Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

moj tez tak uwaza :D ... powiedzial ze jak skoncze tyle lat co on teraz ma, to sie zastanowi czy mnie nie wymieni na nowszy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mój mowi dokładnie tak samo :D Ale ja wtedy ripostuje, że zadna go już nie będzie chciala, bo będzie stary :D Zazwyczaj rozpętuje się wtedy burza ze zdaniami typu "a to dlaczego Ty ze mną jesteś", a ja odpowiadam "bo jak Cie poznałam to szkieł nie miałam, a potem było mi już głupio odmówić" :D Wszystko oczywiście w żartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moj tez sie dopytywal dlaczego z nim jestem , co w nim widze.... i co powiedza moi rodzice ... (tego to ja do tej pory nie wiem ... ;) ) a jak chce mnie wkurzyc to mowi do mnie takim \"ojcowskim\" tonem ..\"Alez mloda damo .... \" wtedy to juz leze ze smiechu ... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jakbym słyszała mojego męża :D I te pytania... Dlaczego jestem z nim, a nie z jakimś rówieśnikiem... Czasem mam ochote w tym momencie wstać i walić głową w ściane z bezradności :O:D Nie wiem, ale może on jest taki niedowartościowany i chce, żebym mu ciągle mówiła dlaczego z nim jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dostałm właśnie smsa "jesli nie chcesz dzisiejszego wieczoru spędzić samam w domu, to umów sie na jakies wyjście, albo zorganizuj sobie inaczej czas" :(:( Wiedziałam, że tak będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent co tam za napięcia u was w domu?Pogodzić mi się i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A, bo osioł jestem. I ja i on... :( Mów jak było na spotkaniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Byliśmy wczoraj umówieni na urodziny do znajomego, wcześniej się posprzeczaliśmy o jakąś pierdołe i musiałam postawić na swoim. Poszło o to kto prowadzi (czytaj kto pije). W końcu rzuciłam kluczykami i poszłam do domu... Osioł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dziś się będziemy widzieć:), wczoraj dzwonił,nie zdążył pozałatwiać w naszym pięknym kraju wszystkich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak robi osioł? :D Iaa Iaa :O:O Boże jaka ja głupia jestem :D Mam doła, a śmieje się sama z siebie i zaczynam już bredzić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ciesz się goździku, ze się spotkacie :D Jestem ciekawa co nasz podwójny goździk robi ;) Pewnie jak wróci będzie milczał jak grób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
masz małe odwały, przez grzeczność nie przeczę:D:P:P Osiol=Kłapouchy,kokardka na ogonie,ulubione jedzonko:osty,ma chłop swój świat trzeba przyznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I ta jego morda... Taka smutna :D Kocham go :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Wciąż coś żuje też tak masz?;) Mam nadzieję,że u goździka o.k. Że wróci z pozytywnymi newsami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
żuje niekoniecznie, ale ciągle coś wkładam do buzi :O :D:D:D Jakaś pozostałość z dzieciństwa, czy jak :D Podobno każda kobieta ma coś z dziecka- co do rączki, to do buzi... :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;) Też u was taka pierdal*ięta pogoda?Szału można dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie pogoda się poprawiła. Chłodno, ale nie pada dzięki bogu. Odpisałam męzowi na smsa :O Dam sobie ręke uciąć, że za chwile napisze "obiadu nie będe jadł" chociaż nawet o tym nie wspominałam. Zawsze tak robi ;) :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Znacie się jak łyse konie,co?:P Wagony chleba za wami...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Łyse osły jak co :D I tu jest cały problem :O Doskonale wiem jak on zareaguje na moje zachowanie, a mimo tego tak właśnie się zachowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
racja osły...:D:D:D Samo życie moja droga,samo życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I moge nawet powiedzieć co będzie dalej :D Wyjde gdzieś z kolezankami, o 21 on będzie dzwonił gdzie jestem i czym będe wracała, o 22 zadzwoni znowu, a o 23 zadzwoni po raz trzeci ze stwierdzeniem, że jedzie po mnie, bo nie moge sama wracać po nocy :O Życie, Życie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh proza zycia ... trzeba sie czasem poklocic ...ale troche przykre to co Ci napisal :( .. ale bedzie dobrze ... zobaczysz jak milo sie bedzie pogodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie ma to jak być dzieckiem i nie musieć przejmować się niczym... Moja córka dziś maszerowała do zerówki,zadowolona na maxa:) obok maszerowała uśmiechniętamama (patrz:ja) Wszystko kobietki przed wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku, ja niestety nie wiem, co to oznacza- nie przejmować się niczym będąc dzieckiem, ale trudno ;) Były też chwile radości ;) A zerówka... :D Pamiętam... :D Ciągle w koncie stałam :O I myślałam, że stolicą Polski jest Kraków :O Ostro kłóciłam sie z panią nauczycielką :D Miałam zerówke w szkole do której potem chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kącie czy koncie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ojoj sorki za ten temat prezent:O Rozpędziłam się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku 🌻 Nie przejmuj się ;) Mnie już to na prawde nie dotyka tak jak kiedyś ;) Nie ja jestem winna więc nie mam się czego wstydzić. Z pewnych sytuacji się teraz śmieje- co może się wydawać dziwne :O Czasem nie ma innego wyjścia jak obrócić to w żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dzięki Angel :D Analfabetyzm mi się włączył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A jakie Wy macie kobiety plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×