Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
A ja powiem inaczej. Nigdy nie przejmowałam się, że tu mam za dużo, a tam za mało i jakoś tak przywykłam do tego wszystkiego. O wielu "nienaturalnych" elementach swojego ciała dowiedziałam się dopiero kiedy zaczęłam leczyć kręgosłup (krótsza noga- nigdy w życiu nie zauważyłam :O, zdeformowane żebra- no niby widziałam, że z jednej strony odstają bardziej, ale co z tego?:O, obrzęk kręgosłupa na odcinku lędźwiowym co wyglądało jak mały garbik- no jakoś dziwnie biodrówki na mnie leżały, ale przezżyłam ;) ). Grunt to akceptować siebie. Potrafie się śmiać z tego, że nie mam biustu, czy z tego, że moje obojczyki tak wystają, że można faktycznie użyć ich jako wieszaka ;) Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
i to jest zdrowe myślenie:D Człowiek jest jakim go stworzono,nie udaje innego:P A nie ta ma cycki powiększone,ta po liftingu,a już się zlałam ostatnio przy temacie o peruce Beyonce:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no tak, teraz tez nie mam za duzego biustu ale chociaż bluzka normalnie leży i moge ubrac na plaze normalne bikini. Ty nie masz co sie martwic bo cała jestes szczupła wiec mały biust wyglada u Ciebie proporcjonalnie. Gorzej mają osoby które mają deche i wielki tłusty zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
goździk, to ONA nosi PERUKĘ?!?! - SZOK! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , no to zycze Ci zeby spotkanie sie odbylo :) co do biustu to mam B ... , jeszcze jedrne, nie sfalczale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
oglądnij sobie zdjęcia KAFETERIA-FORUM-GWIAZDY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
kawa z prezentem - te Wasze firmy to normalnie niedługo poupadają, Wy ciągle nawijacie! ;) Angel, nie zdradziłaś, czy to z lubym baraszkowałaś do 3:00 czy sama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jestem mała, chuda, nie mam biustu- dziwicie się, że mnie biorą za córke mojego męża :D Czasem w takich sytuacjach zdarza mi się np. w hipermarkecie szarpać go za rękaw i krzyczeć "tato kup mi! Kup mi! prosze!" :O :D On sie wtedy wyrywa i mówi "odejdź rumunie" :O :D Patrze na to co pisze i stwierdzam, że oboje jesteśmy upośledzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Metaxa ja musze czekać do 12 na kursy walut niestety ;) Stoje z robotą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel - nie-dziękuję,ot tak na wszelki wypadek... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a wiecie, widziałam taką parkę ostatnio w sklepie, przede mną w kolejce stali.. i też wyglądali jak ojciec z córką.. od razu mi się prezent przypomniała, ale nie, na prezenta tamta była za wyrośnięta ;) nie wiem, czy drugi raz bym potrafiła z całą świadomością wejść w taki związek.. goździk, powalające forum ;) imponujące, co ludzi interesuje i czym się zajmują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
u mnie ostanio kursy walut ściągają się koło 13:00 :/ na szczescie nie jestem od nich uzależniona. przyszedł pan z prezentacją programu do odczytywania danych z tacho cyfrowych Firmy nie upadną - z całą robotą jestem na bieżąco :P podzielnosc uwagi. Własnie mi przynieśli stertę zlecen do wklepania :O Prezent jestem ciekawa jak wyglądasz... moze jakies foto na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa- chcesz dzieci przed snam straszyć? :D Bo jak sie nie uspokoicie to wam pokaze zdjęcie cioci "prezent" :P:P:D:D Jak wyglądam, normalnie, przeciętnie, nic specjalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
wiesz, generalnie lubię widzieć z kim rozmawiam - obiecuję że sie zrewanżuje (moze sie okaże że wyglądasz jak ja hahahhahaha) odnajde siostre bliźniaczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Metaxa-tak to jest ludzie uwielbiają żyć życiem innych,ploty kto z kim dlaczego etc.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa5 - luby mi zrobil surprisa wczoraj i przyjechal :D , sama zazwyczaj nie baraszkuje... chociaz jakbym poszukala w szufladzie.... to bym znalazla \"przyjaciela\" na baterie z gorszych czasow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
angel, hehhe, dobra jesteś ;) wymiana fotek? no, no, do czego to doszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Właśnie pozbyłam się śniadanka :O Coś mnie zemdliło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
to sie chyba nazywia bulimia :P a u nas wieśniaki zamówili pizze.. i sie nie zapytali czy tez chcemy wrrrr dajcie mi opis jak sie robi te wszystkie emotikony na tym forum - kwiatki serduszka wkurzone minki...nie wiem skad Wy to wiecie jak to robić. prezent - mój mail yoannao@tlen.pl czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
http://forum.o2.pl/emotikony.php tu masz emotki. Lepsza bulimia niż ciąża :D Albo i nie :O Nie no... w ciąży być nie mogę :O Maila zapisuje. Jeśli wyśle to i tak dopiero z domu, bo na sprzęcie firmowym takich strasznych rzeczy nie przechowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa - no co , trzeba bylo sobie jakos radzic kiedys :P prezent, a moze po prostu cos nie za swiezego zjadlas ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
albo pogoda taka ze grype żoładkową złapałaś... -wygrzej sie w weekend w łóżeczku hahaha byle nie sama :P ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
kawa - my umiemy bo jestesmy mundre ;) ale widze, ze i u Ciebie nauka nie idzie w las i bedziesz nas teraz katowac minkami przeroznymi :P angel, oj, nic nie mowie, tak tylko rewiduje poglad na Twa "anielskosc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie to częste :O Byłam w banku. Dziś ostatni przecież ;) Wygrzeje się... Na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wy to sie macie dobrze :D mój luby mówi do mnie: cholero, wiedźmo, paskudniku (:O), złośnico, ściemniaro, czasem zdarzy mu sie coś miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
w moim przypadku jest zupelnie odwrotnie - przewaznie mowia na mnie "Ty wredoto" i dziwia sie, ze potrafie byc czasami taka mila, slodka i kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
o to to, prezent, witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Metaxa dokładnie tak jak u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a do mnie mój luby mówi koteczku, kochanie, skarpie, misiaczku...tyle że z ironią hahaha Każdy wie że lepiej mi na odcisk nie nadepnać bo pogryze ;) :P i lepiej nie próbować ze mną dyskutować. Wczoraj kierowca przyszedł i sie zaczął żalić - że zimno w aucie, ze niewygodny fotel, ze cos przecieka i kapie mu na głowe - a ja do niego - kolego, a miełeś kiedyś okres? zamurowało go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×