Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Ja to mam dar :O Wkur*** ludzi... :O Spędzam dzisiejszy wieczór sama w domu :O Dzięki mojemu "urokowi" osobistemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jakoś mi to ostatnie zdanie niegramatycznie brzmi :D Ide do wanny i spać... Ciekawe o której mąż wróci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zaraz wroci :) i nie martw sie ...nie tylko Ty masz taki dar od losu ..... ja tez ide spac... po ostatniej nocy jestem ledwo zywa ... i doslownie zasypiam na siedzaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cześć kobiety Wreszcie piątek. Luby wczoraj wrócił kiedy ja już spałam :O Wściekam się na samą siebie, że jestem taka uparta jak osioł i momentami niemiła, a robie to nadal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - nie wiedziałam ze sypiasz w wannie ;) Nie tylko Ty masz dar wkur**nia ludzi. Dzisiaj od rana przychodze a tu ksiegowa siedzi na moim kompie i odbyłyśmy "przyjemną" pogawędke. Głupia stara rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zdarzło mi się już zasnąć w wannie :D Wczoraj wzielam tylko szybki prysznic i poszłam spać. Do ŁÓŻKA :D Ja też nienawidze jak ktoś grzebie w moim kompie, albo papierach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
tu nie o to chodzi z tym ze mi grzebie - mam hasło na systemie - chodzi o to ze ona nie ma swojego biurka i korzysta z moejgo. Poprosiłam ją zeby mnie uprzedzała o tym ze przyjdzie do pracy (rzadko bywa) - a ona mi tekst ze ja nie jestem dla niej rzadnym partnerem, czy szefem zeby ona mi sie meldowała. A ja powiedziałam że po prostu było by grzecznie jakby mnie uprzedziła - zdążyłabym sobie potrzebne rzeczy zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dobrze ze niedługo sie przeprowadzam do innego biura - bede miała biurko którego palcem nie tknie. Kobieta po prostu nie umie żyć po ludzku w społecznosci pracowniczej, a potem ma pretensje ze czuje sie tu obca i ze niby krzywo na nią patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nikt nie lubi księgowych :O Ale prawda jest taka, ze każda księgowa jaką znam to stara, gruba i wredna baba :O :D Już wiesz dlaczego nie chce awansu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
nie każda jest taka..daj spokój.To kwestia charakteru. A ona jest taka że zawsze wszystko kręciło sie w okół niej. Wg mnie za duzo gada i za dużo obgaduje za plecami. To chyba menopauza juz...nie da sie z nią normalnie współżyć jak sie jest młodą zgrabną blondynką.Dogaduje sie tylko z kadrową bo ma 50 lat i juz niepiękna i dlatego ze kadrowa w oczy jej nie powie wszystkiego co mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niestety i tacy ludzie się zdarzają. U mnie w firmie raczej wszyscy są w pożądku. Jest jeden taki palant tylko, który mysli, że wszystkie rozumy pozjadał a jedyne co robi w firmie to mycie auta szefa :O Obgaduje wszystkich, chodzi dumny jak paw, podlizuje się i doprowadza mnie do szału :O Klei sie do mnie jak mucha do lepu :O A żeby było śmieszniej ma 23 lata, zepsute zeby i śmierdzi potem na kilometr :O Brrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Źle się dziś czuje. Mam nadzieje, że cały weekend nie będzie taki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a mnie z nerwów rozbolała głowa.. JAde zawieźć auto na przegląd..Siedze w biurze szefa wiec juz nie bede siedziała na necie buuuu :( głuuuuuuuuuupia cipaaaaaaa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kobiety :) 🖐️ ja tez dzis zastalam ksiegowa siedzaca przy moim kompie ... nie dala rady go jednak uruchomic :P :D ... hehe prezent ... a moze powinnas isc do lekarza ...albo siakis tescik wykonac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel śniło mi się, że robiłam teścik o którym mówisz :D Ale to nie to :O Mam okresa przecież to testu robić nie będę :O Chyba... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dziś chyba gorzej się czuje psychicznie niż fizycznie :O Ciekawe jak tam nasz goździk po spotkaniu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ma sie \"okres\" bedac w ciazy ... ale to sa skrajne przypadki ... jest to tzw. krwawienie implantacyjne ... jeszcze tylko pare h i weekend ... i nie mam pojecia co bede robic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam SPRAWE branzowa :D kumpel poszukuje auta z Wawy na do Wilna LT ... placi 600 E !!!! PILNE NA DZIS !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niestety mamy wszystkie autka załadowane w exporcie... Nie pomoge niestety ;) Co do krwawienie to wiem, ale brałam wcześniej tabletki, choć one też czasem zawodzą to nieprzypuszczam ;) Kurcze, bardzo bym chciała dziecko, a cholernie boje się ciąży. Tzn nie tego, ze mam rodzić itd, tylko tego co powiedział mi lekarz. Gdyby tak było faktycznie, nigdy w życiu bym sobie tego nie darowała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala miec dziecko ... ale w przyszlym roku moze ... ;)teraz zaczelam tez brac tabletki ... a \"moj\" stwierdzil ..ze jak dla niego to moge nie brac ... bo on jest pewny tego ze chce ze mna byc ... i ze bardzo by sie cieszyl ... ❤️.... (nie ma dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mój luby chce mieć dziecko (mimo tego, że ma dwoje ;) ), ale na razie ważniejsza jestem dla niego ja i moje zdrowie. Zresztą po co dziecku matka na wózku? Zresztą to i tak wersja optymistyczna, bo nie wiadomo czy wogóle donosiłabym ciąże :O A ja bym chciała... Bardzo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie ma co współczuć... Zdarza się... Czasem mam ochote zaryzykować, ale się boje. Zobaczymy co powiedzą teraz po badaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel - nasze autka wracają na baze na jutrzejszą impreze.Poza tym rzadko jeździmy na Litwe. Wpadałam na chwile jedząc sniadanko...I jeszcze jestem zła na mojego..Chciałam sie wyżalic na głupią księgową..a on - ze mogłam mu nie mówic bo teraz sie tylko bedzie wkurzał (chciał pogadac o tym z szefem ale mu zabroniłam).. Kurcze to od czego ja go mam jak nawet mu sie wyżalic nie moge co mnie gryzie w pracy? To są własnie minusy wspólnego pracowania. Wracam do kart drogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiesz co jest najśmieszniejsze? :D 20 lat żyłam normalnie, bolało, ale przyzwyczaiłam się do tego, myślałam, że to od pracy, że źle spałam. Zresztą powiedz komuś jak masz 19 czy 20 lat, że boli Cię kręgosłup i biodra tak, że nie możesz wstać rano z łóżka :O I nagle się okazuje, że nie dość, że to wada wrodzona, to jeszcze nastąpiły jakieś tam komplikacje i ble ble ble :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa- tak to bywa z chłopami :D U mnie właśnie wczoraj zaczęło się podobnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel :D dlatego właśnie nigcy o tym nie mówiłam :D No ale co zrobić... Moj mąż wczoraj powiedział, że niestety tak to jest na tym świecie, że kobieta po 30 jest już stara :D Goooopi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×