Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hej:) nie wiem jak u reszty,ale u mnie odpukać nie jest źle;) z nowości to samochód z lekka mi się posypał,więc zmiana, stopni mamy +7 więc grzechem byłoby narzekać, na lejdis idę w przyszłym tygodniu,bo ten mam dosyć obstawiony innymi sprawami, wciągnęłam przed chwilą śniadanie+drożdżówka,a teraz kawa:) Stała,kumpela wyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa nie umknęło mojej uwadze,że osiągasz mistrzostwo w tej dziedzinie, nie tylko w tej zresztą:D i w ogóle te twoje sformułowania niuanse typu "wiadome sprawy" są the best:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz na wesele czy postanowiliście odnowić swoje?;) hehhhehhehe a czemu ryczysz,że szukasz sukienki?znaczy nie ma nigdzie takiej jak sobie wymarzyłaś czy co? wskocz potem na chwilę na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze takiej nie wymyślili jaką bym chciała ;) idziemy do kuzynki, co prawda dopiero w maju, ale już teraz chcę się rozejrzeć za czymś, bo szykuje nam się na maj kilka imprez, a wiadomo co za tym idzie - kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała a może raczysz opowiedzieć jak Ci upłynął czas z koleżanką..czy Wam sie fajnie gadało, ile flaszek wypiłyscie itepe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas nam zleciał tak szybko, że nie zauważyłyśmy kiedy i trzeba było już ją odwozić na autobus nagadałyśmy się (chociaż nie mogłyśmy wszystkich tematów ruszyć, z przyczyn różnych), kilka butelek pękło przy tym ;) :P mimo, że dzieli nas parę lat i stan posiadania, to jednak fajnie się czujemy w swoim towarzystwie, tylko jedyne co, to odległość nas dobija moja córcia też zadowolona była z przyjazdu cioci - coś jej tam skapnęło przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe są takie spotkania, odwiedziny...Kurcze jak ja marzę o własnym domu lub chociaż duzym mieszkaniu do którego mogłabym zapraszać przyjaciółki...Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miłe, bardzo mi tez brakuje tego tutaj, kurcze taki samotnik się zrobiłam :O a przez to, że taki kawał drogi do mnie mają wszyscy moi znajomi czy rodzinka... to samej mi pozostaje siedzieć a to mieszkanie, gdzie mieszkasz z mamą jest małe? czy to ze względu na mamę nie przyjmujesz koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa, ale Wy gadacie!... normalnie Mistrzynie Kamuflażu 2008 z naciskiem na Goździka I i Stałą. to już nawet Goździk Rybka mówi bardziej otwartym tekstem, man! :P co przesadziłam Goździk z komentarzem? :P to ja tu się wspinam na wyżyny dobrego humoru a Ty mi z taką krytyką wyskakujesz? :P chcesz się bić na gołe klaty czy co? :P :D przygodnego Ryśka nie szukam - taki zawsze sam się znajdzie, a ja póki co stawiam na jakość a nie ilość i na sprawdzony skład ;) ale dzięki Kawa, kochana jesteś, że myślisz o mnie i moich potrzebach :P ;) dobry był koment, że Angel ma więcej wolnego czasu w pracy, niż w domu - LOL :D ciekawe jak tam nasza symulantka, może pierwiastek męski ją lepiej uleczy niż kolekcja antybiotyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po części dlatego że wszyscy moi znajomi mieszkają 35km od miejsca gdzie mieszkam, druga sprawa-po części mama-potrzebuje spokoju, po trzecie - mieszkanie nie moje a nie jest za ładne - a za własną kase nie mam zamiaru robić remontu i kupowac ładne meble, kłaść kafelki, zmieniać okna i urządzać tak żeby mozna było przyjmować gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po części dlatego że wszyscy moi znajomi mieszkają 35km od miejsca gdzie mieszkam, druga sprawa-po części mama-potrzebuje spokoju, po trzecie - mieszkanie nie moje a nie jest za ładne - a za własną kase nie mam zamiaru robić remontu i kupowac ładne meble, kłaść kafelki, zmieniać okna i urządzać tak żeby mozna było przyjmować gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa OMG o kurde słabłam! chcesz się ze mną bić na gołe klaty?! wymiękam:O co wy baby?! najpierw Stała chciała się całować,teraz ty z tymi klatami...perwersja nie do przyjęcia jak dla mnie...:P chłopa wam brak?:O:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołe klaty??? hmm... to mogłoby ciekawie wyglądać :P szczególnie dla facetów ten widok mógłby być interesujący tylko czy zderzaki macie odpowiednich rozmiarów... hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa, ale Wy gadacie!... normalnie Mistrzynie Kamuflażu 2008 z naciskiem na Goździka I i Stałą. to już nawet Goździk Rybka mówi bardziej otwartym tekstem, man! :P co przesadziłam Goździk z komentarzem? :P to ja tu się wspinam na wyżyny dobrego humoru a Ty mi z taką krytyką wyskakujesz? :P chcesz się bić na gołe klaty czy co? :P :D przygodnego Ryśka nie szukam - taki zawsze sam się znajdzie, a ja póki co stawiam na jakość a nie ilość i na sprawdzony skład ;) ale dzięki Kawa, kochana jesteś, że myślisz o mnie i moich potrzebach :P ;) dobry był koment, że Angel ma więcej wolnego czasu w pracy, niż w domu - LOL :D ciekawe jak tam nasza symulantka, może pierwiastek męski ją lepiej uleczy niż kolekcja antybiotyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka symulantka ? :classic_cool: ;) dzis z braku innych zajec rano se pojechalam zrobic w koncu morfologie ;) , jutro wyniki ... po 16 :O z jednej strony fajnie jest w domku ;) , a z drugiej (chyba) nie moglabym w ogole nie pracowac ... no chyba ze mialabym co robic :D A mistrzynie kamulazu (Metaxa - super okreslenie :D ) przechodza juz same siebie :) . Tylko se gadaja po katach i nikt nie wie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×