Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hahahah :) Stała, respect ;) upicie się bez picia - oto jest sztuka! ;) ale nie podejrzewałam, żeś Ty taka temperamentna! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :) Stała, respect ;) upicie się bez picia - oto jest sztuka! ;) ale nie podejrzewałam, żeś Ty taka temperamentna! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :) Stała, respect ;) upicie się bez picia - oto jest sztuka! ;) ale nie podejrzewałam, żeś Ty taka temperamentna! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlasnie zalatwilam urlop :D na piatek 08.05. i na poniedzialek 11.05. :D , po poludniu /wieczorem podzwonie nad morze (noclegi...) moze wkleje jakas fotke ,gdzie bede :D :D :D :D ... ALE SIE CIESZE !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...właśnie odjechał mój gość,hm...pytał czy dam się zaprosić następnym razem na kawę,poza pracą...hm,co wy na to dziewczyny?upiję się jutro to pewne jak w banku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia , pomylilas topiki chyba ???????? gozdzik , jeszce sie pytasz????????? :D :classic_cool: ... ja bym sie umowila... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zalowac ze cos sie zrobilo , niz zalowac ze czegos sie nie zrobilo :classic_cool: to bylo motto dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka lepiej żebym ja tego motta tak serio sobie do serca nie brała, będę was informować o ewentualnym,zaznaczam EWENTUALNYM rozwoju sytuacji;) a upić to i tak się jutro upiję już tak akonto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga stara stała wróciła :O już bez porannego :classic_cool: z jednej strony cieszy mnie to, że Was ciut zaskoczyłam, ale z drugiej dało mi to do myślenia... że ze mnie musi być stary zgred 😭 skoro przez chwilkę udało mi się być wesołą Goździku co do kawy poza pracą.... chciałabym Ci napisac idź dziewczyno i rozerwij się z miłym panem... ale właśnie przechodze rozstanie z takim panem od kawy... i raczej bym Ci odradzała takie coś, no chyba, że umiesz oddzielić uczucia od zabawy i podejść z WIELKIM dystansem do sprawy, to wtedy tak, idź i baw się przednie :D Angel, a która część naszego Bałtyku CIę interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga stara stała wróciła :O już bez porannego :classic_cool: z jednej strony cieszy mnie to, że Was ciut zaskoczyłam, ale z drugiej dało mi to do myślenia... że ze mnie musi być stary zgred 😭 skoro przez chwilkę udało mi się być wesołą Goździku co do kawy poza pracą.... chciałabym Ci napisac idź dziewczyno i rozerwij się z miłym panem... ale właśnie przechodze rozstanie z takim panem od kawy... i raczej bym Ci odradzała takie coś, no chyba, że umiesz oddzielić uczucia od zabawy i podejść z WIELKIM dystansem do sprawy, to wtedy tak, idź i baw się przednie :D Angel, a która część naszego Bałtyku CIę interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Stała widzę że ty nie jesteś taka święta jaką tu przed nami udawałaś:classic_cool::P że niby najstarsza,nudna i w ogóle a tu się okazuje że impreza na całego skoro istniał drugi mężczyzna... może nic mądrego nie powiem ale -> czas leczy rany😘 a może by tak klin klinem tzn. następny?;) a co do mnie to zobaczymy,czas pokaże,ale jedno jest pewne: wcale się nie uczę na swoich błędach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce jechac do Karwii (kolo Jastrzebiej Gory i Wladyslawowa...) , z prostych przyczyn ... : a. mala,cicha i spokojna miejscowosc b. blisko (od strony Wawy) c. najpiekniejsze plaze ;) d. znam Karwie .. e. jak mi sie znudzi cisza i spokoj , to mam blisko do Wladyslawowa ... (w skrocie pol Warszawki , puby i dyskoteki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. tez sie nie ucze na swoich bledach i juz wiem, ze klin klinem nie dziala :O , przynajmniej u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można by rzec, cicha woda brzegi rwie.... ale jak na stałą, to już jeden klin wystarczy, to i tak za wiele było Goździku, a Ty zdaje się jeszcze lepsza jesteś... nie uczysz się na własnych błędach... hmmm.. to daje do myślenia :P Nie słyszałam o Karwii, ale z tego co piszesz, to musi być fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samej kawie tak się ciężko nie choruje ;) chyba coś jest na rzeczy..... ;) a ja umiem uczyć się na własnych błędach to po pierwsze. a po drugie - faktycznie, czym się strułeś, tym się lecz ;) u mnie działa. tylko trzeba uważać, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku... a czy to ważne czy był seks czy go nie było? najważniejsze jest to, że zaangażowałam się całą sobą, czego po sobie nigdy bym się nie spodziewała :( fakt jest taki, że od dłuższego czasu wierzyłam aż za bardzo w niego, aż czara goryczy się przelała i postanowiłam to zakończyć, a boli tak, jakby to on zrobił za mnie, bo w sumie po jego reakcji tak się poczułam :O no i to cała historia kopciuszka wierzącego w królewicza na czarnym rumaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, a Ty nie za wcześnie zaczynasz balety??? przecież dzisiaj czwartek... ;) to baw się wyśmienicie, dobrze reprezentuj rodzinke :P i wracaj w poniedziałek do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×