Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa - brawo ! :classic_cool: jak Ci przypadkiem odpisze skad sie znacie, to napisz mu ze to byly wakacje i nie przywiazywalas zbytnio wagi do tego z kim sie spotykasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no Angel, pamiętam go oczwiście (aż tylu tych Ryśków kurfa nie mam!! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no własnie zimy nie było dlatego wszyscy chorzy - bakterii i wirusów mróz nie wybił...a ile robali bedzie latem...fujj Metaxa no niezły tekst hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi Kawka nie mów o robalach, bo w moim bloku jest zsyp........ jak sobie pomyślę o karaluchach to........... bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, pamietam Twoja akcje w hotelu :classic_cool: :D (i nie pisze tu o naszych nocach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :D dokładnie, też sobie przypomniałam :D taaa... MOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech MOC bedzie z Wami :P , czas sie ewakuowac za chwile ;) :) w koncu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
czesc 👄 Córcia czuje się coraz lepiej, gorączka całkiem spadła. Mąż zdenerwował mnie wiec go uderzyłam łopatą w głowę i zakopałam w lesie za blokiem.Mam nadzieję że jakieś psy go nie odkopią. Znalazłam prześliczną sukienke na wesele, kosztuje majątek, ale dostałam kasę z ubezpieczenia chorobowego męża więc mnie stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
Noo to super a ja poznałam nowego Ryśka. Kolesia od wczorajszej rozmowy przypomniałam sobie dopiero jak mi wysłał zdjecie ptaka. Poza tym jestem bardzo zapracowana dzisiaj bo szefostwo wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik sztuk jeden
no a ja wczoraj przeleciałam śmiałka. Kiepski był, trzeba sobie znaleźć nowy ciekawszy obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik sztuk dwa
no a mój z depresją dostał ode mnie wczoraj zupę z proszkami psychotropowymi i wyobraźcie sobie że zaprosił mnie na imprezę do znajomych, tańczylismy cały wieczór a potem bzykalismy sie na trawniku u mnie na budowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_82
Nooo a ja dostałam kolejny bukiet róż od mojego R. Przyznał sie że ma kochankę i dlatego ma mniej czasu dla mnie, ale przyżekł że tylko ja dostaję prezenty i kwiaty - wiec taki układ mi odpowiada. Dostałam maila od ksiedza z sądu biskupiego - napisał że sie we mnie zakochał i że da mi unieważnienie tylko wtedy jak mu obiecam że sie hajtne tylko z nim. Odpowiedziałam że chyba go pogięło bo przecież jest księdzem i nie może sie hajtać. Odpowiedział "acha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
no coś Ty? To weź go chociaż przeleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
goździku przeleciałaś go w końcu? Jak miło - masz buzi 👄 Angel kochanie nie martw się, ja jako kobieta ze sporym bagażem doświadczeń moge Ci powiedzieć że bardzo dobrze że godzisz sie na taki układ. Od faceta najwazniejsze są prezenty i kwiaty a gdzie wtyka swojego ptaka to juz jego problem. Idę zobaczyć do kuchni przez okno czy psy nie roznoszą jakiś kosci z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parsknelam smiechem i oplulam monitor dobrze ze jestem jeszcze sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa s mleczkiem
U mnie też nowości. Przyjęli nową lalę - nie moge na nią patrzeć, bo ładniejsza ode mnie, a to przecież niemożliwe! Misiek się na nią gapił, to zaciągnęłam ją do kibla za włosy i zmyłam tapetę z buzieńki w toalecie. Niech wie, gdzie jej miejsce i kto tu rządzi! :-D A paznokcie i tak ma gorsze ode mnie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa ze śmietanką
apropo psów - ja wczoraj zrobiłam swojemu tipsy. Z cyrkoniami - przepiękne. Angel jak chcesz dla Zuzy to wyślij ją w paczce (dużo nie zapłacisz lekka jest) to ją odeśle z pięknymi pazurkami. Metaxa napisz coś więcej o tym nowym Ryśku, to jakaś jednorazówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa4*
nie, to żadna jednorazówka to miłość na całe życie.Wczoraj cały dzień spacerowalismy trzymając sie za dłonie i patrząc w gwiazdy..Było cudownie... Dałam mu niewinnego całusa, wiecej dostanie po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde , dzieki za poprawienie humoru :D , prawie placze ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik sztuk jeden
Kawa trzeba było jeszcze wsadzić jej łep do toalety i spuścić wode! No kto jak kto ale tylko Ty mozesz rządzić w firmie. A jak Misiek na nią patrzył to pewnie jakaś dziwka i tylko patrzec jak bedzie chciała go przelecieć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala czytelniczka
o kurcze policja puka do drzwi...Myślicie że to nowy sąsiad chce sie przywitać z ciasteczkami? czy moze ma to jakiś zwiazek z krwią na łopacie i brakiem męża w domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurfa, ale macie zryte berety :D :D :D odpadłam :D zaraz też się pod kogoś podszyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×