Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

WOW, szok...... chyba se na lodówce wydrukuję i powieszę - tylko jeszcze nie wiem, które wybrać - przed czy po przemianą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa mam nadzieje ze teraz nie znikniesz, jak Cie juz wywabilam zdjeciami ;) Kawka tez nie dostanie dopoki sie nie pojawi :P :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, mam nadzieje ze jeszcze sie pojawi ... :) A jakby tak bylo ... Metaxa , powtorze swoje pytanie (ktore zadalam pare stron temu ;) ) : kiedy bedziesz w Wawce ? troche mi sie nudzic zaczyna ... chyba bym nie mogla w ogole nie pracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak ze 4h/dziennie i do domu,to by było ok:D dostałam zestaw win,świątecznie,z instrukcją obsługi że to a to otworzyć 20minut przed konsumpcją co by się uwolnił cały bogaty bukiet smaków,taa to coś dla mnie:classic_cool: no dobra zaraz śmigam w tłum w międzyczasie coś mi wyskoczyło i muszę jeszcze jeden prezent załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla teściowej?miłe słowo zawsze:classic_cool::D ustalili limit cenowy i miałam kłopot co by się w nim zmieścić, dostaną małą walizkę na kółkach,wiem że nie mają a taka walizka to fajna rzecz no a wiesz ja to daję fajne prezenty:classic_cool: i już mi się zbiera na wymioty jak pomyślę o życzeniach od nich:O dobra póki co zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla gwoździka: CZEŚĆ :D :P ;) Angel, kiedy będę w Wawie to nie wiem na razie... ale dam znak czapką jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj gadam z moim mężem że muszę skoczyć do jednego sklepu jeszcze coś świątecznie załatwić i wrócę pewnie późno,na co wyżej wymieniony: kup sobie też coś ode mnie świetny jest,nie?:D:O to się nazywa 0 słownie zero własnej inicjatywy, e tam a ja to bym chciała prezent-niespodziankę,niechby nawet nie był do końca trafiony,ale by był:) no cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gozdzik, czasami faceci tak maja ;) . Taki byl np. moj ex-maz. Tyle ze nie dawal mi moze kasy do reki, tylko musialam mu dokladnie opisac dana rzecz i sklep ,gdzie moze to kupic :O . mialam podobnie , ale nie do konca , z urodzinami - bo w sumie wiedzialam wczesniej co dostane, bo musialam sobie wybrac dzien i zabiegi ;) , no ale pomysl byl R. :) . Teraz tez sie w sumie pytal ,czy nie chce isc znow do SPA ;) , ale powiedzialam mu ze moze przy innej okazji (albo bez) i podalam mu kilka innych wariantow prezentu , ktore by mnie ucieszyly ;) No i tez lubie niespodzianki, dlatego w tym roku nie wiem zupelnie co dostane . Nawet nie wiem , czy wybral cos z tej mojej niby listy ;) . I to wlasnie lubie, ten dreszczyk przy otwieraniu i \"chwila prawdy\" ;) :P Zreszta ..co by to nie bylo - za miesiac mam imieniny :P ;) (doskonale wiesz kiedy ;) ), zawsze moge zasugerowac mu jasniej co chce dostac :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz ja to bym tak chociaż raz jeden no jeden jedyny chciała być tak pozytywnie zaskoczona prezentem niespodzianką;) a teraz to właściwie jak sama mam sobie coś kupić,to sama nie wiem co:D dzwoniła właśnie kumpela,mamy wlecieć w niedzielę na spotkanie przedświąteczne, nie widziałam Jej chyba z rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bawcie sie dobrze... ;) a sluchaj , dostalas jakis limit cenowy na ten prezent ? :classic_cool: jak nie, to zaszalej , nalezy Ci sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wisi wciąż to spa,też mi właśnie wczoraj o tym powiedział,że wie że to wisi, ale atmosfera była mało sprzyjająca więc niech wisi:classic_cool:;) limit cenowy?nie pytałam:D a swoją drogą to wiem że mi się należy:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zrob jakas liste i wrecz szanownemu ? niech cos z tego wybierze i sie troche pofatyguje ;) , a Ty do konca nie bedziesz wiedziala co dostaniesz :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?no to się nie uda:D musiałabym tak jak Ty kiedyś napisać jeszcze w którym sklepie,i gdzie on się znajduje,a najlepiej to jeszcze zrobić fotę tego co bym chciała,a pewnie jakby był w tym sklepie to jeszcze dzwoniłby do mnie,więc i tak bym wiedziała co z tej listy wybrał, taki to ciężkawy przypadek:D jutro rano gnam do fryzjera,potem se gdzieś wlecę,może coś wymyślę,bo teraz to jak się zastanawiam to nie wiem pogoda jest rozwalająca pada deszcz,ponuro,bleee umyłam tylko lampy w samochodzie bo były tak zawalone,że jak wczoraj wieczorem jechałam to już myślałam,że mam coś z oczami;) gadałam z jednym znajomym,nauczyciel,pyta od kiedy mam wolne,ja że od 24,i tak dobrze bo ludzie i tego 24 idą do pracy,a ten że do kitu że aż do samej wigilii w pracy,więc powiedziałam->no widzisz,najwyższy czas żebyś przestał narzekać i doceniał to co masz,ja do 24 w pracy i nie narzekam,a Ty ględzisz, nie wiem co z tymi nauczycielami,wszyscy których znam są tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, no jestem jestem, nie zapomniałam o Was. Jestem straszliwie zapracowana, jak wracam do domu to gotuję obiad, trochę ogarniam chałupę i padam na ryjek...Nawet mi się nie chce do komputera podchodzić. Goździk - apropo walizki dla teściowej - aluzja że ma sobie wyjechac gdziekolwiek byle jak najdalej? Hehehhehee A mężem się nie przejmuj, jak wisi to kup wibrator ;) ;) Goździk co do pierogów - nie trzeba mieć wałka, w sprzyjających warunkach wystarczy butelka dobrego wina - wypijasz dla weny twórczej a butelką wałkujesz :D Choinka świetna, na żywo pewnie jeszcze ładniejsza. Ja swoje wszystkie suszone róże wywaliłam bo ponoć przynoszą pecha w miłości. Co do mojego prezentu to u mnie zapowiada się wielkie zaskoczenie ;) W tym mój Misiek jest akurat dobry - pełna konspiracja i raczej trafione pomysły. Ja mam gorzej z nim. Acha, czekam Angel oczywiście na maila - myslałam że zapodziałaś gdzieś adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a co do mojej pracy - ja mam wigilię też wolną ale odrabiałam... No a zapieprz mamy taki że ta druga laska co jest ze mną na zastepstwie się wczoraj poryczała bo nie wytrzymała presji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kawka - mail wlasnie poszedl :) Ja nie wierze w jakies przesady ... ;) ,dlatego u mnie rozne jeszcze na choince ,a nie w smietniku :) Wczoraj mialam mini-wigilie , bo nam sie jednak plany troche pozmienialy :) , takze mam juz pierwsze prezenty (tak , tak ,w liczbie mnogiej , bo az 4 dostalam :P ) :classic_cool: . No i nie wiem ,czy tu jeszcze zajrze przed Swietami , wiec dziewczynki ,zycze Wam Wesolych i Szczesliwych Swiat , spedzonych w milej ,rodzinnej atmosferze :) 👄 . jak swieta u rodzicow beda choc tak w polowie takie jak nasza wczorajsza wigilia, to mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za maile :) Goździk piękna kartka :) Angel ładnie schudłaś, ale coś mi wyglądasz jakbyś miała złapać anemie - jesteś blada jak trup, podkrążone oczy, zapadnięte policzki... Może zbyt drastyczna dieta? Pamiętaj, zdrowie przede wszystkim a nie figura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie jednak tu zajrzec , ale wieczorkiem juz wyjezdzam , wiec jeszcze raz Wesolych Swiat :) Kawka - wiedzialam, ze na taki Twoj komentarz moglam liczyc :) .Wyniki krwi w normie - zadnej anemii nie mam - robilam calkiem niedawno, wiec nie musisz sie o mnie martwic :) . Wlosy mi nie wypadaja , paznokcie sie nie lamia :P ;) . Zima mam taka cere (o dziwo) a do zdjec sie w ogole nie malowalam . Nie kazdy musi chodzic na solarium ,ani nakladac tone tapety ;). Hmmm kazdy , nawet sasiadka z klatki (z ktora ledwo co sie znamy) mowi mi, ze swietnie wygladam (i taka jest prawda :P ) , no ale wiedzialam ze akurat na Ciebie moge \"liczyc\" w tej kwestii :). Jesli takie komentarze sprawiaja Ci przyjemnosc - prosze bardzo :) . U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku (a nawet lepiej :P ) , wiec nie jest to w stanie zepsuc mi humoru :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wiedziałam że każdy komentarz odmienny od achów i echów odnosnie Twojego cudownego schudnięcia odbierzesz za jawną napaść i próbe zepsucia Ci humoru. Owszem - fajnie schudłaś i o dziwo bardzo szybko, jednak przyzwyczaiłam się że miałaś zawsze ciemną karnację czym się zawsze chwaliłas że nie musisz nakładac tapety bo jestes zawsze \"ciemna\" - co goździkowa skwitowała że dobrze Ci bo my dwie musimy niestety na solarium latac albo tone podkładu dawac bo wygladamy jak trupy. Stąd moje szczere zaniepokojenie, no ale oczywiście Ty wiesz lepiej, jestem ta wredną pinda która chce tylko dogryzać, prawda? Polecam zatem obracanie sie tylko i wyłącznie w kręgach ludzi którzy niepotrafia szczerze wyrazić swojej opinii bojąc sie narażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala dziewczynki co ja tu widzę,spięcia,styki,napięcia;) ŻYCZĘ WAM SPOKOJNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT😘 i co najważniejsze BOGATEGO GWIAZDORA!! może być z małym workiem ale za to co w tym worku może być;) jak to mówią rozmiar jest bez znaczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×