Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

metaxa - ja nie mówie że jestem z Miśkiem TYLKO po to żeby sie pukać - ale wszystko sie do tego sprowadza - robimy to i inne rzeczy. A to że tamten chciałby puknąć goździka nie oznacza ze chce tylko i wyłacznie tego - bo mozna miło spędzać ze sobą czas, rozmawiać, jeśc kolacje, chodzić na saunę itp. - czyli w sumie to samo co w normalnym związku ale bez głębszych uczuć i zobowiazań, a czasami nawet i z uczuciami bo różnie to bywa w tym pokręconym życiu.... Poza tym dla każdego słowo \"romans\" oznacza co innego - dla jednej osoby oznacza bzykanko poza łóżkiem małżenskim, dla innych romantyczne doznania \"na boku\"...Generalnie kobieta odczutyje takie proste zdania zupełnie inaczej niż prosty facet chciał je przekazać.mój kolega z pracy też ma \"romans\" tyle że przez ten romans chce sie rozwieść z żoną bo sie zakochał jak małolat. Metaxo - nie każdy jest zimnym draniem i chcę w to wierzyć bo inaczej - patrząc na kazdego faceta w taki sposób chyba całe życie byłabym sama. Może i jestem \"za naiwna jak na dzisiejsze czasy\" - ale wiesz co? jest mi z tym dobrze, i jakoś szczęśliwie się układa moje życie bo wolę wierzyć w to że są fajni faceci a nie sami pukacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super to bylo
:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem czego chce - w tej chwili zmiany pracy (oczywiscie na jakas super platna :classic_cool: , bo mi sie tu nudzi na maxa ... no i wyjechalabym gdzies na pare dni .... bez telefonu ... ehh marzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam czy nie wysłać podania do firmy w moim rodzinnym miescie - szukają kogoś do biura a stanowisko nazwali administrator działu zakupów. Ale tak sobie mysle - tu mi dobrze... ale sie nie rozwijam. A tam - hmmm moze i bym sie czegoś nowego nauczyła, ale znając życie marna kasa, duży zapieprz i nie wiadomo jakie osoby współpracujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że zmienię temat...tak mi się wydawało,że do świąt to jeszcze full czasu,a to tylko dobry miesiąc, trzeba na serio zacząć się rozglądać za prezentami dla wszystkich, szczególnie starannie powinnam wybrać w tym roku prezent dla teściowej, pamiętacie zeszłoroczne big gacie?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku - sto lat, sto lat, nieeech żyje naaaaam! :-D 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 O pukaczach się nie wypowiadam, bo mi się naturalnie kojarzą z puchaczami, czyli...ptakami. :-P Biorę antybiotyk na drogi moczowe, rozregulował mi się okres całkiem i kłuje mnie w podbrzuszu - nie wiem, pęcherz czy jajnik. Z \"dobrych wiadomości\" - robotnicy na budowie po raz kolejny zrobili mnie w ciulika, a nawet w całkiem dużego ciula. I wszyscy są wściekli. A ja spałam dziś trzy godziny, bo w środku nocy wybudziłam się na 2,5 h czując się tak źle, jakbym zaraz miała kojfnąć. Tak, dzień i ogólnie życie są piękne i radosne. :-D :-0 Aniołku, wszystkiego najlepszego i niech Ci się szczęści. :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje gozdziku sztuk 2 🌼 👄 :) a co tam sie stalo z robotnikami ? nie przyszli w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni na początku tygodnia się spili i wylecieli. Ich następcy chcieli mieszkać w hotelu, a nie w pracowniczych ocieplanych barakowozach - i nie podjęli roboty. Ich następcy przyjechali i ... poszli na zakupy i to ich główne zajęcie. A jeszcze inni do dziś mieli postawić dach do dziś, zrobili od niedzieli jakies 10% prac. Źle się dzieje, opóźnienie coraz większe, dom nie zamknięty, a warunki się nie poprawiają. Jest kuuuul. :classic_cool: (wdech-wydech, wdech-wydech, wdech-wydech, ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... a mam takie pytanie... co byscie chcialy dostac pod choinke ? (pomijajac te prezenty ,ktore same musimy kupic pozostalym ) czy macie jakies \"zachcianki\" ? ja bym chciala dostac (uwaga, bedzie oryginalnie ;) ) nowy dywan :D , widzialam fajny \"futrzasty\" ) jak bylam na zakupach z mama z miesiac temu , moze zapamietala ... a tak , to chyba bym sie ucieszyla z czegokolwiek ... pomijajac oczywiscie gacie w romby :D :P ;) jakies perfumki, cos z bizuterii ... i wyjazd na weekend nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... a mam takie pytanie... co byscie chcialy dostac pod choinke ? (pomijajac te prezenty ,ktore same musimy kupic pozostalym ) czy macie jakies \"zachcianki\" ? ja bym chciala dostac (uwaga, bedzie oryginalnie ;) ) nowy dywan :D , widzialam fajny \"futrzasty\" ) jak bylam na zakupach z mama z miesiac temu , moze zapamietala ... a tak , to chyba bym sie ucieszyla z czegokolwiek ... pomijajac oczywiscie gacie w romby :D :P ;) jakies perfumki, cos z bizuterii ... i wyjazd na weekend nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... a mam takie pytanie... co byscie chcialy dostac pod choinke ? (pomijajac te prezenty ,ktore same musimy kupic pozostalym ) czy macie jakies \"zachcianki\" ? ja bym chciala dostac (uwaga, bedzie oryginalnie ;) ) nowy dywan :D , widzialam fajny \"futrzasty\" ) jak bylam na zakupach z mama z miesiac temu , moze zapamietala ... a tak , to chyba bym sie ucieszyla z czegokolwiek ... pomijajac oczywiscie gacie w romby :D :P ;) jakies perfumki, cos z bizuterii ... i wyjazd na weekend nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... a mam takie pytanie... co byscie chcialy dostac pod choinke ? (pomijajac te prezenty ,ktore same musimy kupic pozostalym ) czy macie jakies \"zachcianki\" ? ja bym chciala dostac (uwaga, bedzie oryginalnie ;) ) nowy dywan :D , widzialam fajny \"futrzasty\" ) jak bylam na zakupach z mama z miesiac temu , moze zapamietala ... a tak , to chyba bym sie ucieszyla z czegokolwiek ... pomijajac oczywiscie gacie w romby :D :P ;) jakies perfumki, cos z bizuterii ... i wyjazd na weekend nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... a mam takie pytanie... co byscie chcialy dostac pod choinke ? (pomijajac te prezenty ,ktore same musimy kupic pozostalym ) czy macie jakies \"zachcianki\" ? ja bym chciala dostac (uwaga, bedzie oryginalnie ;) ) nowy dywan :D , widzialam fajny \"futrzasty\" ) jak bylam na zakupach z mama z miesiac temu , moze zapamietala ... a tak , to chyba bym sie ucieszyla z czegokolwiek ... pomijajac oczywiscie gacie w romby :D :P ;) jakies perfumki, cos z bizuterii ... i wyjazd na weekend nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam Sto lat sto lat niech żyje żyje nam Sto lat sto lat nieeeeech żyje naaam niech żyje nam!!!! A kto? Angel!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😘 kiss] 😘 😘 kiss] 😘 😘 kiss] 😘 Aniołku, życzę Tobie spełnienie najskrytszych marzeń, dużo radości, pogody ducha i aby znajomość z R. zamieniła się w miłość i aby ona pozwoliła Ci rozwinąć skrzydła i w pełni cieszyć się życiem :D ps.: od ponad dwóch godzin próbuję się dostać na strone forum, z marnym skutkiem, dlatego wybacz mi Angel, że tak późno :) ps2.: niestety nie dam rady z wami pogadać, a świetny temat dziś poruszyłyście, chodzi mi o to zdanie o romansie... miałabym coś do powiedzenia... pozdrawiam Was serdecznie , może do napisania w poniedziałek, choć nie wiem, czy bede miec jeszcze net, bo powaznie się zastanawiam nad podziękowaniem tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni na początku tygodnia się spili i wylecieli. Ich następcy chcieli mieszkać w hotelu, a nie w pracowniczych ocieplanych barakowozach - i nie podjęli roboty. Ich następcy przyjechali i ... poszli na zakupy i to ich główne zajęcie. A jeszcze inni do dziś mieli postawić dach do dziś, zrobili od niedzieli jakies 10% prac. Źle się dzieje, opóźnienie coraz większe, dom nie zamknięty, a warunki się nie poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytelniczka...
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam Sto lat sto lat niech żyje żyje nam Sto lat sto lat nieeeeech żyje naaam niech żyje nam!!!! A kto? Angel!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😘 kiss] 😘 😘 kiss] 😘 😘 kiss] 😘 Aniołku, życzę Tobie spełnienie najskrytszych marzeń, dużo radości, pogody ducha i aby znajomość z R. zamieniła się w miłość i aby ona pozwoliła Ci rozwinąć skrzydła i w pełni cieszyć się życiem :D ps.: od ponad dwóch godzin próbuję się dostać na strone forum, z marnym skutkiem, dlatego wybacz mi Angel, że tak późno :) ps2.: niestety nie dam rady z wami pogadać, a świetny temat dziś poruszyłyście, chodzi mi o to zdanie o romansie... miałabym coś do powiedzenia... pozdrawiam Was serdecznie , może do napisania w poniedziałek, choć nie wiem, czy bede miec jeszcze net, bo powaznie się zastanawiam nad podziękowaniem tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje stala :) 🌼 a ja wlasnie dostalam OGROMNY BUKIET KWIATÓW DO PRACY (wiedzialam ! :D ) ehhh , jest taki ciezki , ze ledwo co go unosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel to to rozumiem:) już lepiej nie opowiadaj jak mu będziesz wieczorem dziękować;) no Stała szkoda,że cię net pokonał:O chętnie wysłuchałabym twojego zdania na temat dziś poruszany Druga,widzę że jesteś kolejną ofiarą wykonawców:O głowa do góry,może następni będą normalni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angellll ale Ci zazdroszczę kwiatków...:D:D:D:D:D:D aleeeee suuuuper a mnie czeka kolejna przeprowadzka do innego biura :O bo jak zatrudnią dwie dodatkowe osoby do spedycji to sie nie pomieszczą w tamtym biurze - a ze ja z kadrową mamy najwięęęęęęęęęęeeksze biuro to oni pójdą w 4 osoby tutaj a my dwie tam. Kuźwa i znowu walka o dobre miejsce.A dzisiaj kadrowa znowu mnie wqrwia na maxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×