Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

moja kawka z kolezanka niestety musiala zostac odwolana , musiala zostac w pracy :O a odnosnie naszej Kawki...moze ten nowy spedytor ma w tym udzial ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehe nie zniknęłam, nowy spedytor - dzisiaj przychodzi jeszcze na rozmowę bo nie wiadomo czy przyjmie ofertę. Angel wszystkiego najlepszego :D:D:D:D:D:D:D Dużo zdrowia, mało stresu, podwyżki, awansu, mniej przydupasów, aby Twój R okazał się tym kim chciałabyś aby był..Aby obniżyli Ci zniżkę OC, i żeby opony zimowe nigdy się nie niszczyły i same zmieniały,bezbolesnych okresów, aby ciuszki z allegro same do Ciebie przychodziły pocztą,żeby obcasy w butach się nie łamały, mieszkanie samo sprzątało a naczynia same myły..To tak z grubsza :-) Wczoraj się zapracowałam, bo chciałam punkt 16:00 wyjść. Ale bardzo mi miło że zauważyłyscie moją nieobecność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyszłam to nie działał mi net, toteż Angel dostaniesz ode mnie życzenia ze skrzynki służbowej ;) a tutaj tylko dla podkreślenia nastroju walnę szlaczek :D 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ no to Angel, żyj nam długo i w pogodzie ducha :D to co, jakaś imprezka może ku czci solenizantki? ;) co pijemy? ;) kawę czy metaxę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy..... jak to \"weselny\"? :D ;) to już urodzinowych nie było, czy chcesz nam o czymś powiedzieć?? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,dziewczyno nasza😘🌼🌼:) Stała,że niby coś ma mi dać do zrozumienia ta stopka?;):classic_cool: Metaxa,szlaczek powalający,jestem doprawdy zszokowana twoimi zdolnościami artystycznymi:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Angel,dziewczyno nasza\" - co to jest goździk? życzenia? kpina jakaś chyba :P ;) to już szlaczek lepszy! ;) jak znam goździka to zaraz namaluje szlaczek: :D ;) właśnie goździk, też jestem ciekawa, co Ci Stała chciała przez to powiedzieć........ a dla Angel mam w prezencie urodzinowym piosenkę: http://klaudiawww.wrzuta.pl/audio/94hzd0FPi9/monika_brodka_-_on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D [wróbel z ptakiem] [bocian z ptakiem] [motyl z ptakiem] :classic_cool: no co?kiepsko wyskoczyłam z tym \"dziewczyno nasza\"?ale ja tak z głębi serca...😭i znów kop w dupę😭live is brutal:O mowa,ja też zainteresowana tortem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam nadzieję na romans\" - rozbiór zdania i interpretacja: podmiot liryczny daje do zrozumienia że czegoś mocno pragnie i ma nadzieję że to się spełni, wyraz romans - swiadczy o tym że nie będzie to zaangażowanie emocjonalne, uczuciowe - nie bedzie to miłość - tylko wygodny układ poza małżeński - być może krótkotrwały - w moim rozumieniu tego wyrazu. Wysyłany komunikat ma skłonić odbiorcę do pewnego rodzaju deklaracji czy podmiot liryczny ma jakiekolwiek szanse. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D P.S - szlaczki the-best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam nadzieję na romans\" - w mojej interpretacji - chciałbym se popukać na boku, ale nie chce mi się wydawać kasy na panienki z agencji. to jak będzie, mała? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D o.k.dzięki za rzeczowe odpowiedzi, Kawa twoje rozłożenie zdania podoba mi się, ale wybieram interpretację Metaxy i wchodzę w to,a co tam luuuuuuz:classic_cool: ŻARTUJĘ OCZYWIŚCIE, a się uśmiałam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa - ja tego aż tak brutalnie nie odbieram.... Facet nie musi chodzić do agencji na panienki - bo jest przystojny i na pewno znalazł by pełno chetnych rozdziawiajacych nogi. Jest zainteresowany konkretną osobą i chce wiedzieć na czym stoi bo zbyt ostro go ostatnio jego wybranka traktuje i nie daje żadnej nadzieji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no OK, ale na co więcej liczy? myślisz, że chce, żeby się goździk w nim zakochała? - nie sądzę. do pełni szczęścia wystarczy mu, że wylądują w łóżku. ja wiem, że brutalnie to przedstawiłam, ale do tego to się niestety sprowadza. faceci są jednak prości jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: \"rozdziawiajacych nogi\" - ciekawe ujęcie tematu ;) \"i nie daje żadnej nadzieji\" - jakby nie dawała, to by nie wyjechał z takim pytaniem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle że po tych ciagłych trudach w zdobywaniu jej, ostrej odmowie w temacie sauny miał załamanie i odkrył karty czekając na jej ruch. Nie sądze żeby liczył że ona sie zakocha, wręcz raczej byłoby to niepożądane - stąd jasno dał do zrozumienia wyrazem \"romans\" - ale może ona go pociąga w wyjątkowy sposób i chce ją zdobyć. Pukać to on może każde inne - a jednak chce zdobywac ją bo widocznie dla niego nie jest pierwszą lepszą łatwą sztuką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tez nie uwazam ,ze romans to tylko pukanie na boku ... Czasami tylko do tego sie sprowadza...ale czasami sex jest tylko dodatkiem ... do spedzania razem czasu... (wiem, wiem , naczytalam sie harlekinow :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli mamy mówić o pukaniu - to wszystkie zwiazki sie do tego sprowadzają - ja pukam, mój Misiek puka, Angel puka.... świat się w okół tego kręci. Ważne jest dlaczego chcemy kogoś pukać i w jaki sposób to tego zmierzamy. Nie puka sie byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za Wami nie nadążam ;) albo ja za mało harlekinów przeczytałam.... albo Wy jesteście za naiwne jak na dzisiejsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chwila Kawa - jesteś z Miśkiem tylko po to, żeby się pukać? tylko dlatego, że jest dobry w łóżku (zakładając, że jest :P)? a u podstaw \"romansu\" (co to w ogóle za słowo???) przeważnie leży sex na pierwszym miejscu. nie mówię, że zawsze (ale też co to za romans bez pukania?) ale od tego się głównie zaczyna. i kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×