Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam z przeglądu... wygląda na to, że czeka mnie znowu wizyta u ginekologa :O co do przedszkola, to u mnie pierwszeństwo mają samotni rodzice, później dzieci rodziców niepełnosprawnych, dzieci z rodzin zastępczych, później dzieci rodziców pracujących, no i na szarym końcu dziecko z rodziny, gdzie jedno z rodziców pracuje; czyli mój przypadek na końcu, ale jak mam iśc do pracy skoro dziecko nie jest w przedszkolu? i koło się zamyka... a koszt to ok. 270 zł/m-c plus rytmika i różne inne zajęcia dodatkowe (do wyboru) wracając do prezentów komunijnych, to wybieramy się w maju na komunię do naszego kolegi synka i dajemy kopertę - bardzo skromnie. I zastanawia mnie czy przypadkiem nie wyjdziemy na skąpiradła, ale jest to \"impreza\" wyjazdowa (150km od Sz-na), więc nie możemy wrzucić więcej do koperty :( echhh... co za czasy. Jak wyczytałam na tej stronie co Angel podałaś jakie prezenty można kupić, to włosy mi się zjeżyły, szczególnie te laptopy i kamery cyfrowe mnie zszokowały. Ale tak jak mówicie jeszcze troche, to mieszkania i samochody będziemy kupowac. To co w takim razie na śluby? Czy u Was też dzisiaj tak zimno, czy to tylko na moich kresach zachodnich tak gwiźdże i mrozi ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest goraco :D , nie wiem czemu ...mam jakies wahania temperatury ostatnio :O ;) temp. spadla niestety ....wczoraj bylo juz bardzo letnio :) , dzis swiezo-wiosennie ok.10-13 st . ps. w sprawie prezentow komunijnych ja dalalm w zeszlym roku zlote kolczyki kuzynce . Uwazam ze przesadzilam i tak . Bo to rzadna chrzesniaczka, ale coz... to i tak byly jedne z tanszych jakie byly w ofercie sklepu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka coś chyba wisi w powietrzu,bo i mi pani pielęgniarka mojego ginek.nie chciała dziś podać telefonicznie wyników wymazu,bo lekarz ma je u siebie,bo coś jest nie tak, w piątek rano mam się do nich zgłosić,cholera już się boję,zaczynam się sypać?😭 Stała,u nas rytmika jest w cenie;) i granie na flażoletach(tu się akurat uaktywnia ojciec jednego w przedszkolaków) dodatk.to tańce,angielski i karate co do komunii to moje zdanie to wszystko w granicach rozsądku,i nie zamierzam brać kredytu,żeby kupić samochód chrześniakowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, zawsze mówiłam, że w Poznaniu jest lepiej ;) :P wybrałam trzy przedszkola, może do któregoś się dziecina załapie no właśnie, ja jestem po badaniu usg, chciałam się przebadać tak dla spokojności, a tu lipa, znowu się będę denerwować, że coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dla całkowitej jasności,to nie sam p-ń,tylko miejscowość pod p-niem a coś nie tak w usg?ja akurat usg mam o.k. tylko wymaz coś nie tak:O hehe dziewczyny,mailuję chwilowo z jakimś panem,który wysyłał mi maile nieświadomie przypadkowo na moją skrzynkę,pewnie błąd literówki w adresie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko tak wygląda;) ale to czysty przypadek,nie wiem w ogóle co to za ludek, jeszcze się okaże księciem z bajki;) wtedy skieruję go do Angel, ja już mam swoich komplikacji życiowych aż za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gozdzik , ze pamietasz o mnie , wyglodnialej warszawiance , hehehe ;) dawaj szczegoly ...wiek , skad jest , stan cywilny ;) , stan konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm takie jakies dziwne stereotypy ;) zawsze znajda sie wyjatki od reguly ... jakby to bylo najwazniejsze ... miejsce zamieszkania czlowieka, a nie to jaki jest :) ps. WCALE sie NIE CIESZE ze bedziemy miec mistrzostwa w 2012 r. Chyba na ten czas wezme urlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez stresu,kto wie gdzie będziemy za te parę lat;) tylko do jasnej ciasnej nie mam zamiaru odczuć po portfelu,że ta impreza jest w pl, skąd wezmą na to kasę?dodatkowy podatek?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, nie slyszalas o czym mowila Gilowska ? :classic_cool: juz znalazla MILIARD zl na budowe stadionu w budzecie.... (przebudowe stadionu Xlecia w Wawie, prawie w centrum mista - szczyt debilizmu jak dla mnie) Warszawa ma koszty w wys. kolo 16 miliardow na te mistrzostwa, drugie tyle ma PODOBNO dac UE .... a most ,ktory mial sie zaczac budowac w 2000 r, nie zaczal nawet byc budowany, bo nie mieli skad wziac 1,5 miliona zl, czyli duzo mniej , a korki sa w porownaniu z 2000 rokiem 3 razy wieksze. A tylko dzieki temu , ze mial powstac ten cholerny most ja kupilam mieszkanie tu gdzie kupilam, i ku.wa teraz stoje co rano w korku 😠 coraz wiekszym .... :O Nie chce pisac ile szkol i przedszkoli , czy domow opieki mogloby powstac za taka kase .... Ale jak widac - wladza ma swoje priorytety 😡 Bede bojkotowac te mistrzostwa ...... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Angel za linka :) nie zamierzam wariować, mimo, że to siostra rodzona. komunię się bierze dla komunii a nie dla prezentów - na szczęście rodzice też wychodzą z tego założenia i już ustawili małą, żeby się niczego nie spodziewała. ja rzadko zaglądam, bo pracy mam dużo. ale widocznie mam z Wami tajemną więź, bo też się na sobotę do gina umówiłam ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat tego co powyżej pisała Angel -> bez komentarza, tylko ręce opadają😭 hehehe moja teściowa którą znacie z wcześniejszych wpisów+jej córka są tak ciekawe w czym to mam zamiar iść na wesele,że pusty śmiech mnie ogarnia,mąż mój był u nich wczoraj może z 10minut,a pierwsze pytanie jakie usłyszał to czy coś sobie kupiłam,w czym idę:P ciekawskie bestie a i witaj Metaxa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goździk :) mocne masz zawodniczki w rodzinie ;) a kiedy to wesele tak w ogóle? (kupiłaś już coś?????? ;) ;) ;)) ja uwielbiam chodzić na wesela ;) szczególnie jak idę z kimś, kto dobrze tańczy :) niestety u mnie na razie na nic się nie zapowiada.. raczej ostatnio znajomi wykazują tendencję odwrotną.. takie czasy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było cię tu Metaxa przez chwilę wiec piszę wesele mojego brata 01 czerwca i szwagierki 08 czerwca;) i wcześniej wam tu powiem i pokażę w czym pójdę niż im:P ale że mój brat ma tydzień przed nimi to na bank cała ich życzliwa gromada zjawi się w kościele z życzeniami dla brata,udając przed wszystkimi wkoło że głównym powodem ich pojawienia się nie jest wcale ale to w ogóle ciekawość jak kto z nas wygląda:P a co do chłopaków tańczących to tu wszystkim naszym znajomym kolegom muszę oddać honor,bo wszyscy tańczą świetnie,szczególnie po spożyciu, ale tak to ma każdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wesele (nie swoje of course :P) dopiero we wrzesniu .... narazie brak nawet kandydatow zeby ktos ze mna poszedl..... Swoja droga to widzialam tu takie topiki pt. : szukam mezczyzny na wesele\" ;) patrzcie uwaznie, bo niedlugo moze jeden z nich bedzie moj :O ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperatka;) kobieto jedyne wyjście to wrzucić na luz,i nikogo nie szukać,albo przynajmniej udawać że się nie szuka, bo to tak w życiu lubi być że jak nie chcemy to znajdujemy;) a jak bardzo chcemy to nic, i nie patrz może na każdego faceta w pobliżu oczami głodnymi miłości i pożądania:P bo może ich tym przestraszasz nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja juz tak mam, ze jak kogos poznaje , to wyobrazam sobie nie wiadomo co ;) , takie rozne sytuacje chodza mi po glowie typu: domek z ogrodkiem, dwojka dzieci hehe :) wiem, powinnam sie leczyc :P ;) ale lenia zlapalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to ci chodzi po głowie i w twoich oczach to widać i panowie panikują,że ledwo powiecie sobie cześć/cześć a już będziesz go przed przysłowiowy ołtarz ciągnęła:P co do lenia to popieram,i u mnie przedweselnoprzedwakacyjny niechcic:P a poza tym uzależniłam się chyba od allegro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to imprezowy czerwiec przed Toba goździk ;) też się uzależniłam od allegro ;) kupiłam sobie właśnie zajefajną haleczkę... mmm.... weekend zapowiada się ciekawie ;) Angel, jakby co to mam do wypożyczenia kolegę - całkiem nieźle daje radę na parkiecie, chodziliśmy razem na kurs tańca :) JAKBY CO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ale mnie kopytka bolą, pochodziłysmy trochę po mieście, w celu \"rozejrzenia się\" za kwiatkami na balkon :D a co ciekawego wypatrzyłaś na allegro? z tym poszukiwaniem faceta to świnta racja; zazwyczaj kiedy człowiek nie chce takowego znaleźć, to akurat sie trafia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam założył topik:która z was poleciała na kasę... tak sobie myślę,że gdyby człowiek kiedyś tam był bardziej przewidywalny i nie brał ślubu w czasach swojej romantycznej czarno/białej i naiwnej młodości,to kto wie:P;) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic na to, bo póki co nie wzięłam żadnego ślubu ;) ani z miłości, ani dla kasy ;) ale co prawda to prawda... te wzięte z romantycznej miłości chyba gorzej rokują na przyszłość... jak to mówił poeta, \"ideał sięgnął bruku\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×