Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ooooo gozdzik szt jeden sie znalazl :D Stala , odpowiadajac na Twoje pytanie z poprzedniej strony ... to zazwyczaj w tyg. on przychodzi do mnie kolo 18-19 (nie chce mu sie brac auta ,a ma blisko :D ) , no a rano jak jade do pracy , to go podrzucam pod blok ... w weekendy oczywiscie widzimy sie \"inaczej\" , chyba ze ja albo on ma cos do zalatwienia . Albo jak go odbieram z lotniska, to on zostawia u siebie walizki , bierze jakies rzaczy i jedziemy do mnie,,, no roznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku nr2, aby pozbyć się strachu przed wypadaniem ząbków, jestem w stanie wmówić mojemu dziecku, że wróżka zębuszka istnieje... :) dodam tylko, że moja córka sama (pod małą namową taty) wyrwała sobie zęba i było kupe radości przy tym, a nie tak jak u mnie, gdy panicznie się bałam kiedy zęby zaczynały mi się ruszać :O Goździku szt.1, czy Ty aby dziś nie jesteś zbyt miląca? powiedziałabym nawet tajemnicza... czyżbyśmy Twoją prywatność za nadto naruszyły? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,spoko,tylko tak jak pisałam kiepski dzień mam dzisiaj:O a nasza ze Śmiałkiem znajomość zobaczymy w jakim kierunku będzie zmierzać,napięcie w powietrzu wyraźnie wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mi dała wczoraj babka wycisk na fitnesie...masakra...cały tyłek mnie boli.. A w szatni zatrzymała mnie jedna dziewczyna żeby jej pokazać moje paznokcie bo zauwazyła jak ćwiczyliśmy i zwróciła uwage. Bardzo się jej podobały i chciała namiary na osobę która je robiła hehhehehe :D:D:D:D:D:D:D Szkoda tylko ze jestem z innego miasta niż ona - bo bym jej zrobiła (i zarobiła haha) Dzisiaj mam dostać okres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakos nadal sie nie chce tam zakladac konta ... nie wiem, chyba jakas \"inna\" jestem ;) i nadal chce mi sie spac ...troszke i nic poza tym mi sie nie chce :O dzis mam \"dzien marudzenia\" chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed okresem jesteś Angel? czy niedopieszczona? :P Goździku, na mojej liście znajomych możesz poszukać pewne dwie koleżanki z tego topiku... no a\'propos Metaxa, żyjesz? kupiłam dziś prezent albo Mikołajkowy, albo podchoinkowy dla mojej glizduchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie jestem przed okresem (chyba ze znow dostane 8 dni wczesniej jak w ubieglym miesiacu) , ani nie niedopieszczona :P :D Po prostu w pracy mnie wnerwiaja od wczoraj (tym razem kierowcy) :O Metaxa nas juz chyba nie lubi ;) ,albo ma inne forum gdzie sie udziela.... :P Ja to w ogole ciekawa jestem co slychac u Auguri . O Prezencie nie wspomne, bo ta to sie chyba juz do nas nie odezwie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no , ja tylko marudze , nie mam doliny :P Metaxa - no to spoko, jak dla mnie jestes \"usprawiedliwiona\" , trzymaj sie i nie puszczaj , tylko zagladaj czasami :D , masz kwiatka , wklej do budzetu ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to prezent jakis drogaśny i może superowy, ale zauważyłam, że moja córcia jest teraz na tym etapie, tzn. kupiłam jej dwie gry: Chińczyk z Młynkiem, a druga gra, to taka odrobinkę edukacyjna: Poznajemy Miesiące i Pory Roku :) no własnie Metaxa my=gupotki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne prezenty,ty najlepiej wiesz z czego ucieszy się twoje dziecko, a Mikołaj z założenia nie powinien być drogi,tylko drobnostka znaleziona rano w bucie,radość z samej niespodzianki, też już muszę pomyśleć,na razie mam zakamuflowaną różową bluzeczkę z pony,uwielbia te kucyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, jeszcze się tylko zastanawiam, czy to będzie prezent mikołajkowy czy już gwiazdkowy póki co jestem na etapie projektowania kalendarza adwentowego, z racji tej że Weronika jest uczulona na kakao, nie moze jeść nic czekoladowego, to chcę cosik sama zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiałam skad ja mam znajomą taką ze Ś. :D:D:D:D Fajnie że jest nas coraz więcej :) znowu firmowe zarcie - hot-dogi... dzieciom to sie łatwo robi prezenty...gorzej z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło to ty jesteś super mamuśka:) no moje dziecko regularnie uzupełnia swoją listę do gwiazdora,ręce mi opadają;) jest jasne i oczywiste,że wszystkiego nie dostanie,ale coś z tej listy z jej pierwszych numerów chciałabym,żeby znalazło się pod choinką:) że się spytam,oglądałyście może super nianię w niedzielę?pytam bo znam tę rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×