Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Pojedyncza, ja już dawno straciłam wiarę, że następni będą normalni - teraz to już chyba szósty skład... :-0 Boli mnie wszystko, a nawet się nie mogę zresetować przez te antybiotyki. :-( Aniołku, no to strasznie pięknie. :-) Jak to jest dostawać takie kwiaty do pracy? Ech... może kiedyś mnie to spotka, ale musiałabym mieć tajemniczego wielbiciela, bo na romantyczne wyczyny obecnego nie mam co liczyć. :-P Jeszcze godzina. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk II, zamiast się cieszyć że weekend, to Ty marudzisz ;) kwiaty do pracy - to zależy z kim się pracuje - u mnie to była ogromna sensacja, zaraz domysły od kogo i żeby im opowiadać ;) a u Ciebie Angel jak towarzystwo zareagowało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie zgubił sie
"prezent" ? Pisze tutaj jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu link nie dziala ... (u metaxy tez nie widze , tego co wklejala ) no nic... ale naprawde bukiet jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa, działa, tylko trzeba skopiować i wkleić, a nie odpalać tutaj z linka. no, no, postarał się chłopak :) rozumiem, że ciąg dalszy prezentu (nomen omen ;) ) wieczorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, tak dla odmiany w sobotę się odezwę... :D weszłam, aby się pochwalić, że jednak moja wczorajsza mała wojna z szefem od firmy internetowej podziałała :D :D :D I\'m back!!!!!!! Także chyba jeszcze z Wami zostane 😘 Co do tematu, a raczej zdania \"mam nadzieję na romans\"... Moje skromne zdanie jest takie, że facet stawia sprawe jasno, nie owija w bawełne, typu: ochhh zakochałem się i takie tam, tylko chce spędzić miło czas w jeszcze milszym towarzystwie, niekoniecznie rezygnując z małżeństwa... A czy chodzi tylko o seks vel pukanko (jak pieknie to nazwałyście :D ) tego żadna z nas nie wie, bo i skąd. Z punktu widzenia moralnego jest to sprawa jasna, romans jest bee, ale jak każdy z nas do tego podchodzi, jest to tylko jego indywidualna sprawa, a raczej poźniejsze rozliczenie z sumieniem. Ja mam ten nie miły \"zaszczyt\" być po dwóch stronach barykady :O O ironio losu. Goździku, jeśli czujesz się na siłach podźwignąć to, jeśli masz taką umiejętność oddzielania uczuć od dobrej zabawy... to pewnie wiesz co masz zrobić. Kończe na dziś, choć jeszcze mam coś do powiedzenia, ale nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, miło Cię widzieć :) I gratulacje z powodu wygrania walki o internet (skojarzyło mi się z walką o ogień ;) ). A ja dziś relaksik, siłownia z miłym panem instruktorem, sauna, normalnie prawie SPA ;) Fajnie, że są takie dni :) A co do romansu.. hmm.. goździk, a ON Ci się w ogóle podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) wracając do w/w tematu, to swoją drogą musi być z niego (Śmiałka) niezły gagatek... ;) taki tekst \"mam nadzieję na romans\"... Metaxa - zazdraszczam tego prawie SPA :D ja też chce 😭 Angel, żyjesz po tych urodzinach? :P :P :P no i na jakie menu się w koncu zdecydowałaś? bo ja Ciebie widzę w czerwonej wstążce obwiązanej na jakimś stole... ;) :P :D :classic_cool: Goździku Drugi, jak Twoje zdrowie? mam nadzieję, że pokonałaś te bóle i w poniedziałek będziesz już kwitnąca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam 🖐️ wstazki czerwonej nie bylo , za to mialam czerwony sweterek :) :D :classic_cool: menu bylo okrojone... bo okazalo sie ze o 23 dopiero laduje ... zanim wrocilismy do domu , to bylo juz po polnocy ... no to byl torcik , wino i przeszlismy do dania glownego :P ;) A jutro znow wylatuje :( :O a co u Was po weekendzie ? :) Wypoczete, zwarte i gotowe do pracy ? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) u mnie w miarę ok, pracy niet, no chyba, że w domku coś zawsze sie znajdzie do zrobienia :) Pochłonęła mnie strona www.nasza-klasa.pl Udało mi się znaleźć rodzinkę, głównie mojego męża - dzieki temu mogę uzupełnić drzewo genealogiczne :) No i znalazłam moją pierwszą miłość, tzw. platoniczną :D Wczoraj odpisał na moją wiadomość. No a teraz czas na filiżankę kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem hahahah :D :D Macie czasem takie dni? http://pl.youtube.com/watch?v=IzBy6agXKoA Ja ostatnio coraz częściej mam ochote przywalić jej klawiaturą w ten pusty łep... ;) Mam zrobione piękne paznokcie - wczoraj siedziałam kilka godzin i je dopieszczałam :D Sobota była do bani - cały dzień -wyjazd do Bydgoszczy po kierowce i spowrotem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm... nie, no aż tak w potrzebie nie jestem :P Angel, czy mi się wydaje, czy dzisiaj same na posterunku jesteśmy? Kawę widzę na gg, ale pewnie martwi się przeprowadzką, stąd jej milczenie, ale reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mam nieraz takie dni jak na tych filmikach :classic_cool: , u mnie najbardziej obrywa klawiatura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała - nie martwie sie przeprowadzką. :-) Wiecie co za pech? Samochód przed nami najechał na kamyczka który poleciał prosto na naszą śliczną nowiutką szybę z filtrami od nowego autka...:( I mamy pajączka...Kuźwa kilka dni auto ma i juz coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdziku szt dwa... chyba przydalby Ci sie urlop jakis ... bo nam tu padniesz , tu albo na budowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Kawka, nie zartowalam , bo skoro firme stac na takie auto , to myslalam ze ma wykupiony caly pakiet . A macie parking strzezony jakis ? czy w garazu trzymacie ? bo u mnie z osiedla po sasiedzku (tez strzezonego niby :O) latem ktos gwizdnal wlasnie Passata , nowke sztuke , stala pod blokiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, o kurczę, to niefajnie z tą szybą... :-0 🌼 Mój stary Lanos jest do przeglądu zawieszenia, wymiany (chyba) tarcz i oczywiście opon, ale nie mam kiedy się tym zająć. :-0 Angel - tak, urlop nie byłby zły...ale te ostatnie 4 dni to szczędzę na święta, żeby nie musieć pracować w Wigilię. :-0 ;-) Nie, no kiedyś się chyba coś poprawi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no takie auto, nówka, to powinno mieć cały pakiet, także myślę, że musi miec oprócz OC i AC Goździku szt.2 czy z budową coś ruszyło? co do Twojej wizytu u lekarza, może powinnas zmienić lekarza, tak długo czekać, toż to można sie wykończyć Angel, czy twój pan przebywa u Ciebie jak przylatuje, czy tez pobrykacie i wraca do siebie? A Goździkowa pewnie dostała jeszcze ciekawszą propozycję od Śmiałka i teraz już jej nie zobaczymy 😭 Z ciekawych info u mnie, to u mojej córci z soboty na niedzielę była wróżka zębuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka - zębuszka??? A co to znowu za wynalazek?? Amerykańska tooth-fairy w wersji polskiej? Powiem szczerze, że załamują mnie takie klimaty, podobnie jak Halloween, walentynki i inne pomysły. ;-) No i co, był pieniądz za wypadniętego mleczaka? :-D Teraz inny lekarz, ginekolog. Trzeba wszystko posprawdzać, bo może kłopoty nie są od pęcherza. :-0 W dodatku wszystko mi się rozregulowało i przyspieszyło, mam nadzieję, że to tylko stres... ale może być coś gorszego... :-( Pożyjemy, zobaczymy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - auto stoi pod blokiem - wczesniejszy passat tez stał i nic sie nie stało. No właśnie nie wiem czy ma AC. Wczesniej wszystkie auta miały, ale ostatnio szef coś zaniedbuje te sprawy. Wróżka zębuszka fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×