Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Witam szanowne panie po nieoczekiwanej przerwie z winy sprzętu. A kiecke już masz Goździk, że już planujesz bez etoli wystąpić? :D Dziewczyny, musze się Wam pochwalić! 1. moja córcia dostała się do przedszkola :D (co oprócz mojej radości oznacza też, że musze zbierać kase na opłaty ;) ) 2. jestem bardzo dumna z siebie, bo sama zrobiłam format kompa i naprawiłam to dziadostwo (mam nadzieję, że na dłużej, niż panowie w serwisie :P ) chyba minęłam się z wykształceniem ;) W końcu w Sz-nie słońce wyszło, mam nadzieję że na dłużej.... Przyjemnego zakończenia dzionka Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa,chwaliłam wczoraj że słońce no to przechwaliłam i dziś pada no Stała szacunek dla twoich zdolności;) fajnie że mała przyjęta,kontakt z innymi dzieciakami to dla takiego malucha bezcenne;) wiem co mówię bo mam w domu taka jedną która od swoich 3latek chodzi do przedszkola a już za miesiąc będzie kończyć😘 no a ty co?będziesz myślała o pracy? a sukienkę mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak Goździku, będę teraz szukać pracy, czekałam na wiadomość, czy mała się dostanie, a teraz kolej na mamusie, aby wyruszyła w świat :) Także muszę na nowo się nauczyc jak się szuka pracy i nabrać cierpliwości co do skutków tego poszukiwania. Czyżbym przeoczyła wiadomość o sukience, że kupiona?.... kurcze... a może jakiś mały opis dla stałej, czy ewentualnie link jak wygląda? :D Co z resztą dziewczyn? śpia jeszcze? czy pochowały się z zimna... Gdzie to ciepełko 😭 w niedzielę jade na komunie do Koszalina, co ja na siebie założe jak tak zimno :O miałam na myśli pewną sukienkę, ale zamarznę w niej ;) Ciebie Goździku za to czeka kupno wyprwaki do pierwszej klasy, a ja mam pierwsze zebranie w środe w przedszkolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=196133052 słucham dziewczyny,jak ją odbieracie... no to teraz tu będziemy za ciebie trzymać kciuki i dopingować, tak jak jest z Angel;) a co do komunii to ciepło czy nie zakładasz to co miałaś zaplanowane i już najwyżej zmarzniesz,ale co będziesz wyglądać to będziesz:P a propos wyprawki to nawet nie chcę myśleć,to bo i pewnie plecak czy tornister z barbie czy inną lalunią będzie musiał być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka coś w stylu lat 60-tych, bardzo ciekawa :) jaki kolor wybrałaś? musisz chyba być bardzo szczupłą osóbką, tak domyślam się po kroju sukienki a propos barbie i tym podobnych lalek, to moja dziecina jeszcze nie szaleje na ich punkcie i mam nadzieję, że długo nie będzie ;) ale za to widzę, ze zaczyna lubic wszystko co sie świeci, jak idziemy kupic jej jakiś ciuszek, to najlepiej jakby był błyszczący lub różowy z jakimis świecidełkami :o szok, taka mała sroczka mi rośnie, ale co mi się u niej podoba, to to, że jest po prostu bardzo cierpliwa w przymierzalni - ostatnio przymierzałam jej ok. 10 par spodni, bo niestety ma ciut większy brzuszek i musze jej wieksze wybierać spodenki - dosorłego by to juz chyba znużyło, a ona normalnie stoicki spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kobietki to są sroczki;) rośnie ci super towarzyszka zakupów,wyobraź sobie w przyszłości matka z córką wspólne wypady na zakupy,i te rosnące debety na koncie -żartuję oczywiście;) małe dziewczynki tak mają że różowe,świecące,brokat etc. to dla nich super sprawa,poczekaj mamo a za chwilę już jej nie ubierzesz w coś czego ona łaskawie nie zaaprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadoma tego jestem, dlatego chciałoby się jak najdłużej zatrzymać ten czas błogi beztroski, kiedy mamusia jest guru :D no niestety Goździku, ale musze Cię zostawić samą, zmykam z netu 🖐️ słonka życzę, mimo tego deszczu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwile ;) i powiem ze sukienka powalila mnie na kolana ..... i chyba sobie taka zamowie na wesele kuzynki we wrzesniu ,bo czegos podobnego wlasnie szukam .... :D gratulacje stala , ze zalatwilas to przedszkole :) teraz bedziemy trzymac kciuki za prace :) (u mnie bez zmian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Stala, doczytalam ,ze hmm uwazasz ze ta suknia jest tylko dla bardzo szczuplych ?? Ja nie jestem bardzo szczupla, gruba tez nie ;) , raczej \"normalna\" ... i wlasnie sie zastanawiam jak w niej bede wygladac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weselu wyślę wam zdjęcia to ocenisz Angel jak się w niej wygląda, wydaje mi się że to fason który ze spokojem nawet zamaskuje to i owo no poza ewentualnie tłustymi ramionami:P;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam juz do osoby,ktora wystawia aukcje, czy sukienki beda dostepne pozniej np. za miesiac ;) tlustych ramion nie mam :D, jesli juz mialabym sie do czego przyczepiac, to ewentualnie biodra, ale sukienka jest szeroka od pasa, wiec nie bedzie ich widac :P jaki masz kolorek ? Ja mysle o kremie :) ps. oczywiscie czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, a Ty juz masz ta sukienke ??? ba mam pare pytan .... powiedz mi ile cm z tylu jest to sznurowanie (bo nie wiem czy jak schudne w pasie ,to nie bede musiala zwezac tej kiecki) ? i jak wyglada tyl ?? ta satyna jest taka lejaca, czy bardziej sztywna ? (jak jest lejaca, to musi miec dobra halke pod spodem zeby sie ladnie ukladala ) (napalilam sie na ta kiecke ;) ) dzieki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ją już pewnie z miesiąc:) i płaciłam mniej, w między czasie podrożała trochę, nie wiem ile cm z tyłu sznurowanie,musiałabym to zmierzyć w domu,satyna jest super,delikatna,lejąca,i tak jak podejrzewasz pod spodem jest halka,dołem usztywniona, co ci będę dużo mówić,sukienka wygląda dokładnie jak na tej pani która ją prezentuje, musisz się dobrze obmierzyć,sznurowanie z tyłu jest o.k. można się mocniej:P lub słabiej dociągnąć poczekaj do moich wesel to ci potem wrzucę moje w niej zdjęcia i sama ocenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, poczekam (jak wytrzymam :D ;)) ,mam nadzieje ze beda pozniej tez :) Sukienka jest swietna , uwielbiam w takim stylu rzeczy (mam dwie spodnice takie :classic_cool: ) Tylko pamietaj zeby robic zdjecia z kazdej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennhjtyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg wytrzymam , mam nadzieje ze te kiecki jeszcze beda pozniej , bo zanosi sie u mnie na extra kaske w pierwszym tygodniu czerwca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka REWELACYJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też chce taką buuuuuu Przepiękna, fenomenalna, fantastyczna,sexowna,gustowna!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienka od aukcji odpisala mi na maila i mowi ze nie wie jak dlugo jeszcze bedzie miala te kiecki w ofercie. No coz... pozostaje mi miec nadzieje ze jeszcze 3 tygodnie beda w ofercie ;) czesc wam 🖐️ w koncu lato sie robi :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) po weekendzie jestem wyszkolona,najedzona,opita kawami, narzekałam wcześniej ale odwołuję to, w takim towarzystwie to ja mogę pracować codziennie, a po szkoleniu kawa z moim przyjacielem z daleka,zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Goździku, to pięknie :) powiedz mi (a może to zbyt osobiste jak na to forum) długo się znasz z tym przyjacielem i kim on jest dla Ciebie? od razu przepraszam jesli to za duże wścibstwo z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na pierwsze strony, niby kiedyś czytałam, ale zapomniało mi się... hmm... spytałam dlatego, bo w sumie prawie o nim nie piszesz... czy coś się zmieniło w tym układzie? miałam się kurcze nie pytać Ciebie o to... już zamykam dzioba, tzn. juz zmykam i nie pytam :) Angel, a nie możesz kupić tej sukienki teraz? jak nie masz kasy, to może zagadaj z mamą, z tego co pisałaś, to raczej masz z nią dobre układy ;) a tak a propos zajrzenia na początek topiku, to gdzie jest goxdzik nr 2 czyli Rybka Zwana Wandą? czyzby tak jak prezent opuściła temacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala ,jakos wytrzymam :) , patrzylam na te aukcje i one sa od wielu miesiecy niektore (chodzi o jej inne sukienki, ktore wystawia ) ,wiec pewnie i ta bedzie . Jak nie bedzie ,to bede ja molestowac mailami, az wystawi :D Z mama mam b.dobry kontakt ,ale tez nie chce przesadzac ;) W koncu chcialam byc dorosla, nie ? ;) Jak nie ta to inna, chociaz przyznam szczerze ze ta bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×