Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kawa z mleczkiem
tamta w delikatnym wrzosowym kolorku - wypas, ta bordowa tez extra :D Ech....kiedy ja bede oglądac kiecki.. A ta czerwona - podobną miałam na weselu brata w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak już będe znała date to zaczne wybierać :D Oczywiście na przymiarki musze koniecznie zabrać córki lubego :d Obiecałam ;) Ściągnęłam sobie plan zajęć z uczelni i sie załamałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje najwyzszemu ze sie obronilam w zeszlym roku .... :D ..mimo tego chcialabym isc na drugie kierunek , moze podyplomowke...ale narazie nie mam kasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja w tygodniu ide złożyć podanie na kurs kadr i płac :D będę sie uczyć :D . Zawsze lepiej miec dodatkowe umiejętnosci na przyszłosc. Poza tym wykorzystam sytuacje ze przebywam w jednym biurze z kadrową to sie poduczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent juz pewnie wybyla z pracy..w końcu juz po 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorym to dobrze... ja jeszcze godzine .... potem pol godziny jazdy w korkach :O (rok szkolny sie zaczal niestety .... ) , potem z psem na spacerze... potem cos zjem ... a potem chyba pojde spac...bo ziewam ...... nie cierpie poniedzialkow :P ..... ... wtorkow tez ...srod..czwartkow.... itd... ;) piatki lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja byłam na aero-dance :D i było suuuuuuuuper. Ale sie wytańczyłam. Byłam sama (z racji imprez Winobraniowych w miescie) i miałam trening indywidualny hehheh Energia mnie rozpiera. Zaraz wskakuje do wyrka i włączamy sobie jakis filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
pierwsza !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
kawa, Ty jestes z Wawy? bo mi umknelo.. - pytam w kontekscie aerodance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Witam kobiety 🖐️ Mieliśmy wczoraj mały wypadek samochodowy :O W zasadzie oprócz kilku siniaków i zadrapań nic nam nie jest, ale autko zostało skasowane totalnie :O Jestem dziś nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje... najwazniejsze ze Wam nic nie jest ... samochod rzecz nabyta ...a zdrowie jest najwazniejsze .... prezent...moze powinnas wziac sobie wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent a co sie stało?? Stłuczka czy cos powazniejszego? Metaxa - z Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jutro mam wolne. Dziś musiałam być w pracy. Jechaliśmy A4 prawym pasem i jakiś facet na lewym wyprzedzając stracił panowanie nad autem, uderzył w nas, zepchnął na barierki, odbiliśmy się od nich, wpadliśmy jeszcze na jakiś samochód i uderzyliśmy znowu przodem w barierke :O Dzięki bogu, że nie ja prowadziłam :O Mnie nic się nie stało, mam tylko pare sińców od pasa, a luby poszedł dziś na prześwietlenie, bo boli go klatka piersiowa (też od pasa). Mam nadzieje, że nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A goździk nadal milczy... Pewnie rozmarzona po spotkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
A tak to u mnie w porządku...:D Prezent no szczęście po tym wypadku.Ciarki przechodzą... I przekaż koniecznie życzenia ZDRÓWKA twojemu panu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku 🖐️ dziękuje bardzo, przekaże na pewno ;) A teraz mów jak Ci weekend minął bo trzymasz mnie w takiej niepewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja jeszcze nigdy nie miałam wypadku, nawet drobnej stłuczki, więc sobie tego nawet nie wyobrażam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja m iałam raz stłuczke. Miałam 17 lat, prowadził mój facet. Dostałam takiej histeri, że gościu z drugiego auta zadzwonił po pogotowie :D Dostałam dwa zastrzyki uspokajające :O A w aucie było małe wgniecenie na drzwiach :O :D Powiem szczerze, że teraz poczułam tylko dwa mocne szarpnięcia (barierki), bo miałam zamknięte oczy i odruchowo podciągnęlam kolana pod brode :O To chyba nie był najlepszy pomysł, ale taki mam odruch ;) Ważne, ze nikomu nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dobrze że mieliście zapięte pasy... NAwet nie wiesz co by sie mogło stać gdyby nie były zapięte..:O Idę dzisiaj na miasto pobuszować po jarmarku z okazji Winobrania. Pewnie nawet nie wiecie co to za impreza..Jarmarki, koncerty, wesołe miasteczka, jedzonko, całe miasto tętni życiem przez cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Weekend superowo! A na dodatek nie trzeba było się żegnać do niewiadomo kiedy,bo wszystko wskazuje na to, że widzimy się w przyszłym tygodniu...Cholercia,bo się przyzwyczaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ciesze się Goździku :D Szkoda, że nie można nacieszyć się sobą na zapas ;) Ale fajnie, że będziecie się widzieć znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa u nas niedługo będzie święto piwa :D To chyba jedyna okazja do takich większych festynów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
To jest dobra szkoła doceniania każdej wspólnie spędzonej sekundy:O Chociaż są momenty,że psycha mi siada od tych wiecznych kombinacji:O Hm,lepiej grzeszyć a potem żałować,niż żałować że się nie grzeszyło:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk wyjęłaś mi to z ust! :D A drugie motto "szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia" :D Ciesz się dziecko drogie swoim szczęściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mamy już date ustaloną 9chyba nie wspominałam:O) 16 grudnia zostanę zoną mojego "męża" :D Jeszcze mam czas żeby wszystko przemyśleć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Dzięki to motto jest moim mottem:P Takie słowa właśnie były mi w tej chwili potrzebne.Merci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kochana jakieś prawie trzy lata temu nie było dnia, żebym sobie tych słow nie powtarzała ::D 🌻 Jestem z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Rada ode mnie: NIE MYŚL ZA-GŁĘBOKO!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jeszcze coś wymyślisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×