Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

dobre Goździkowa, no właśnie dobre pytanie.... skąd się oni biorą???? swoją drogą i tak długo to ciągniesz, chociaż w Twoim wypadku wygląda mi tylko na spotkania przy kawie... ;) (no chyba że się mylę...) Angel, ja też bym poszła na Verbę :D ....... Kawa, to ile masz wolnego miejsca u siebie w domku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeehehhe , gozdzik, no widze ze nie tylko ja trafiam na \"osobliwosci\" ;) faceci mysla ,ze babki sa na kazde ich skinienie.... ehhh :O Stala, zamierzasz spac w taka noc ? Wystarczy ze kawa nam jakas kolacje zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxxa5*
carlo rossi, kobiety i spiew ;) a z innej beczki - gdzie graja Leningrad Cowboys? bo tez bym poszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa na podzamczu ... tu masz caly program : Program FESTYN RODZINNY (od godz. 13.00-19.00) • Happening Świętojański • Wielkie Grillowanie • Teatr Makata (przedstawiania w plenerze) • Mazowiecka tradycja i kultura kulinarna • Pokazy i nauka tańca z gwiazdami • Sport dla każdego (min. koszykówka, góra wspinaczkowa, tenis stołowy) KONCERT GWIAZD na dużej scenie przy ulicy Sanguszki (od godziny 20:00) • John E Prescott • Kasia Kowalska • Leningrad Cowboys • Budka Suflera POKAZ OGNII SZTUCZNYCH (ok. godziny 23.30) Fantastyczne widowisko pirotechniczne pt. „Perunowy Kwiat”, które będzie niesamowitym widowiskiem świetlnym, a także niezapomnianą kulminacją wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel by mogła spać z moim pieskiem, a Stała z elektrykiem ;) Tylko mi nie chodzić nago w nocy po domu ;) hahahhaa Czeka mnie dzisiaj ekspresowe sprzątanie...a nie powiem- wygląda w domu jak po wielkim wybuchu...:O Wrócilam z obiadu - wielka burza u mnie z lodowatym deszczem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, w sobote :) kawa... to elektryka masz juz na stale zameldowanego w domu ? :D ;) wspolczuje sprzatania ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - elektryk dzisiaj przyjedzie z moim Miśkiem.To jego kumpel...wiec moze cos wymyśli tak zebym nie zbankrutowała. aaaaaaaaale zieeeeeewam.Jak mysle ze mam sprzątnąć wszystkie porozpieprzane farby , pędzle itepe....wiecie - atrystyczny nieład (syf na maxa) to mi sie słabo robi... Mialam sprzątnąć w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprzątniesz dzisiaj, a w sobotę będziesz miała zasłużony weekend ;) i leżenie do góry brzuchem :) u mnie weekend zapowiada się imprezowo, ale to dobrze, bo w taką pogodę mnie nosi ;) i może spotkam Rybkę na koncercie ;) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ide na piwko :D , jutro jade z samochodem ... :O , blache przykrecic .... a w sobote ..sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z pewna osoba ;) zadna randka... :P niestety nie z ta osoba , z ktora bym chciala...ALE ... powiem ze tu tez nie jest zle ... :classic_cool: ...pracuje nad \"panem tajemniczym\" i musze powiedziec ze efekty sa... w jego przypadku powinnam dostac Nobla za cierpliwosc i wytrwalosc chyba .... :D ciekawe czy efekt koncowy mnie zadowoli ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ z nas ciekawskie baby Kawa ;) heheh ;) Angel, no właśnie, to jest zawsze ryzyko.. czasem lepiej kogoś bliżej nie poznawać ;) ale może tym razem będzie warto. a co, oswaja się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie daje.. szczerze mowiac myslalam ze bedzie ciezej ;) oczywiscie zasady : nic na sile, nic nie przyspieszac , byc troche tajemnicza , nie byc na kazde skinienie, nie odpowiadac od razu na sms, maila, czy wiadomosc ... sa w uzyciu :) i MOZE uda mi sie w koncu przelamac jego niechec do zwiazkow... a jak nie ...to kumplem tez moze byc ... :) chociaz ... nie potrafie \"przyjaznic\" sie z kim, z kim chcialabym byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Angel, to tak Ci się tylko wydaje. wiadomo, że nie jest to najfajniejsza opcja, ale da się - znam z autopsji. i powiem Ci więcej - z perspektywy czasu ja wcale nie wiem, czy chciałabym nadal być z tym kolesiem (co mi się jeszcze rok temu podobał do szaleństwa). po prostu jak to już goździk zauważyła - mija czas, zmieniają się okoliczności, zmieniamy się my... dlatego trzeba kuć żelazo póki gorące ;) więc kuj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz mi przeszlo...... ale wczoraj wieczorem bylam WKURWIONA NA MAXA....az potluklam talerz ... 😠 zgadnijcie od kogo dostalam maila ? :O 😡 kurwa \"lokator na gape\" sie odezwal...😠 oczywiscie dodalam jego maila do adresow spamowych.... 😠 nie chce o nim wiecej slyszec, czytac , ani tym bardziej widziec .... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam , wkleje cytuje : \"...wiem zawsze juz bede zbojem ..niczego sie nie moglem nauczyc a zwlaszcza tego jak byc takim jakim bym chcial byc moze.. Probowalem ale zamiast przychylnosci losu tylko jeszcze raz sie pogubilem ..Wiem ze nic Cie to nie obchodzi i pewnie natura Twoja tylko zlosc okaze -jak zwykle -ale chcialem tylko powiedziec ze wczesniej nie moglem sie wywiazac z tego co powinienem bo.....wpakowalem sie na kolekne ,,widly\" i ...trudno...Nawet mi nie odpisuj ,nie zasluzylem ..wywiaze sie z obietnicy ....I chce abys wiedziala ze mimo tak dlugiego czasu caly czas o tym pamietalem.. Jestes z innego swiata i tak naptawde nie bylas swiadoma tego co sie tak naprawde dzialo,alle dla mnie bedziesz wlasnie takim prawdziwym czlowiekiem i taka Cie zapamietalem ..Czesto sie usmiecham gdy przypomne sobie jaka jestes buntownicza :):)..Bylabys wspanialym przyjacielem ....Przykro mi ze musialas to wszystko zniesc przeze mnie,naprawde... Mieszkam na obczyznie ,w kraju nie ma dla mnie miejsca Nie wiem po co to wszystko pisze .....,moze tak jak kiedys...z samotnosci ktora czasem nie jest do zniesienia .. Przepraszam ze zabralem CI czas ...,jesli to w ogole ptrzeczytalas ..Po prostu byla s dla m nie jedna z nieklicznych zyxczliwych osob jakie znalem w swoim zyciu... POzdrawiam Cie cieplo Igor \" pewnie nie ma znow gdzie mieszkac .... pierdolone biedactwo 😠 nie odpisze mu ... a nastepne maile beda przychodzily bezposrednio do folderu "spam" :classic_cool: ...gorzej jak wpadnie na to zeby zadzwonic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. jak dla mnie,to moze sobie ta kase, co jest mi winien wsadzic w dupe ... :P bo pewnie bedzie chcial sie spotkac zeby mi ja oddac ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Angel...ale już nie z Tobą te numery hehehehhee :) Niech spadają wszystkie barany. Ja mam w łóżku dowód ze istnieją normalni faceci ;). Trzeba się tylko szanować i czekać...To samo przyjdzie. Jaka u Was pogoda? U mnie zimno...deszcz..Mam nadzieje ze sie rozpogodzi bo dzisiaj idziemy na żużel, a jutro koncerty...festyny...zabawa...alkohol..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada (mzy) i zimno... ale mam za to ciekawe plany na wieczor... :D moze wypala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu Angel wreszcie zaczęłaś żyć;) ponarzekałaś ponarzekałaś no i się doczekałaś że teraz to będziesz rozchwytywana:P u mnie chłodno,chmury wiszą będzie padać/nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×