Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie jesteśmy piratami drogowymi - tylko tiry jeżdżą jak porypane... Mgła, ślisko - przed nami zaczęli hamować - my zahamowaliśmy a mój Misiek patrzy w lusterko że prosto na nas jedzie rozpędzony tir - gdyby nie refleks i chwilowo wolny lewy pas - dzisiaj bym chyba z Wami tutaj nie rozmawiała. Misiek szybko wyjechał w lewo i spidem ledwo wyprzedził auta bo juz z naprzeciwka kolejny tir....nie było wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa 🌻 cieszymy się, że dzisiaj jesteś z nami 😘 no i gratulacje dla Miśka, dobry kierowiec z niego :) Goździku, nie ma o czym pisac, więc nie wierć dziury, może tak dla odmiany poczytamy co u Ciebie? bo ja się tutaj Wam uwywnętrzniam (?) myślę, że wystarczy o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k. Stała już się uspokajam;) ej no ale ja przecież też piszę o sobie,gdy jest o czym albo o kim;) ładne przeżycia mieliście Kawa,do niektórym zdaje się jeszcze nie dotarło,że na drogach jest już raczej zima niż jesień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Kawka, dzis bylo bardzo slizgo (slisko ? nie wiem :O ) , wiem, bo z rana (masakra) zdazylam jechac na lotnisko (powinni mnie uznac za świętą :P ) , potem do domu (stad o 7.26 juz na forum bylam ) a pozniej po 8 do pracy ... zasypiam na siedzaco (2 h snu jakos bylo :classic_cool: , szkoda bylo spac :P ;) , zwlaszcza ,ze o 1 w nocy bylismy jeszcze w McD na lodach :D ) to moze dziewczyny powiecie o relacjach pozamalzenskich ? (jak nie chcecie o mezach gadac ;) :P ) Jak tam Smialek ? pan od netu ? itp ? :D u mnie tez slonce :classic_cool: , dobrze ze okulary jeszcze woze w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo warunkow zimowych na drodze - wczoraj wlasnie w nocy bylismy swiadkami dwoch wypadkow . Jeden - gosc chcial zdazyc przejechac na czerwonym - nie zdazyl :O , nic mu sie nie stalo , ale niestety lewy bok calkowicie skasowany .... Jeszcze slysze to uderzenie .... A drugi - \"zgubil\" zderzak na zakrecie na barierkach przy wjezdzie do tunelu ... albo za szybko jechal, albo sie zagapil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, seksocholiczko Ty nasza... :P pana od netu nie ma, nie było i nie będzie - dostałam wyraźny sygnał od niego, że nie jest zainteresowany :P hahahaha ale to zabrzmiało u Stałej, póki co bezrybie co do kontaktów pozamałżeńskich :P i raczej tak pozostanie ale poczytam chętnie co u pozostałych mężatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , pogniewaly :classic_cool: moze po prostu pracuja ? :D ;) A Ty Stala bylas nim zainteresowana ? ;) , musisz sie obejrzec za kims innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zapomniałam, ze tu same kobiety pracujące, tylko ja taki obibok... ;) z mojej strony też brak zainteresowania jego osobą, muszę po prostu uważać na swoje odruchy, bo jestem taki człowiek, któremu choć niewielkie zainteresowanie, bądź życzliwość do mojej osoby, kojarzy się już z zainteresowaniem... :O diagnoza: małe poczucie swojej wartości ale co tam, pięęęękne słoneczko mam za oknem, a Wy? a w radiu przeboje z lat cielęcych :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień tak piękny, jak dziś, tak bardzo chciałabym być drobiem domowym... 😭 ...tymczasem siedzę w biurze z zasłonietymi żaluzjami (żeby słońce nie \"waliło\" w monitory) i borykam się z problemami korporacji. :-0 Cześć. Ej, a dlaczego Stała w ogóle miałaby sobie kogoś szukać? I do czego? :-P Nie wiem, jak Wam, ale mnie z dnia na dzień wstaje się coraz trudniej. Zupełnie nie mogę się pozbierać, a jak już wyjdę z wyrka, to sie snuję w piżamie przez dobre półtorej godziny i nie mogę się zmobilizować do doprowadzenia się do stanu użyteczności publicznej. :-0 Masakra, i tak codziennie. A potem mi się nie polepsza! 😭 Idę na spacer do banku. PS. A z kupna bucików w tym roku zrezygnowałam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RzW, a czemuż to zrezygnowałaś z bucików? no i jeszcze jedno się Ciebie zapytam (wiem jestem monotematyczna), odnośnie naszej klasy, czy Twoje liceum, to I LO czy Plastyczne? :D a propo\'s szukania kogoś... to masz racje, nie mam po co :) to tylko takie gadanie pani grubo po trzydziestce ;) czyżby jesienna nostalgia Cię dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko, że Plastyk był niedaleko! :-D Cwana bestia! :-D 🌼 Z bucików zrezygnowałam na rzecz ważniejszych wydatków. Można zamiast nich kupić baterię do łazienki... Papę na dach... Może w przyszłym roku. :-) Nostalgia i owszem. I zmęczenie materiału. Ale za to już nie sikam co pół godziny! :-D :-D :-D Jak tam przygotowania do Mikołaja? :classic_cool: To pytanie kieruję głównie do Angel - czy wzorem naszego nieodżałowanego Prezentu przewiążesz się li i jedynie czerwoną wstążką? :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa od tego słonca zaczęła mnie boleć. Daje mi prosto w monitor i w głowe...żaluzji jeszcze sie w biurze niedorobiłam wiec zawiesiłam mape na oknie. Dobrze ze mnieniam biuro - z tamtej strony słonko nie świeci. Na naszej klasie mam dwie nowe znajome które mają fajne imie i nazwisko - kto mnie ma w kontaktach może zobaczyć ;) właśnie dostałam cudowny bukiet kwiatów - czerwone róże - od mojego Misiaka :D:D:D:D:D:D::D::D:D::D:D::D:::D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D: bez okazji oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie myslalam jeszcze o prezencie dla niego ... i mam z tym DUUUUUZY PROBLEM ... jak nic nie wymysle, zostaje wstazeczka i sie poloze pod choinka ;) a tak w ogole , to musze z nim pogadac na temat logistyki Swiat ... bo nie wiem co gdzie i dlaczego tak , a nie inaczej ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , ja u siebie mam opcje \"wyslij na e-mail\" wiec wysylam do siebie , a potem wrzucam na jakis serwer . Ale nie wszystkie telefony to maja ... :) Jak sie nie uda, to pozostaje nam tylko sobie wyobrazic :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee , ja tez wlasnie dostalam cos od R. hehheeehhe :D :D :D :D zadanie do wykonania ... mam mu dorobic klucze do klatki (chodzi o jego mieszkanie , bo biedactwo zgubilo :P ) Jak myslicie ...zrobic tez sobie jeden ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie jest taki ogromny jak Twój Angel - ale jest piekny, no i bez okazji - dziewczyny mnie zagryzą w toalecie z zazdrosci hehehehhehee no i pięknie pachną....juz jestem naćpana :D W sobotę znowu robie pazurki dziewczynie Miśka brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce bukiet kwiatów 😭 Kawa, masz stado swoich sobowtórów, z nazwiska i imienia :) RzW chyba się poddam :O a już byłam tak blisko... mam domniemane kobietki o takich inicjałach JW JW i JŻ hahaha dobre, już mi odbija chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowalam sie na naszej klasie :O , ale teraz mi sie nie otwiera strona 😠 , bo serwer jest przeciazony :O moze pozniej sprobuje Was poszukac :) , jak mi sie uda zalogowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, czy mam rozumieć, że b. dobrze umiesz angielski??? bo jeśli tak, to po prostu będę skakac z radości, ze mi sie udało :D Angel, to i Ciebie wypada poszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka rozpieszcza cię ten twój pan:) Stała,nie obraziłam się,tylko jak słusznie stwierdziła Angel czasem trzeba popracować,a w odpowiedzi na pytanie śmiałek wciąż jest tematem aktualnym Stała=szpieg rozwala mnie ten temat,ale widzę że jak się dziewczyna zaweźmie to nie ma mocnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi no co, uparciuszek jestem :P ale na dziś już mam dość, oczy mi wysiadają od tego gapienia się w monitor Angel, nie mam już sił Ciebie znaleźć, dodaj do swoich danych gg, to znajdziemy Ciebie z Kawką w ten sposób :) no cóż kobietki, komu w drogę, temu trza odejść od klawiatury Miłego popołudnia życzę 🖐️ 🌻 😘 ps. Kawka, to pewnie coś dzisiaj będzie, jak takie piękne kwiatki dostałaś... :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×