Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wróciłam :) melduję się oooj dużo by opowiadać. Po pierwsze - pierścionków zero (mówiłam), - Rzym jest przecudowny, kościoły robią ogroooomne wrażenie, słonko ciepło grzeje jak u nas w maju, Włoszki wszystkie palą papierosy, a faceci jeżdżą samochodami i skuterami jak wariaci. Jadłam kasztany, spaghetti, canelloni, pizze. Hotel ładniutki, obsługa miła.. W życiu nie puszcze faceta samego zagranice...Wyobraźcie sobie- siedzimy w restauracji, pijemy winko, rozmawiamy...obok siedzi parka zakochanych (walentynki w końcu nie) - rozmawiają po angielsku- on do niej kochanie to, kochanie tamto, romantyczna rozmowa.... A po 15 minutach dzwoni mu telefon - odbiera - i mówi po POLSKU - \"cześć kochanie....nie, jeszcze kilka dni to zajmie... wiesz ze jestem służbowo...pozdrów dziecko...\" -słucham i SZOK!!!! Faceci to świnie... Wczoraj byłam w kinie na lejdis.Superprzezajebisty film.Obejrzyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Watykanie...kupiłam mamie różaniec z drzewa różanego... Widziałam koloseum, wrzucałam pieniążka do fantanny Trevi... No zaliczyłam prawie wszystko ogromnym tempem. Zatoki mi siadły, nogi wlazły w tyłek, żarłam przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no i proszę, o wilku mowa! :-D Czekam, aż Angel przeczyta relację Kawy... :-P :classic_cool: Kawa, nie wszyscy w ten sposób postępują, a jeśli postępują, to nie musza wyjeżdżać za granicę, wystarczy "dłużej zostać w pracy" lub pojechać do Bytomia na ten przykład. :-D Odnośnie "lejdis" - nie byłam, ale okazało, że jedną z pomysłodawczyń i autorek scenariusza jest... moja własna kuzynka... Zjadłabym coś dobrego, a mam tylko cukierki. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa, a zamierzasz go na łańcuchu trzymać??? jak ma coś zrobić, to i pod nosem to zrobi :O ale co tam ten dupek, opowiadaj o Rzymie :) pisałyście o pogodzie, to i ja nadrobię ;) u mnie śnieżek prószy, temperatura od czwartku na minusie, w piatek wieczorkiem -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizze pieką nie okrągłą ale taką ogromną kwadratową - i kupuje sie po kawałku na wagę. Cienkie chrupiące ciasto, a na to duuużo sera, prawdziwy aromatyczny sos z pomidorów i oliwy, pietruszka, marynowane grzybki...Pyyycha Spaghetti takie sobie mi sie trafiło, ale Misiek zamówił z ostrygami i był zachwycony smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku - apropo kuzynek - to Magda Różdżka to moja daleka kuzynka :-) W dzieciństwie sie razem Nie mam zamiaru trzymać faceta na łańcuchu ..ale normalnie lekko sie zszokowałam..Bo on sobie siedział , sączył winko a swojej lasce z Polski wciskał kity trzymając za rękę inną blondi.... A co do Rzymu -przepiękne kościoły- w środku marmur, złoto, piękne marmurowe posągi, rzeźby, i wszystko przeogromnych rozmiarów...Naprawde wszystko robi wrażenie, idzie pogubić szczęke. No i oczywiście drogo...Za obiad średnio na wychodziło 40euro (i i tak wybieralismy te tańsze miejsca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie przeszkadza Ci to? Jeśli nie, to \"fpożo\". Jesli przeszkadza - daj nam namiary na Miśka, obcemu zawsze łatwiej wytłumaczyć, niż \"własnemu\". ;-) :-D Wczoraj oznajmiono mi podwyżkę czynszu o dwie stówy. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kawka ! :) skomentuje najpierw czesc opowiesci o facecie na "sluzbowym wyjezdzie" :D :classic_cool: :P ;) Uwazam tak jak dziewczyny - zeby zdradzic, nie trzeba leciec na koniec swiata , wystarczy to zrobic dwie ulice dalej ... Zreszta R. jakby chcial - moglby to zrobic nawet u mnie w domu . Ma przeciez klucze :D (a ja np. bylabym wtedy w pracy ) . Nie mam zamiaru go pilnowac 24 h na dobe , bo to nie o to chodzi . Zreszta ... gdzie on znajdzie druga taka kobiete jak ja ? :classic_cool: ;) No niewazne. Ufam mu. I tylko od niego zalezy czy bede mu ufac dalej , czy to straci . A jakbym miala sie przejmowac kazdym jego wyjazdem za granice, to bym chyba juz dawno byla cala siwa i siedziala gdzies w psychiatryku leczac nerwice. Ale.... mialam juz przeciez o nim nie pisac :P ;) A wracajac do Rzymu - super ze Ci sie tam podobalo :) . To na pewno piekne miasto . Jeszcze tam nie bylam ,ale moze kiedys uda sie poleciec :) Acha - pisze z domu ,wiec pewnie bede rzadziej sie troche odzywac :) . Narazie przez tydzien :P Wstalam kolo 10 , zjadlam pyszne sniadanko a zaraz wlacze sobie jakis film .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. wlasnie... Kawka, a wy w ogole rozmawialiscie na temat ewentualnego slubu ? "rozwoju" waszego zwiazku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no to gratuluję wypoczynku :D A co do mojego związku z Misiem - wiemy że spędzimy ze sobą reszte życia, że będziemy mieli dzieci ale konkretnej daty sobie nie wyznaczamy. Wprost o tym z nim nie mozna rozmawiać bo na ile go znam - (a znam go bardzo dobrze pod tym względem) odniesie to odwrotny skutek - poczuje sie zmuszany - a musi chcieć. Nie zaczynam z nim tego tematu. A co do pytania czy bym chciała? Hmmm w sumie byłoby miło, ale przeraża mnie myśl organizowania wszystkiego, poza tym niewiele by sie zmieniło na chwile obecną. Mysle że on chyba czeka aż bedziemy mieli własne mieszkanko i bedziemy mogli naprawde odczuć zmiane i sie tym cieszyć. Goździku kurde 200zł???? Ale masakra.... :O Heh zauwazcie zdanie Angel \"Acha - pisze z domu ,wiec pewnie bede rzadziej sie troche odzywac\" - jaki z tego morał? Angel ma w pracy wiecej czasu na kafe niz w dniu wolnym w domciu hahahahhahaa Zazdroszcze Ci. Tez bym sobie wypoczęła po tym Rzymie.. Co do tematu zdrady faceta - ja wiem o tym wszystkim o czym piszecie..ale inaczej to zobaczyć na własne oczy. No lekki szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jaki jest powód u Angel tego braku czasu na kafe... :P domniemam, że ma faceta w domku :D hahahahahah Kawka, niestety takie jest życie, wiem, że Ty jeszcze żyjesz (chodzi mi o podejście do facetów) w krainie, gdzie wszystko jest cacy, wspaniały i kochający Misiek, ale i to kiedyś mija - oczywiście tego Tobie nie życzę, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, no nie poznaję koleżanki, skąd ten nagły odpływ zazdrości? :-D 😘 Kawa - spodziewałam się tego prędzej czy później... bo żadnej nie było, a koszty jednak idą w górę. Żeby się \"dobić\", zajrzałam sobie w mój kredyt, zauważyłam, ile skoczyło już oprocentowanie (a skoczyło...) i przeliczyłam szybko, ile będę od sierpnia płacić raty kapitałowej i odsetek (bo na razie same odsetki). Jakieś 2,8tys złotych miesięcznie, przy optymistycznym założeniu, że nie wzrosną stopy procentowe. I tak co miesiąc, przez 30 lat... La, la, la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, spoko fotki :) szczególnie ta nad michą spaghetti jakby robiona w barze na Centralnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa zazdrość przez Ciebie przemawia wredoto ;) hahahahhaa No fakt na tym zdjeciu wyszło tak nieostro że ta krata na stole wygląda jak zwykła cerata hahahahaa To tylko troche zdjec. Jest ich za duzo żeby pokazać wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala , niestety mylisz sie D: . Facet nie jest w domku, tylko jest wlasnie na wyjezdzie sluzbowym heheheheheheehhhhehheehehheee ;) ide zobaczyc fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki super :) ,te zabytki i w ogole..... slicznie wyszlas na zdjeciu nr 429 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaawać! Doo roboty ;) Witam dziołchy. Wczoraj sie dowiedziałam że przejmę więcej obowiązków w pracy. Oczywiście o podwyżce cicho :( standard, co? No ale spox, za jakis czas powinno sie poprawić w firmie to moze pogadam o tym z szefem.NA razie jest kiepsko, więc nie mam co zaczynać takich rozmów... Dzisiaj w końcu idę do fryzjera.Mam takie odrosty że patrzeć na siebie nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ząbkowanie.... ludziom się już w głowach przewraca :O Kawcia ;) dzięki za fotki :D fajowy miałaś wyjazd, ale z tym spaghetti, to rzeczywiście przegięcie ;) Goździk, dzięki za nowe namiary 🌻 co tam słychować u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×