Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

e co to jest mus pojawienia się w robocie na 1dzień jak masz perspektywę tylu dni wolnych,pikuś;) a jak Ciebie tu nie będzie to ja chyba z plasteliną będę se gadać:O no myślę że reszta nas to się chociaż przedświątecznie z życzeniami tu zamelduje od Metaxy nadal echo?nie wiesz czy przyjeżdża na święta?kiedyś mówiła że tak:) no a świątecznie to już najważniejsze prezenty mam z głowy,a jak zobaczyłam jaka jest różnica ceny sklepowej a allegro,na tym co zamówiłam małej to humor mi się poprawił,w tej różnicy to ja zmieszczę następny prezent, jeszcze bym musiała może o ikee zahaczyć abo o co,co by teściów i spółkę obkupić,ustalili se limit w którym się zmieścić nawzajem prezentowo,spoko będę se fajna kupię coś z czego się ucieszą może ucieszą kto ich tam wie;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Metaxa juz gadalam - chyba w piatek ?? Pytalam ,czy nie zgubila czasem linka na forum ,bo jej moge podeslac ;) . Spoko , nie zgubila , podobno :P Napisz do niej na maila , powinna Ci odpowiedziec ;) . Prezentow nie mam zadnych .... jeszcze ... hmmm no i w domu tez mam neta , jak bede miala wolne, to moze czasami wlacze kompa i napisze pare zdan jak bede miala czas ;) :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej tam pojade (wypadaloby :P ) ... chociaz to sie pewnie = +2 kg w gore ;) . No ale , teraz po imieninach mamusi tak zle nie bylo :D - wystarczy sie nie rzucac na jedzenie. Najwyzej wezme skakanke ze soba, moze sniegu nie bedzie, to sobie pocwicze :P :) . Dlugo tam nie bede - pojade 23 albo 24 a wracam do siebie albo drugiego dnia Swiat, albo w sobote po . A Wy gdzie ? u siebie ? czy u rodzinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aacha - Sylwester nadal wielka niewiadoma . Tzn. wiadomo z kim, nie wiadomo gdzie ;) . W tym roku raczej nie pojedziemy na Slowacje - bo tam "wiadomo kto" ma w tym roku Swieta (wraca w sobote po) , do zadnego klubu ,czy na bal mi sie za specjalnie nie chce. Chyba posiedzimy w domu ..., bo wyjezdzac nigdzie nie bedziemy (szykuje sie wyjazd w lutym/marcu :classic_cool: ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity, No ja na weekend jechałam do Teściunia. Na mikołajki mielismy sobie nic nie kupowac, no ale byłam grzeczna wiec dostałam wielką bombonierę z czekoladkami :D Tesciunio miał badania wysiłkowe kontrolne i okazało się że ma bardzo złe wyniki znowu i że czeka go kolejny zabieg koronografii w szpitalu :O Wiecie - wprowadzanie przez żyłę w nodze stenta który ma roszerzać zwężoną tetnicę przy sercu... Teraz juz wiemy jak to wygląda no i ma porządnego stracha..Szkoda że nie dowiedział się o tym dopiero po świętach, bo teraz ciągle o tym myśli i sie stresuje.. Dzisiaj przyszedł ten zamówiniony z allegro zegar dla mojego brata (ten z metaloplastyki) Kurcze na żywo jest jeszcze ładniejszy :D Na pewno im sie spodoba. Oni pewnie kupią mi jakiś tani badziew, ale mam to gdzieś, ważne że się ucieszą ze swojego prezentu ode mnie :) W pracy mam zapieprz ciagle, ale zaczynam się oswajac - przede wszystkim zaczynam zauwazac czym mam się nie przejmowac i olać a co jest ważne.No i poza tym dzisiaj byłam w domu już o 16:00 MASAKRA :D:D:D Sylwestra tez nie mam zaplanowanego. Trzy lata z rzędu balowaliśmy na imprezach albo w górach i w tym jakoś chyba zostaniemy w domu. Chyba ze w ostatnim momencie coś się wyklaruje. Nawet nie wiem czy mam ochote ruszac sie z domu...Ostatnio jakos bardziej lubię być w domu- odpoczywac, posiedzieć w spokoju z gazetą w ręce, bardziej doceniam takie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoździk, no i co nie napisałaś? :P maila zgubiłaś? :P ;) mówiłam GG załóż :D aha, wróciłam wcześniej do PL bo takie tam różnie wydarzenia losowe.. więc póki co się aklimatyzuję, na szczęście jest cieplej niż się obawiałam :) no, to pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,no proszę wczoraj był tu komplet fiu fiu;) Metaxa,nie napisałam bo nie miałam już wczoraj dostępu do netu,wymieniali mi starego kompa na nowego no więc cóż,mam nadzieję że się trzymasz i jest u Ciebie ok,czego Ci pięknie życzę🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kawka - no widzisz juz sie aklimatyzujesz w pracy ;) i prawidlowo :) mi zostaly tylko 4 dni :D (no i ten jeden dzien w przyszlym tygodniu :O ) Hej Metaxa - a zapomnialam sie spytac . Jestes u rodzicow ?? Bo wiesz, jakbys byla w Wawce ,to ja chetnie sie pisze na jakas kawke tudziesz drinka ;) . no i hej gozdzik :) dobrze ze masz wigilie tam gdzie chcesz :) . A z Tesciami pewnie sie bedziecie widziec w pierwszy dzien swiat ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy do nich wieczorem po 1.życzenia i dzielenie się opłatkiem(bez komentarza) 2.prezenty no właśnie zupełnie nie wiem co im kupić...hm Kawa a ludzie jacy się wydają w robocie?pytam wydają bo jacy są to się dopiero z czasem okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie dzielenia sie oplatkiem ... bo juz wiem ,co mi beda zyczyc co niektorzy :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię z co niektórymi,bo też wiem czego mi będą życzyć:O ale też wiem,i Ty Angel pewnie też wiesz,że są tacy którzy życzą nam tego czego my sami sobie życzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom , wiem :) , i tego sie trzymam ;) chociaz wiem tez, ze co niektorzy nie rozumieja ,ze nieraz cos jest bardziej skomplikowane niz sie wydaje ;) (proba nowej stopki :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaaaaaaał aleś pojechała z tą stopką:D a co do tematu życzeń to nie ma to jak ktoś próbuje cię uszczęśliwić na siłę i jeszcze nie rozumie,że ty nie skaczesz z tego powodu ze szczęścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, widze ,ze zyczliwosc Cie nie opuszcza . Dziekuje slicznie za kawke 🌼 , w milym towarzystwie zawsze sie skusze :) Ostatni moj zakup na allegro to szampon - aktywna piana do mycia samochodu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e akurat mycie mojego samochodu=myjnia;) ja na allegro kupiłam prawie wszystkie gwiazdkowe prezenty,teraz grzecznie poczekam aż dojdą,myślę że czasu mają na to dosyć uwielbiam muzę świąteczną w radiu,nawet jeśli to te same piosenki od 10lat to i tak lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee,ja mam chetnego do mycia samochodu przewaznie , a jak jest daleko , to zostaje mi myjnia ;) Prezentow nie mam zadnych :D jeszcze. A wczoraj sie dowiedzialam ,ze dla mnie juz sa dwa :) :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę...Tesknie za czasem kiedy mogłam w pracy zajrzec na allegro czy innego neta...Dzisiaj miałam taki zapiernicz ze nie miałam nawet kiedy herbaty się napić i cały dzień na jednej małej kanapce. Zawalili mnie robotą a najgorsze ze jeszcze nie skonczyłam i od rana jutro zapieprz mam niezły znowu :O A jacy wydają się ludzie? No wiesz, z sumie mili. Tylko te dziewczyny za które na zastepstwie jesteśmy ( bo jest jeszcze druga ze mna) jak sie zjawiły na chwile zanieść zwolnienie lekarskie to tak lekko chłodem od nich powiało... no i generalnie nie miały zamiaru wprowadzić nas w temat ich pracy. Boją się konkurencji? Mi został do kupienia prezent dla mamy i dla psa :D Dzisiaj przyszedł zamówiony prezent dla Teściunia... Metaxa witamy w mroźnej Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej mroznej :P U nas ponizej zera nie schodzi :classic_cool: Kawka ,te \"kolezanki\" pewnie obawiaja sie ,ze moga Wam przedluzyc umowy, a im nie (albo zwolnic po tym jak wroca do pracy). Szczerze mowiac jestem w stanie je zrozumiec . Jezeli sa na zwolnieniu z powodu ciazy ,to wiesz ... dla pracodawcy lepszy pracownik taki jak Ty - bez dzieci, meza , zobowiazan, niz np. kobieta z malym dzieckiem . A na dlugo macie umowy ?? Jeszcze tylko dwa dni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Angel,Kawa też wcale nie jest takim pewnym stałym pracownikiem pewnie wcześniej czy później też bobas będzie:) o kurde ale jajka zapomniałabym o prezencie dla chomika:O:D Kawa mi przypomniała jak o psie pisała Angel jak Cię proszę nie odliczaj tak głośno tylko po cichutku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, ale mi chodzilo tylko o sytuacje na dzien dzisiejszy . A na dzien dzisiejszy Kawka nie jest w ciazy - no chyba ze czegos nie wiemy ;) :) . Oczywiscie jesli w ogole te laski sa na zwolnieniu z powodu ciazy ;). Moja Zuza nie wiem co dostanie...;) no i nie bede juz tak odliczac... przynajmniej sie postaram ;) :P Gozdzik, nie masz moze przypadkiem SPRAWDZONEGO I LATWEGO przepisu na pierogi z kapusta i grzybami ?? (zaczynajac od proporcji skladnikow na ciasto ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam Angel,u nas się na wigilię pierogów nie robi:) tak szczerze mówiąc to z dań wigilijnych jeszcze nigdy nic nie robiłam,zawsze jeżdżę na gotowe;) już się zastanawiałam kiedyś że jakby przyszło,że będę miała sama przygotowywać wigilię to będzie problem:) ale póki co jeden rok do MAMY drugi do teściowej hm...co kupić chomikowi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugiego chomika ?? (to zart , bo moja siostra tak zrobila, i juz maja 14 sztuk malych chomiczatek :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. no ja tez jade na gotowe na wigilie i swieta , ale zanim pojade to mam takie mini-swieta u siebie i chcialabym oczarowac goscia :P . Choinka bedzie sliczna, szklany aniolek na stole , zapalone swiece w mieszkaniu , suszone plasterki pomaranczy , laski cynamonu (pieeeeeeeeeeeknie pachna) no i ja :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×