Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Witam Panie w ten piękny piątkowy przedpołudnik :D no tak, dopiero prezd chwilą mnie olśniło, że to dziś piątek i to w dodatku 13 :classic_cool: Angel, no widzisz nie taki diabeł, ups tzn. ksiądz straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ wez mnie gozdzik nie rozsmieszaj z tymi kosztami ;) , do tej pory ex mi wisi polowe kosztow za rozwod cywilny, bo ja wnosilam oplaty, i mimo tego ze sad zasadzil od niego polowe kosztow zeby mi zwrocil, to do tej pory nie widzialam tej kasy. Nie wiem jak inni ksieza,czy sa grozni, ale ten, z ktorym rozmawialam, byl calkiem spoko :classic_cool: ;) jak to dobrze ze jutro juz weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Angel sorry, jakieś resztki optymizmu i wiary w człowieka widać jeszcze we mnie zostały:O a tu dupa, weekend pachnie,nooooo:D a tak walnąć się gdzieś na kocyk i powygrzewać,bajka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no przydaloby mi sie polezec na sloneczku, zwlaszcza ze jestem blada jak sciana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak się miewacie po ciepłym weekendzie? Dzisiaj rozpoczęła pracę w firmie nowa babka. Trochę się stresuję. Przyzwyczaiłam się, że zazwyczaj jestem sama albo z któryms szefem, reszta chłopaków wpada na chwilę, na kawę i biegną pracować. A teraz ktos mi będzie się plątał po biurze przez cały dzień. Nowa pani zdążyła już zaplanować zmiany w urządzeniu biura. Wydaje się być bardzo sympatyczna. Nie mam nic przeciwko niej. Po prostu... boję się. Z natury jestem nieśmiała i zanim nawiążę z kimś jakikolwiek kontakt, potrzebuję na to czasu. A ludzie często sa niecierpliwi, nie dają mi tego czasu i szansy na to, bym dała się poznać. W efekcie wyrabiają sobie mylną opinię na mój temat, niekoniecznie interesującą. Szefowie i pracownicy często mówią, że ich zaskakuje- na plus- mimo że na nich juz dawno sie otworzyłam. Z nowymi osobami w życiu idzie mi to otwieranie bardzo powoli. Boję się. To taki głupi strach, bo nie obawiam się, że ona mnie tu zastąpi- obie pracujemy tu jako specjalistki, ale każda od czego innego, mamy inne zakresy obowiązków. To wina mojej durnej nieśmiałości. A \"nowy nabytek firmy\" z entuzjazmem mi oświadcza, że chce ze mną dzielić biuro... ( mamy 2 gabinety, przez mój się wchodzi/ wychodzi, dotychczas byli tam szefowie, teraz załatwiają kolejne pomieszczenie i mieliśmy się zastanowić, gdzie kto chce być. Chciałam zostać z nimi, albo być sama, a tu taka niespodzianka...). Trzymajcie za mnie kciuki. Nienawidzę swojej nieśmialości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Corka, bedzie dobrze , na poczatku zawsze jest \"dziwnie\" . Ja powiem cos takiego ,ze tez nie za specjalnie przepadam za poznawaniem nowych ludzi ;) , tylko tego momentu poznawania nie lubie, potem juz jest ok :) :) :) :) Spalam 4 h :O , nie moglam w ogole zasnac , nie wiem dlaczego ..... ehhhhh ..... w weekend bylo super sloneczko...... :D piwko nad Wisla .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzięki za patenty odnośnie prezentu. muszę ruszyć głową... a taka młoda wcale nie jestem, goździk, po prostu jest między nami duża różnica wieku ;) rodzicom się zachciało na stare lata ;) ależ piękna pogoda.... niedługo będzie można zacząć sezon plażowy... już się nie mogę doczekać :) Angel, a Ty długo znałaś swojego ex męża przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, poznalam go latem 1999 , po 3 latach byl slub - w pazdzierniku 2002 (pamietam daty , bo w czwartek bylam na przesluchaniu i musialam byc na biezaco ) moge sie pozalic ? (wiem ,ze to moze byc nudne....) a teraz wlasnie sie dowiedzialam przed chwila, ze koles ,ktorego poznalam przed paroma dniami , wrocil do swojej ex .... :( :( :( :( :( a mialo byc tak pieknie 😭 Jak przezyje kwiecien, to bedzie CUD..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli druga polowa kwietnia ,bedzie taka sama jak pierwsza, to nie dam rady :O . Dziewczyny, znikam na jakis czas, musze ochlonac od tego wszystkiego , przede wszystkim od netu ... po prostu juz nie mam sily.... :( Nie chce nikogo poznawac, bo to jak widac nie ma zadnego sensu... :/ Koles sie mna \"zachwyca\" i nagle dzis dostaje od niego taką wiadomosc i czuje sie jakbym dostała jakims łomem .... Co nas nie zabije to nas wzmocni? mnie to juz osłabia..... NIe chce tez caly czas sie tu uzalac nad soba, bo wiem ze ludzie maja wieksze problemy ..... i dlatego musze ochlonac.... Nie wiem ile czasu mi to zajmie.... NIe mam pojecia :( dzieki za wszystkie slowa otuchy 🌼 🌼 ciezko mi jest poprostu i nie chce w kolko pisac o tym samym... wiem ,ze moze to sie znudzic czytajacym ... Moze sie wydawac ze przesadzam, ale niestety tak nie jest.... :( Odezwe sie za pare dni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś obowiązek jazdy na światłach,brawo! pogoda w dalszym ciągu piękna,i tak trzymać, hahaha stoję dziś na światłach i coś tam na paszczy poprawiam w lusterku, patrzę a pan kierowca w samochodzie przede mną pokazuje mi że o.k. ;) spaliłam się;) hahaha co u was?plany wakacyjne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wytrzymalam ;) stwierdzam publicznie ze powinnam sie leczyc ....psychiatrycznie of course :) mam takie hustawki nastrojow,ze to chyba nie jest normalne ? (a w ciazy raczej nie jestem....) poza tym lubie sie uzewnetrzniac jakos tak ... Dzis juz jest lepiej ... nie duzo lepiej ,ale troche... Dostalam bajke od siostry (skad ona wiedziala? ;)) Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: Nie! I dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze na co chciała.... *KONIEC* Problem jest w tym, ze nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w g... po uszy z tym cholernym księciem z bajki :classic_cool: :D Ostatnio nikt do mnie nie dzwoni w sprawie pracy ...hmm moze wstawie inne zdjecie do cv? :P A w sprawie wakacji....planow brak bo : kasy brak osob towarzyszacych brak checi brak poki co.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Angel,jak dobrze że jesteś🌼 czułam się bez ciebie tu taka samotna😭 potrzebuję cię dziewczyno🌼 ta bajka to jak mądrość życiowa,szkoda że tak późno i ja ją przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie , zauwazylam ,ze dziewczyny cos ostatnio sie \"opuszczaja\" w pisaniu ;) rozumiem, wiosna, nie siedzi sie przed kompem, tylko na trawce w parku ,ale .... :P no juz, nie placz :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) 🌼 ale jestem glodna ..... dzis zjadlam tylko 3 sztuki kiwi .... a teraz przymieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz trzeba,wakacje blisko,co by się w strój zmieścić:P a propos to nienawidzę kiwi,kiedyś się przejadłam,jak widać można i owocami się przejeść:P i teraz nie daj żebym w jakimś deserze wyczuła kiwi,fuj dostałam mmsa -> moja córka bez kolejnego zęba;) i znów w nocy wróżka zębuszka a pozostałe kobiety są niestałe jak widać:P pojawiają się i znikają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :P co niektóre były wyjechane :classic_cool: pozdrawiam ps. Angel, wyczytałam, że miałaś takowy zamiar, aby się zmyć stąd - ani się waż 😠 jestes bardzo ważnym filarem tego topiku, tak samo jak Goździkowa, więc mimo uzależnienia netowego, musisz tu być! ps.2 złożyłam wniosek do przedszkola, zobaczymy czy w tym roku znowu podadzą ten sam powód nieprzyjęcia mojej córci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przedszkola.... mojego siostrzenca nie przyjeli bo za malo miejsc, a w pierwszej kolejnosci sa dzieci samotnych rodzicow, lub o nizszych dochodach ... dodam ze koszt prywatnego (w okolicy, zeby po calej Wawie nie jezdzic) ,gdzie zostaly 3 wolne miejsca to 450 zl/miesiac . W polsko -angielskim juz chyba nie ma miejsc (600 pln/mies) .... I wez tu czlowieku sie nie doluj ... :O odnosnie kiwi , to uwielbiam :) , ostatnio polubilam tez mango - smakuje jak jablko polaczone z cytryna ;) zjadlam 2 kanapki , musialam :O , ale biore sie za siebie (w stroj sie mieszcze,ale zawsze co ladniejsza figura, to ladniejsza ;)) A ta wrozka zebuszka ,to daje prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ile za przedszkole?!o matko,i czemu różne ceny w jednym mieście,przecież z tego co wiedziałam zawsze w jednym mieście rada miasta czy ktoś tam mieli ustalić,że w jednej miejscowości równe ceny, ale to ma się widocznie nijak do warszawy:O ja płacę 150zł/miesiąc za 9godzin w przedszkolu,przedszkole prywatne ale to akurat nie ma znaczenia,bo cennik w całym mieście równy tak Angel uświadamiam cię,że wróżka zębuszka zabiera w nocy zęba spod poduszki i zostawia prezent lub kasę,mojej córce zostawiła w nocy 10zł,to jest kasa dla takiego malucha;) aha a co do przedszkola to u nas na 1miejscu do przyjęcia są dzieci których i mama i tata pracują,sponsorowanie przedszkola dodatkowo mile widziane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac co miasto to obyczaj ;) dla metaxy artykul o prezentach komunijnych http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,wid,8823430,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1 przewazaja laptopy ..... pozniej sa aparaty cyfrowe , skutery .... przerazilam sie...... co sie dzieje ..... ja pamietam ze dostalam zedarek , kalkulator i dlugopis w komplecie ... byly kiedys takie modne , i chyba zlote kolczyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×