Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździki sztuk dwa
Dobrze Wam. :D Mnie z tego zostanie tylko wino - o ile po pracy zdążę je kupić. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dobre i to :D Jak się postarasz, a wina będzie odpowiednio dużo, to wrażenia będą podwójne, kto wie, może i potrójne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Kochana, lepiej w świętym spokoju samemu spijac winko, niż czuć za plecami ODDECH KACZUCHY... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie mogę się upić na umór, bo mi potem mama wypomina... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Mamy to akurat to mają do siebie, ze marudzą i dupcie trują. Taka ich widać uroda:D My takie nie będziemy,nie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie, no skąd, absolutnie :-P :D :D :D Ej, goździk, a Ty to już jesteś mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hehe :D No tak, zapomniałam o rodzicach ;) A ja po pijaku jestem ponoć niegrzeczna :D Ale luby jakoś nie protestuje :D Cholera co by Ci tu jeszcze za rozrywke wymyśleć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jestem jestem tylko że narazie całkiem 'młodą mamą' ;) i póki co nie zatruwam mojemu dziecku życia ględzeniem i truciem dup*i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Luzik, wiozę jeszcze na życzenie scrabble. Oprócz rodziców będzie też ciocia, siostra mamy. :classic_cool: Przywykłam do robienia za dziwadło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Też chce być mamą! :D A nie moge na razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Bycie mamą wyzwala takie uczucia, że to jest poprostu nie-do-opowiedzenia. Czego i wam koleżanki życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Prezent, a "mąż" chce być znowu młodym tatą? ;) Dla mnie to zagadnienie zupełnie abstrakcyjne, więc o nim nie myślę. Poza faktem, że nie życzyłabym dziecku, żeby musiało przy kimś takim jak ja dorastać. :-P Goździk - gratulacje! On czy ona? W zależności od tego można różnie "truć" w przyszłości. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
prezent uważaj bo dopiero będą gadać wszyscy jak będziesz w ciąży w tym samym czasie co któraś z córek przyszywanych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Chce jak najbardziej ;) Najlepiej syna :D (ma 2 córki), ale póki co ja nie moge mu dać dzidziusia :( Tzn moge spróbować, ale może to się skończyć zle dla mnie, albo dla dziecka :( A ja bardzo chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hahaha :D No tak :D O tym nie pomyślałam :D Córka będzie w wieku wnuczki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
córka lub syn ;) A ja będe mlodą babcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ty się za to goździku nie stresuj PRZYJDZIE CZAS BĘDZIE RADA. Ułoży się, może nie dziś, nie jutro, ale może pojutrze... 🌼 A ja mam córkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Cholera, jakie to niesprawiedliwie: ci, którzy chcą, nie mogą, a tym, którzy nie chcą wychodzi... :( Będzie dobrze, na pewno, prezencie. :) 🌼 Boże, jak miło na Ciebie i Twojego "męża" "patrzeć" - jesteście tacy... normalni... i poukładani... i szczęśliwi... :-) 🌼 🌼 🌼 Rozczulam się. To Harry Belafonte tak na mnie działa najwyraźniej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
On poukładany- to fakt, a ja popierniczona jak lato z radiem- jak to się mawia slangiem nastolatków :D Jest między nami równowaga spokoju i szaleństwa ;) A dziecko... Mam chory kręgosłup. Chodze na rehabilitacje, ale prawdopodobnie i tak czeka mnie operacja. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
A jak ma być? Będzie dobrze. :-) 🌼 Goździk - gratuluję córki! :-) No i ma fajną mamę do naśladowania. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku a ile córcia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
prawie 6 ❤️ To mój skarb. Jak mnie życie przygniata na maxa zawsze się mogę do niej przytulić, i robię to często...i niestety często też z powodu j.w. 😭 Coś wam opowiem,w jednej z gazet był konkurs,żeby w kilku słowach napisać,albo opowiadanie o miłości i napisałam o mojej miłości do mojej córki i...jestem jedną ze zwyciężczyń konkursu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Gratuluje :D Ja mam tylko chrześnice 1,5 roczną, ale kocham to dziecko jak swoje :D Uwielbiam się z nią bawić, rozrabiać, przebywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Obraziło się na mnie moje stworzenie boskie :O Coś wisi w powietrzu :D Do mężczyzn trzeba po mału, głośno i dużymi literami. Zapomniałam i dostałam po uszach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiecie co dziewczyny, przyszło mi coś do głowy. Nie rozmawiałam z Nim jeszcze na ten temat, ale... Zastanawiam się nad wyborem nazwiska po ślubie... Kurcze, jak przybiore jego nazwisko, a on będzie gdzieś podawał dane swojej rodziny np. to będe "wyglądać" jak jego córka :O Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwie
Przejmujesz się tym, jak to będzie wyglądało? ;-) Zrób tak, jak uważasz. Możesz też zdecydować się na nazwisko dwuczłonowe - żeby nie było wątpliwości, KIM jesteś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
goździku nie jest to dla mnie przeszkoda, tylko nie wyobrażasz sobie ile razy brano mnie za jego córke :D Co roku, kiedy jeździmy na wakacje sytuacja powtarza się w pensjonatach czy hotelach :D "Bo tak żadko spotyka się ojca zabierającego córke na wakacje" :D To kolejny temat do poruszenia z moim lubym. Szperam po stronach z sukienkami :P Znalazłam jedną, ale jest chyba typowo na ślub kościelny... Ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwie
Pogadaj z nim - a Ty jak byś chciała? :-) Podrzuć te strony, popatrzymy razem. ;-) Zaczynają mną telepać jakieś dziwne dreszcze :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
http://www.sophia.com.pl/obrazki/2006/roma.jpg Ta jest prześliczna, ale... na kościelny ;) http://www.sophia.com.pl/obrazki/2006/carmela.jpg Tą z kolei można zamówić w dowolnym kolorze ;) Ładna :D A jak ja bym chciała... "Przypomniało" mi się, że jego córka ma tak samo na imie jak ja, więc chyba nazwisko jest bez znaczenia :D Ale dwuczłonowe, to jakiś kompromis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kuruj się goździku. Herbata z cytryną i pod kołdre (jeśli to dreszcze chorobowe), ale winko też może pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×