Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Goździk kurde już tu raz było powiedziane JAK SIE NIE MA CO SIE LUBI TO SIE LUBI CO SIE MA :P :P Przypuszczalnie żadna z nas nie jest księżniczką z bajki :D No chyba że się myle :P Co ja mam powiedzieć? Małe to, rude to (farbowane :O), chude to, charakterek to to też ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A to już nie w Tychach?? Czekaj zajże do lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kompania Piwowarska Poznań pisze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Oj, kobity, już się nie licytujmy na życiowe nieszczęścia. ;-) Chodziło mi tylko o to, że nie wszystkie z nas "złapały" już swoje "szczęścia". :P :P :P Stąd nacisk na utrzymywanie godziwych "nakładów marketingowych" w moim przypadku. Jaja se robię, żeby było jasne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiemy, wiemy :D Może Ty to szczęście za nieodpowiednie miejsce łapiesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
To mnie oświeć, które są odpowiednie i właściwe :P :D (bo na razie próbowałam za serce, ale marnie mi szło ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No prezent ale się teraz uśmiałam przez ciebie z tym piwkiem:D:D:D Oj kobiety kobiety odwieczny problem samoakceptacji:O A ja też ostatnio,muszę wam powiedzieć,zainwestowałam w siebie: kupiłam sobie zmywacz do paznokci...:D:D:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Śmiem stwierdzić, że "to" poniżej chyba bardziej działa :P:P Nie no żartuje :D Choć z drugiej strony w przypadku mężczyzn, to chyba ta część ciała jest odpowiedzialna za wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wow goździk! Jestem pod wrażeniem! :D Ale taki bez acetonu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie, no nurtujący mnie przypadek nie myśli tylko "poniżej"... Niestety?... :-P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
...no tak było by prościej :D Mój dał się nabrać na gołąbki, które mu zrobiłam :O A "chwycił" to on mnie właściwie a nie ja jego... Za ramiona, wsadził do auta i wywiózł do Krakowa (dobrze że nie w pole :P )... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
---> goździk,śmiem twierdzić, że on ten twój obiekt,to chyba w ogóle za dużo myśli:O --->prezent,coś ty z acetonem,bez to już by była prawie perwersja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No przepraszam, ja mam takie zboczenie :P Ten od goździka to jakiś filozof... W imie ojca i syna ;) Ja jakoś nie inwestuje w siebie :O Zresztą należe do dziwnego gatunku, który dostaje białej gorączki jak ma iść do sklepu i kupić coś sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja też myślę,że ten od goździka to jakaś grubsza sprawa:O Ciężki przypadek?:O Pewnie,że bez acetonu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Z olejkami nawilżającymi czy bez? Bo to zdecydowanie zmienia postać rzeczy :P:P :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
chole*a wie,aż tak sie nigdy w etykietkę nie wgłębiałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Gorzej, kochanieńkie, gorzej... ;-) Cóż, serce nie sługa. Co to jest zmywacz do paznokci? Takie coś, co się używa naprzemiennie z lakierem do paznokci? To drugie to mam, ale dość wiekową, podejrzanie zaschniętą substancją. :-P Prezent, a prezenty lubisz robić? Jeśli tak, to możemy razem chodzić na zakupy (nie cierpię :-0 ), ja będę kupować Tobie, a Ty mnie. A na spółę uszczęśliwimy czymś pojedynczego goździka. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Och goździku.... :O Usilnie próbuje przypomnieć co sobie ostatnio kupiłam.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jestem wzruszona... 😭 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Ja wiem, jak ciężkie może to być zadanie... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dobre Goździku podwójny! :D Ja lubie kupować coś dla kogoś :D A co ja lubie? .......... Lody Śmietankowe z mc'donaldsa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
tak, wzruszenie pojedynczego goździka też może być ciężkim zadaniem... :-0 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D Przypomniałam sobie! :D To byłą bielizna... :O Po miesięcznym poszukiwaniu, bo w takim rozmiarze to z regóły tylko z myszką miki mieli... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
reguły... :O I jak ja chce napisać tą magisterke? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
prezencie, mogę Cię wysłać na szkolenie z "Co lubię i co jest mi potrzebne lub nie, ale chcę to mieć!" do mojej młodszej, 26-letniej siostry! :D :D :D Mistrzyni tematu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie no z precyzowaniem "potrzeb" może dała bym rade, ale z wykonaniem... Uuu ciężko... Sklepy zatłoczone, przymierzalnie takie małe... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
...a w ogóle to zaraz będzie zima i wtedy to już w ogóle nie ma jak przymierzać, bo jak sobie człowiek pomyśli o zdejmowaniu w ciasnej przymierzalni tych kurtek, szalików, swetrów... Brr... Odrzuca... :-0 Ja już w kilku aktach desperacji robiłam tak, że łapałam coś w sklepie, kupowałam i mierzyłam dopiero w domu, a potem oddawałam namiętnie. Ale robiłam tak tylko w sprawdzonych wcześniej sklepach... :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja zawsze powtarzam mężowi, ze jak już będziemy bogaci (:O) to będe wchodziła do sklepu i mówić "prosze spakować to w co jest ubrany manekin na wystawie. Przymierze w domu" :O Zawsze reaguje szyderczym śmiechem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Tak to nie mówię... :-0 Za to jak oddaję, to robię nieszczęśliwą minę, że niby chciałam komuś zrobić prezent, ale nie był trafiony. Ściemą pachnie na kilka kilometrów, ale co tam, ważne, że działa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I bardzo dobrze :D Z tym teksem to był taki dowcip... :O Śmieszny... :O No chyba, że do kompletu będe jeździła różowym kabrioletem i prowadziła na smyczy białego pudla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×