się trochę gwoździk zagalopowałaś ;) to ja tu przychodzę, czas wygospodarowywuję, a Ty do mnie z laniem??.... ehchh.... niewdzięczność daleko posunięta! ;) no dobra, z niusów - chyba zmienię ptaki w oknach na motyle.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nie leje. W żadnej sytuacji. :-P A w oknach mam tylko żaluzje. Za to ptaki za oknem. Gołębie. :-0 Wydziobują mi ziemię ze skrzynek kwiatkowych i wszystko mam usyfione. :-0 Na aerobik nie chadzam, romatycznych kolacji nie uskuteczniam, śmiałkowie mnie nie napastują, nowego auta nie mam i mieć nie będę, dzieci, żeby im wybierać prezenty, także nie ma w rodzinie... O czym Wam pisać? 😭 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dom budujesz,a my nie😭 i mężczyznę masz kochającego u boku,a my to tak różnie:P i uśmiech masz olśniewający,a my co chwila latamy do dentystów z jakimiś ubytkami i inteligentna jesteś pieruńsko,a my to tak wiesz jak wiatr zawieje;) i no przede wszystkim lubimy cię tu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedyncza koleżanko 🌼 dom buduję, bo mieszkania za drogie - a je nie mam własnego, a dom będzie w pełni mój za 30 lat, jak się nic złego po drodze nie wydarzy mężczyzna kocha, ale się boi i ma problemy poważniejsze i nastrój często gorszy niż cały żeński akademik przed okresem 😭 i to on głównie potrzebuje wsparcia uśmiech - mam, bo latam do dentysty ochoczo na przegląd co 6 miesięcy - ale mam też sporą wadę zryzu, którą maskuję właśnie susząc uzębienie w uśmiechu inteligencja - to zbyt daleko idące założenie i pochwała niezasłużona, ale łykam chętnie jak gęś kluski ;-) lubicie mnie? - teraz się rozpłaczę z czułości 😭 -D 🌼 Nie, no ja wiem, że źle nie jest. Jestem po inspekcji inwestycyjnej, wypłacili mi następne 100tys kredytu, podobno z końcem tygodnia przyjeżdża już dekarz i okna do montażu. Ze złych to to, że mi coś szwankuje układ moczowy i co chwilę latam siku. :-0 Chyba se jaki Urosept kupię, czy cuś... A, i kupiłam tę torebkę na Allegro. :classic_cool: :-D i czekam na nią niecierpliwie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje sie pod gozdzikiem I :) ;) i jako ze ostatnio bylam monotematyczna, to od dzis ani slowa o R. :P a o fitnesie narazie moge powiedziec, ze skonczyl mi sie karnet :O , nowego nie zdazylam jeszcze nabyc, bo jakos czasu mi zbraklo :) , kasy tez , bo mam 3 dni na zaplacenie ubezpieczenia auta ... i tak chyba wezme tylko OC narazie ... , bo jak mi policzyli pakiet.... uhhhhh :O ( a i tak NIGDY nie korzystalam z AC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo Goździkowa1 czasem dobrze gada,rzadko bo rzadko ale jednak czasem tak:classic_cool: Druga,no i widzisz ile się u ciebie dzieje:D jeszcze kapkę optymizmu i już w ogóle będzie high live:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - poinformuje Cie że ja takiego gyrosika razem z moim Misiem wciągamy zamiast obiadu - jest sycący bo ma kurczaczka. Z ananasem bardzo dobrze kojarzysz :D:D:D:D:D:D:D:D goździku a co to za załamanie? Jesteś odważną twardą sztuką i wiele osób może Ci pozazdrościc. Tez nie mam swojego mieszkania, nie mam dzieci, samochód nie mój - nie wiem kiedy bedzie mnie stac na własny, mam chorą mamę w domu którą się muszę ciagle zajmować - ale jakoś żyję.Trzeba sie cieszyc z tego co sie ma i z tego że u mnie w pracy bedzie zatrudniony (na 80%) przystojny spedytor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Kawka :D czyli ex-modelka nie przeszla przez rozmowe kwalifikacyjna ? ? ;) teraz to Misiek bedzie o Ciebie zazdrosny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo modelelki hahahhahahhhaa jeżeli praca hostessy to modeling..i jeżeli ona jest w ogóle ładna...to ja ide na miss polonia w takim razie i biorę Was ze sobą...No i nie grzeszyła wiedzą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×