Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

kochane dziewczynki, ja tylko na chwilkę \"wpadłam\", bo mam gościa w domku, moja mama przyjechała i nie wypada mi tak siedzieć przed kompem ;) witaaaj Kawa... kope lat ;) zdjęcia cudowne, zauważyłam też na nich pewnego bruneta... no i dziewczyna topless i stringi... a jednak !!!! :D :D :D Auguri, przykro mi, że sie rozczarowałaś swoim Grekiem... ale z dwojga złego lepiej teraz niż po ślubie miałabyś sie dowiedzieć, że masz mu płacić, za to że jesteś z nim... tym bardziej, że to de facto facet zajęty jeszcze... :O Angel, napiszę Ci później skąd taka emotikonka u mnie... Goździku, czy siem na mnie gniewasz...???? :( pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri,kurde facet ale hamówa!niektórym to się wydaje,że są jakimiś księciami z bajki,i w ogóle to miałaś szczęście że właśnie ciebie wybrał hahaha, a to zwykłe prostaki buraki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany... auguri... co za podejście ma Twój wybranek.... jestem świeżo po lekturze \"Nie zależy mu na Tobie, koniec złudzeń\", więc mogę mieć spaczone podejście, ale... dziwnie trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nawet nei macie pojecia jak facet mi pomogl, kiedy potrzebowalam tego. Ale myslalam, ze to bezinteresowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dzisiaj jak, odzywał się do Ciebie? próbował wyjaśnić sytuację, zakopać topór wojenny?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze nie, bo to jest Grek, nawet jak wie, ze jest jego wina, to i tak nie przyjdzie. Poczekamy kilka dni, przyleci z podkulaonym ogonem, ja go znam, tylko ze nie pojdzie mu latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri , i co z nim zrobisz dalej ? Chcesz z nim byc ? Stala , trzymaj sie :) i jeszcze raz dzieki za to ze mialas cierpliwosc sluchac moich zali w piatek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy razem pol roku, pierwsza taka pwoazna awantura, Mysle ze on ma duze problamy w zwiazku z porpzednim zwiazakiem, tylko ze co mnie to de facto obchodzi. Na prawdze dziewczyny nie wybielam faceta ale ukladalo sie do tej pory bardzo dobrze, musi byc widocznie zgrzyt od czasu do czasu. Tylko ze ja na serio nie zrobilam nic zlego, nie wiem za co mi sie dostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri.... wiesz...no zawsze sa wzloty i upadki... ale jak są kłotnie i wychodzą takie finansowe kwestie i kwestie kulturowe...to warto chyba sie powaznie zastanowić żeby nie wlecieć z deszczu pod rynne.. Ja mam wspaniałego faceta - ale wiadomo - tez sa kłotnie.O pierdoły.. Są lepsze i gorsze dni - ale nigdy przenigdy facet nie upokorzył mnie mówiąc ze to co mam zawdzięczam jemu, np. mieszkanie jest jego - na jego kredyt - a on mowi o nim nasze mieszkanko. On teraz mieszka ze mną - i tez mu tego nie wypominam ze to MOJE.Wszsytko traktujemy jako nasze wspólne i w każdej powaznej kwestii liczy się moje zdanie. Z tego co sie orientuję u Greków to mężczyzna rządzi a kobieta siedzi w domu i nie ma nic do powiedzenia.Oni balują w tawernach a ona przy garach. W tawernie nie spotkacie żadnej kobiety - chyba ze turystki....Widac że mimo ze wychowany w Szwajcarii chyba ma cechy greckie. No nic - życzę Ci zeby facet zrozumiał swoje błędy i było juz tylko lepiej...albo siły zeby zacząć od nowa.Stanać na nogi i nie musieć liczyć na żadnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri - pisalas tez ze on nie ma jeszcze rozwodu...moge sie spytac na co on czeka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wam wszystko powiem, sprawa jest wieloplaszczyznowa. Generalnie to ja sie nie musze emancypwoac, swoja wartosc zanam. To nie jets typ ktory sie zaszywa z kolegami w knajpie, po prostu zagalopowal sie. Przykro mi baaardzo i dzisiaj juz lece do domu, Pogadamy laski jutro, ciezko i smutno, pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri - jeszcze jedna prosba ... czy znasz jakies tansze hotele, motele ,czy noclegi ? mozesz podac mniej wiecej ceny na noc ? Bo z metaxa nie wiemy w sumie ile zabalujemy w tej Grecji, wiec nie chcemy Ci siedziec na glowie non stop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, udalo sie ;) \"I nie zapominajmy też, że wcześnie wykryta jest uleczalna\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Angel - co do noclegów i całej Grecji to poczytaj na forum http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37196 Ludzie bardzo pomocni i istna skarbnica wiedzy. Mają sprawdzone miejsca, jak trzeba pomogą łącznie z wytłumaczeniem najprostrzych rzeczy :) gdzie co najtaniej i najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) stala- pamietam ... A Ty sie trzymaj :) 🌼 chociaz ten Twoj opis jest przygnebiajacy.... a jak z netem w nowym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie wiem jak tam z netem, jak się zadomowię, to rozejrzę się za firmą dostarczającą internet a jak nie... to może lepiej... będę ciut zdrowsza i mniej mnie będą pokusy brać a co do tego o czym pamiętasz... mam wrażenie, że zostawiłaś sobie jednak furtkę.... ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, bez przesady :P dopiero co wrocilas ;) i tak pogody nie ma... jakby co to mamy plany z metaxa na wrzesien ;) mozesz sie doczepic :D miejsce jest do dogadania ;) za duzy wybor - dzis spedzilam pare godzin (w pracy of course :P ) przed kompem w poszukiwaniu oferty ;) auguri - chyba niestety nie wyjda nam te nasze plany zwiazane z Atenami ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszego sierpnia...Gdzie to lato? Stała - czekamy tu na Ciebie..Na pewno tam będzie internet..Przecież to nie koniec świata..Jak nie kabel to radiowo..Albo chociaż kafejka ;) Kurde połowa ludzi z firmy na urlopie. Siedzę sobie całkiem sama..Wygrzałabym sie jeszcze w słonku w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Angel, może do tego czasu uda nam się skompletować jakąś większą ekipę? w sumie tydzień to niedługo, koszty też raczej powinny być rozsądne.. hmm.. a zawsze byłoby weselej w więcej osób :) w ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie plany kobitki? Większa ekipa nie dość że weselej to często też taniej :) Już Wam zazdroszcze...Ja kolejny urlop nie wiem kiedy wezmę..Chyba ze jednodniowy do ginekologa...Jejku wciaż sie nie umówiłam na ta cytologię no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawa - narazie Tunezja na pierwszym miejscu . Pozniej Egipt itd. no a jak kogos to zainteresuje, to wylot po 15.09 , ja musze wrocic max 29.09 w poludnie ;) , pobyt tygodniowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×