Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel,a jak się przedstawił?jestem przyjacielem/kochankiem/kolegą/mężczyzną pani córki czy sypiam z pani córką dzień dobry czy jeszcze inaczej?;)he interesuje mnie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Stala, nie wiem jak to sie ma do wczorajszej wizyty R. u mnie , nie mam pojecia :) ;) najpierw przedstawil sie z imienia i nazwiska i powiedzial, ze jest moim \"chlopakiem\" :D (hehehehe 32 letni facet :P ;) ) ja sie oczywiscie balam sie ze wyleci z tekstem podobnym do \"sypiam z pani corka\" (u niego to niedlugo ;) :P ) ,ale cale szczescie sie nie wyglupil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał to pięknie, trafił Ci się chyba fajny facet ale aby nie zachwalić, splunę trzy razy przez lewe ramię (tfu tfu tfu) :P :D hahahahah no dobra kobiałki, zmykam z kafe 🖐️ dużo słonka na resztę dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja naprawdę jadę w Beskid Żywiecki. Służbowo, na dwa dni. He he, miały być zabawy na śniegu w programie, w związku z czym śnieg postanowił się stopić. :-P Pojedyncza, nie bierz tak strasznie na poważnie wszystkiego, co wypisuję. ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo jest BAAAAAAAAAARDZO fajny :D :classic_cool: , ja czasami nie moge w to uwierzyc ,ze sie \"odnalezlismy\" ... no i przypadkiem :D wyszlo tak, ze mieszka 1 km ode mnie , a biuro ma 4 km ode mnie (juz pare razy jechalismy do pracy razem , o ile nie jest na wyjezdzie ;) ) Gozdzik szt 2 - udanego wyjazdu :classic_cool: , baw sie dobrze :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ściemniaj że nie na poważnie, bdiorę to na poważnie bo coś w tym jest,sądząc po ciągłych twych nawiązaniach do tematu:P ech Druga,zazdroszczę wyjazdu i baw się szaleńczo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glownie z braku czasu na zakupy ;) :P jak cos zdaze dzis kupic, to dam ;) , tylko nie mam pomyslu co ...Mikolaja w czekoladzie ? :D nie mam tez pomyslu ,co mu kupic na gwiazdke.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wasz początek,jeszcze nic sobie nie daliście,prócz siebie:) ale to inna sprawa;) masz pole do popisu,tylko trochę inicjatywy! ja już właściwie mam wszystkich najważniejszych z głowy w temacie mikołaja, i gwiazdorowym część rzeczy jeszcze tylko musi dotrzeć,no i jakieś drobnostki do wymyślenia, ale nie wiem jeszcze zupełnie co zrobić z tematem teściowym,bo po gruntownym przemyśleniu postanowiłam jednak gatków im nie oddawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze on z niczym \"wielkim\" jutro nie wyskoczy ... (pamietam jeszcze urodzinowy bukiet ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to na pewno bedzie :P , tylko dopiero w piatek wieczorem (jutro rano wylatuje , w piatek wieczorem wraca ;) ) , o ile mi \"cos\" przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam jeszcze zadnych prezentow :O , jak zwykle bede kupowac na ostatnia chwile ..... masakra... ps. chyba sie dzis troche urwe z pracy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehe no gdzieś wczesniej przeczytałam że jestem święta.. Ale moi znajomi by się uśmiali :D:D:D:D:D Jestem najbardziej zdemoralizowaną osobą w pracy ;) hahahhahaa Ech dwie godziny byłam w makro na zakupach firmowych - herbata, kawa, mleczko, soki, ręczniki papierowe, toaletowy,środki czystości, koperty, papier, długopisy... itp itd.... Masakra ! A teraz siedzę i czekam na Misia - ma kupe roboty.Ja z resztą tez :O Goździkowa się schylała przy Śmiałku - no ładnie. Hahahah ja kiedys sie schylałam w kuchni w pracy po miseczki obok stanął szef a ja sie go pytam (kucając) czy chce loda (kupiłam lody wtedy imieninowe) - a wtym momencie weszła 50letnia kadrowa i zaczyna się brechtac jak głupia.... :D:D:D:D:D z boku to musiało nieźle wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×