Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Goździku, no mam miesiąc wypowiedzenia, muszę wszystko do końca rozliczyć, zajać sie dokumentami, fakturami itp. Nie rzuce wszystkiego w pipu... Szukam pracy, sprawdzam ogłoszenia, kilka CV wysłałam, ale na to wszystko potrzeba czasu. Nie chcę byle czego. Angel i na strongmanów i na Róże :) Apropo komentowania czyjegoś zycia - w necie to normalka, wszyscy odważni bo bezosobowi, ale tez i w zyciu realnym sie trafia - tyle że częściej za plecami. I jedno i drugie nalezy olać sikiem równym ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam wczoraj trochę na Winobraniu. Strongmani całkiem nieźli - ale Pudziana nie było niestety. Potem zjadłam pyszną goloneczkę (zbankrutować można kupując żarcie na stoiskach przy jarmarku :O ) i posłuchałam kilku piosenek Róż Europy. Na całości juz nam sie nie chciało zostawać, byliśmy zmęczeni. Chyba starośc sie odezwała ;) Kiedyś to byśmy imprezowali całą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , kiedys to ja imprezowalam piatek,sobota,niedziela , a teraz ? :D a jak w tygodniu jeszcze cos sie trafi, to w ogole :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie wkurzają wszelkie remonty dróg objazdy i inne takie ja tam nigdy nie byłam zwolenniczką imprez w środku tygodnia,potem człowiek jest nie do życia w robocie,lepiej już na maxa wykorzystać weekendy i mówisz Kawka,że w robocie klimat ciężki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehee niezłe Z resztą ogólnie wiadomo że wszystkie zdjęcia ukazujące się w prasie kolorowej są obrabiane. Szkoda tylko że potem kobiety dążą di tej idealności wpadając w kompleksy, anoreksje itp. a faceci szukają \"ideału\" którego tak naprawdę nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pulawskiej akurat nic nie wiem (rzadko jestem w tamtych rejonach - a jesli juz , to jezdze zazwyczaj rownolegla ulica - AL.Niepodleglosci ) , ale za to remontuja/ modernizuja "trase AK" i wiele innych ulic , ogolnie po wakacjach jest PORAZKA . korki korki korki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczynki, pozdro dla Was :) ależ tu u Was spokojnie ;) ale chyba sezon ogórkowy się już skończył? :P tradycyjnie żadna się nie wychyla z bardziej prywatnymi szczegółami, heheh... ciekawa jestem, kiedy topik umrze ;) chociaż z drugiej strony.... dopóki można pogadać o pogodzie, pewnie nie umrze - tu gdzie obecnie jestem, padłby od razu, bo ileż można pisać, że jest gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco? :D ;) ściskam w pasie :) z Egiptu nadawała do Was - metaxa :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Metaxa ;) 👄 🌼 Pozdrow wiadomo kogo :D ;) Wiesz... jak ktos ma swoich fanow ,ktorzy chodza za nim na kazdy topik (bo nie maja swojego zycia) , na ktorym cos pisze , a pozniej przyczepiaja sie (of course na pomaranczowo) do kazdego slowa lub sytuacji sprzed 2 lat ;) ,to czlowiek zaczyna sie zastanawiac ... czy warto ? a tak jest spokojniej ;) , chociaz czasami mozna zrobic jakas prowokacje :classic_cool: ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh metaxa? Dlaczego mam wrażenie że tylko czekasz kiedy topik umrze? Aż tak źle nam życzysz? Mam nadzieję że jesteś szczęśliwa i że Ci się ułoży i nie będziesz musiała wypisywać na necie ludziom kąśliwych uwag :-) A jeżeli uważasz że to co piszemy jest nudne jak gadanie o pogodzie - nikt Cie nie zmusza do czytania. Baw się, opalaj, pływaj, bajeruj facetów, pij, graj - mi by było szkoda czasu na internet w Egipcie. I to jeszcze z facetem... Angel, nie wiedziałam że masz takich wielbicieli ;) Owszem zauwazyłam że tutaj ktoś za Tobą przylazł z innego tematu, ale nic konkretnego nie pisał...Masakra co ludzie mogą czasem wypisywać Goździku i jak się spisuje Twoja dzielna uczennica? Ja dzisiaj jadę na pogrzeb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, tu bylo spokojnie :) , ale na innym topiku po prostu jeden temat byl walkowany na kilku stronach ... i nie dalo sie niektorych przekonac do niektorych spraw... No coz, ale niektorzy ludzie uwazaja ,ze znaja Cie lepiej niz Ty sama :D . I wiedza jak bylo w danych sytuacjach ;) . Mozna sie bylo ciekawych spraw o sobie dowiedziec ;) (i nie tylko o sobie) :classic_cool: A to ktos bliski ? :( ten pogrzeb ? Ja dostalam wczoraj klucze do mieszkania siostry , mam dokarmiac kota i zolwia do niedzieli ;) . Siostra jest w sanatorium z moim siostrzencem (maly choruje na astme :/ ) , a wczoraj w nocy pojechal do nich szwagier , wiec ... mam caly zwierzyniec juz prawie pod swoja opieka ;) A dzis wybieram(y) sie do moich rodzicow :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - mojego Miśka babcia zmarła. Nie wesoło, mam tylko nadzieję że tata się za bardzo nie zdenerwuje bo dopiero co sam miał zawał. Wszystko na raz się sypie... Angel. widzisz- jak chodzą ploty trzeba je ignorowac bo zaczną się ciągnąć przez kilka stron i po co to komu? No to teraz masz Zuzę, kota i żółwia :D:D Wesoły zwierzyniec. Mi kiedyś często zostawiali chomiki do pilnowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze zolw i kot sa w innym mieszkaniu ;) , inaczej chyba bym zwariowala (kot by \"bawil\" sie z psem ; jest od niego dwa razy wiekszy :D , a zolw by stukal w szklane terrarium, nie patrzac ktora godzina :P ) a jak ze zdrowiem Twojego przyszlego tescia ? :) wiesz, wolalam jednak przedstawic swoj punkt widzenia w paru sprawach i na koniec napisalam ,ze wiecej komentowac juz tego nie bede ... , narazie jest cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teść jeszcze dwa tygodnie w szpitalu. Widze że jest przybity...smutny... nie przyzna się nawet że cos jest nie tak. Jak go wieźli karetką z ostrym zawałem to tez powiedział że jest ok, ale do szpitala go zabierają... Człowiek z tych, co nie chcą obarczać innych swoimi problemami.. Oka zbieram sie i jadę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ooo i cześć Metaxa:D Angelka nie chcesz jeszcze chomika do kompletu?;) no widzisz Kawa jeden jest twardy i kłopotów sprawiać nie chce:) a inny przeżywa katar i ma dreszcze przy 36,7st. moja mała wkurza się tylko na wczesne wstawanie,a 4dni chodzi na 8.00,nie ma znaczenia że szybko jest po szkole tylko to,że taaak wcześnie wstać trzeba;) a tak to ok,i za tydzień ma urodziny już zaczynam być przerażona,trzeba zorganizować imprezę dla kumpelek i kumpli szkolnych, nie mam pomysłu,a musi być super extra fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , nie mam pojecia jaki jest teraz "trend" , jesli chodzi o imrezy dzieciakow :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) nie ma określonego,dla dzieciaków ma być fajnie dla mnie przyzwoicie finansowo:D wszelkie plenery,świeże powietrza i inne takie chyba odpadają,już trochę za zimno,a w domu to średnio chcę ich wszystkich widzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, chyba zostaniesz dzis sama ;) , wychodze za pol h :) , musze zalatwic jedna sprawe sluzbowa jeszcze na miescie i pozniej prosto na obiad do mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaa.... heheh.... Kawa nie byłabyś sobą, gdybyś nie dołożyła do pieca, co? ;) nie wiem dlaczego, ale ja mam wrażenie, że Tobie z kolei żal dupe ściska. \"Mam nadzieję że jesteś szczęśliwa i że Ci się ułoży i nie będziesz musiała wypisywać na necie ludziom kąśliwych uwag \" :) pozdro Angel, pozdro gwoździk :) miło Was widzieć w dobrej formie i na trzeźwo :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe , no niby tak...ale chyba nie o to chodzilo Metaxie ;) kurcze... spac mi sie chce troszke 💤 , nie dosc ze wczoraj sie zasiedzielismy u rodzicow, to jeszcze dzis bylam rano na rozmowie kwalifikacyjnej ... trzymajcie kciuki :) (ile mozna chodzic na rozmowy ? , czasami juz mam dosc :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×