Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Kawa późne macierzyństwo? Mój brat (5 lat starszy) był już też moim facetem ;) A teraz bardzo dużo ludzi myśli, ze zamieszkałam z moim lubym bo urodziło nam się dziecko :O Wiek mojej bratanicy mniej więcej się pokrywa, a czesto się nią zajmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to goździku weź i się dowiedz :P:P Ciekawe co tam u naszego kwiatka podwójnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ludzie zawsze gadają:O Wystarczy innym samochodem podjechać a już mają o czym nadawać,że tym to ale się powodzi etc.:O A sami cyc na parapecie wywalony 24h/dobę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
swojego czasu, jak jeszcze mieszkałam z rodzicami często wracałam z pracy... hmmm... dość dużymi samochodami :P (tirami :)) w związku z tym, że firma zajmuje się spedycją i transportem, oj kobiety musiałybyście wtedy widzieć miny sąsiadek i słyszeć to gadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ile razy chłopcy tymi autami zabierali mnie z przystanku autobusowego, bo prawie przejeżdżali :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent hahaha ja tez robie w transporcie i spedycji :D hahhahaha Moja mama urodziła mnie mając juz 40 lat. Wpada "na starosc" że tak powiem.Brata mam o 5 lat starszego wiec tez przerabiałam ze zdradzam swojego faceta. A co do cyców wywalonych na parapet - mam taką sąsiadke i mam ubaw jak raz przyjeżdżam moim nowym puntem, innego dnia nowym passatem, a jeszcze innego dnia kumpel po mnie podjeżdża motocyklem albo mazdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa 🌻 koleżanko po fachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
mnie to bawi do czasu,gdy tylko na obgadywaniu i głupich spojrzeniach się kończy, przestaje bawić,gdy sąsiad "DZIEŃ DOBRY DZIEŃ DOBRY"z uśmiechem szerokim, a donos na Ciebie do US czy gdzie indziej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No to fakt, może być nieprzyjemne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
jedyny donos to był jak kiedyś dogadalam takiej jednej z bloku, do spółdzielni mieszkaniowej że niby mój pies załatwia sie w piaskownicy...debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Szkoda gadać. Ludzie nie mają własnego życia, to zyją życiem innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ja już w tym temacie doświadczenie niestety mam dość spore:O Ale szczyt szczytów to opowiem: impreza,punkt 22.00 policjanci pod drzwiami,pogadaliśmy z nimi poszli,potem sąsiad wściekły strzelał do nas z pistoletu gazow.,o rany oczy szczypały na max:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
rozwalił mnie wpis kawy: "na urodziny Miśka kupiłam sobie stringi, pończochy i coś tam" ;) ;) ;) to jest dopiero umieć robić KOMUŚ prezenty ;) baby górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hehe :D Metaxa fakt :D Nie zinterpretowałam tego w ten sposób :D Goździk :O Dobrz, że nie miał pozwolenia na broń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
metaxa - powiem Ci ze był bardzo zadowolony z tego prezentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ooo... Warszawa przełożona na przyszły tydzień :O jade na trzy dni :O Nieeeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
własnie dostałam okres :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....
gozdzik fajnych masz sasiadow:O my raczej bylismy grzeczni:P przy zgaszonym swietle petardy rzucalismy z balkonu:P ludzilismy sie ze nikt nie wie skad;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja dostałam wczoraj :O lącze się z tobą w bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dobrze ze ja wczoraj nie dostałam...mielismy kibel zatkany...ale by było :O Prezent normalnie aż dziwne - zobacz ile mamy wspólnego - masz brata 5 lat starszego (jak ja), ta sama branża w pracy, wspólnie mamy okres...i durnych sąsiadów :P Może powinnam poszukać starszego faceta dla siebie? ;) Żartuje oczywiscie.Mam mojego najwspanielaszego najukochanszego Miśka, który przed chwilą był w biurze i zakomunikował ze dzisiaj wczesniej sie urywamy z pracy i jedziemy nad jeziorko (nieważne ze służbowo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D Kawa- siostro 🌻 :D Ja też bym chcała wcześniej z pracy wyjść :O jezioro niepotrzebne, bo mam za oknem wielką kałuże, leje jak z cebra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jutro 31 :O Będe siedziała w pracy do wieczora... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja rozliczam koszty z kart drogowych teraz...miła robótka. Oderwe sie troche od moich analiz bo juz mi bokiem wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa ja najbardziej uwielbiam delegacje kierowców i analizy tras (koszty napraw, telefony, itd :O) :O Właśnie to będe jutro robiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
kawa & prezent - a może Wy jesteście JEDNĄ OSOBĄ??? ;) :P albo rozłączonymi w dzieciństwie bliźniaczkami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A mój miś czasem mnie pyta czy nie mam rozdwojenia jaźni :D Bliźniaczkami to nie, bo wiek się nie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
jak ja widze delegacje moich kierowców to bez okresu krew mnie zalewa - nie rozpisują wszystkiego "bo nie mają czasu" a ja muszę to sama rozpisywac po GPSie zgadując ile czasu mu zajęło dojechanie np. z miejscowości z Anglii do granicy polskiej..wrrrrr zatłukłabym. Dzisiaj własnie wprowadzam koszty wyjazdów z kart drogowych - tyle ze my telefony mamy osobno rozliczane. Rozdzielone bliźniaczki -niezłe...a mi w metryce nakłamali? ahhahaa fakt nie wyglądam na 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - to nie rozdwojenie jaźni - to kobiecość haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaaa :D Musze mu o tym powiedziec :D Nie narzekam na moich kierowców, choć zdarzają im się "wtopy", np okazuje się, że z niemiec jechali na baze 3 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×