Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

jak to dobrze miec net u rodzicow .... :D Kawka - po pierwsze skoro wiedzialas jaka bedzie moja reakcja na ten Twoj komentarz - to po co w ogole go pisalas ? No tak - myslalas (nie wiem ,czy dobrego slowa uzylam...) , ze mnie to dotknie ? :P Ja nie oczekiwalam zadnych komentarzy (a juz na pewno nie na temat mojej karnacji , o ktorej zreszta kiedys pisalam, ze zima jest blada ), tylko tak jak kiedys obiecalam , po prostu chcialam Wam pokazac jak mi idzie odchudzanie . Swoja droga czy to naprawde szybko ?? Nie wydaje mi sie . Kolejna sprawa - mozesz sobie wyrazac kazda swoja opinie - nawet \"szczere\" zaniepokojenie ... - przeciez od tego jest forum . Nawet moglabym powiedziec ,ze spodziewalam sie komentarza w tym stylu :) . Oczywiscie przesadzasz piszac, ze odebralam to jako napasc ... Jakby Twoj byl \"napascia\" , moj na pewno nie bylby napisany w tym tonie , w jakim jest :) . Tylko nie wiem Kawa , co sie z Toba ostatnio dzieje . Zero radosci w Tobie , jakas rezygnacja , ciagle narzekasz (a pamietam jak mi to kiedys pisalas - zobacz jaka ironia losu ...) , to wszystko widac w Twoich wypowiedziach . Masz jakis problem ?? Moze mozna Ci jakos pomoc ?? Nie zajrze tu do niedzieli/poniedzialku pewnie , wiec trzymajcie sie :) Dzieki Gozdzik za zyczenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już, już, nie kłócić się, są święta i te klimaty ;) wobec powyższego chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia na te święta: spokojnych, radosnych i nie przejedzonych ;) a z tym Gwiazdorem to znasz goździk to powiedzenie, że jak 30stka mija torba dłuższa od kija :D czego Wam i sobie życzę ;) Wesołych Świąt!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeelooooooooooooo :) jak po Swietach ? :D ja jakims cudem waze mniej niz przed :D :D :D , a mialam prawie tydzien obzarstwa bez (prawie) zadnego ruchu :P Mikolaj byl ? :classic_cool: u mnie byl, bo bylam grzeczna i nawet bez rozgi sie obeszlo ;) a dzis jestem w pracy do 13 , a pozniej dopiero 05.01 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! nooo wygląda,że ja też byłam grzeczna:classic_cool::D poza prezentem od teściowej,ta jak już się wstrzeli w prezent to ręce opadają:D a tak w ogóle to u nas mówi się Gwiazdor,a Mikołaj to przychodzi 06.12. co do wagi,to jak to zrobiłaś Angel?bo ja to bez ważenia się wiem że mam na plus i to dużo,tak jakbym nadrabiała jedzenie za cały rok:O;) a tak poza tym to jest dobrze:) kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to zrobilam, tzn. dzien po swietach mialam troche wiecej niz przed , ale juz doszlam do normy ;) a poza tym kawke bardzo chetnie :) wszystko ok, tylko jutro musze przyjsc do pracy :O co prawda mialam miec wolne tylko do swiat ,a w pozostale dni (do 05.01 ) mialam przyjsc do pracy TYLKO WTEDY GDY SIE BEDZIE COS DZIALO :O dzis przyjechalam na kilka godzin (bo szefostwo wraca dopiero ze Swiat i nie mogli byc rano) -\"praca\" zajela mi moze godzine , (teraz tylko czekam na R. do 14 , bo jemu cos sie przedluza ) ciekawa jestem tylko po co mam jutro tu przyjezdzac skoro NIC SIE NIE DZIEJE ,kierowcy wszyscy juz dawno od swiat w domu , i wyjezdzaja dopiero na 05.01 ??? chyba wezme sobie ksiazke i bede ostentacyjnie czytac :P w piatek nawet nie mysle sie tu pojawiac chocby sie palilo i walilo :classic_cool: a co dostalas od tesciowej ? :D az sie boje zapytac, ale ciekawosc mnie zzera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co w koncu robicie na Sylwka ? ;) My (o ile nam cos nie "odwali" ;) i nie pojedziemy na Slowacje ;) ) to robimy sobie Sylwestra we dwoje . Albo pojdziemy do mojej siostry i szwagra ;) (dwa bloki dalej, zawsze mozna wrocic do domu :P jak impreza bedzie dretwa ;) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dostałam?a właściwie dostaliśmy bo to tzw.zbiorowy był prezent dla nas 2, takie coś,że jak rozpakowaliśmy prezent to nie wiedzieliśmy co to:D takie niby wazony jak się okazało po objaśnieniach,nie bardzo nadają się jednak żeby w nie jakiekolwiek kwiaty wetknąć bo mają za wąską szyjkę;) więc mają służyć jako ozdoba,stać sobie na półce i na mnie patrzeć,zaraz poinformowałam mojego męża,że nie będzie to u nas stało na żadnej półce bo ani to ładne ani pasujące tylko jakieś takie,jestem na nie,a i są tego 2sztuki każde to w innym kolorze:D w pracy jestem jeszcze jutro a sylwek i piątek W O L N E:D:D:D sylwka robimy w domu ale nie u nas,tylko tam gdzie w zeszłym roku,a jak będzie tak jak w ubiegłym to ale będzie impreza! w karnawale pójdziemy na bal,jeden na luty już zaklepany,a czy jeszcze jakiś wyskoczy?jak tak to się pójdzie:) Angel wrzuuuć na luz,szkoda nerw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :classic_cool: wzielam ksiazke :D ;) HMM to prezent dosc osobliwy ... ;) ,no ale przynajmniej nie tak kontrowersyjny jak wiadomo co ;) Kurdeeeee, wczoraj bylismy u rodzicow , masakra, znowu gora jedzenia byla :D (a wspomniane bylo tylko ,ze przyjezdzamy na obiad ;) ) ,dzis wyscigi kto pierwszy do lazienki ;) , a jutro znow... no ale pozniej bedzie troche dni spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a nie masz ochoty na takie wyścigi codziennie?:classic_cool:;) kurde myślę i nie wiem co zrobić na jutro do jedzenia,a wszystko trzeba dzisiaj kupić bo jutro pewnie będzie inwazja ludków w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie ? wiesz , to nie byly wyscigi rekreacyjne, tylko z wczorajszego przejedzenia, wiec moze niekoniecznie :P ja jutro robie : * barszczyk czerwony , jakies krokieciki/paszteciki do tego moze kupie, a moze nie ;) * jakies miesko (rozmroze to co mi zostalo ze swiat ;) ) + pieczarki * salatka jarzynowa * jajka faszerowane * oczywiscie jakas wedlina / sery / pomidory no i jakis deser ... ;) oczywiscie + jakis alkohol (ale to juz nie moja broszka :P ) jak zabraknie (nie sadze) zawsze moge rozmrozic pierogi czy golabki ;) , mam jeszcze chyba jakies sledziki nieotwarte z wigilii ... ,bigos w sloiku itp . a na cieplo cos bedziesz robic ? czy jakas salatke ? (moze z ryzem i wedzonym kurczakiem ? albo z tunczykiem ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee bo ja to odebrałam,że był wyścig rano kto pierwszy skorzysta z łazienki przed pracą,i no wiesz pomyślałam że może chciałabyś dzielić tą łazienkę już tak codziennie z kimś:);) już wymyśliłam zrobię zapiekankę coś w stylu bolońską,i sałatkę makaron kurczak warzywka i powinno grać, będą nasze dzieciaczki a to wiem,że zjedzą,jakby inni zaszaleli z udziwnieniami jedzeniowymi a najlepsza jest moja córka,gadamy coś o sylwestrze a ta 'no ale nie będziemy chyba w sylwestra siedzieć w domu,tylko idziemy na jakąś imprezkę' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh, dobra ta Twoja corka , wdala sie w mamusie chyba ;) co do lazienki (tej drugiej) , to nie ma wyscigow . Jest spora ,a drzwi i tak zawsze sa otwarte , wiec np. jak R. sie kapie, to ja sie moge w tym czasie spokojnie np. pomalowac ;) a ta zapiekanka bolonska, to cos jakby lazania ?? (uwielbiam ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak coś w tym stylu w zależności od rodzaju użytego makaronu mogą być jej tzw. różne warianty czy też jak mówią niektórzy WARIACJE;) może być lasagne,może cannelloni też pyszne,mogą nawet zwykłe świderki i ja chyba ich użyję,bo 1.ekonomicznie 2.przy dużej ilości ludzi najlepiej się sprawdzają takie dania nie na sztuki,i które łatwo podzielić a lasagne albo cannelloni to bym chyba musiała ze 3 opakowania kupić zdecydowaliście już czy siedzicie w domu w nastroju fantastik romantik bombastik;) czy jednak idziecie do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostajemy w domu ;) , moze o 12 pojdziemy do "sasiadow" na szampana (o ile : 1. nie bedzie duzego mrozu 2. bedziemy w stanie ;) ) gozdzik , uzywasz moze depilatora ? *wybacz te dziwne pytania ostatnio ;) ) bo chce zamowic (na imieniny chyba :P ) i nie moge sie zdecydowac jaki ... czy Philips satinelle ice premium 6503 czy moze Braun Silk Xpressive 7185 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam,być może Cię powalę moją odpowiedzią,a być może nie;) ale ja zwykłą maszynką jednorazówką polsilverką no popatrz jeszcze się człowiek nie otrząsnął po prezentach świątecznych a tu już o imieninowych myśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam maszynek do golenia :P tylko ze juz nie chce mi sie ... a depilatorem to bedzie spokoj na dluzej ;) tiaaa , prezenty mam miesiac po miesiacu - urodziny, gwiazdka, imieniny ... a pozniej caly rok susza :D (wtedy bardzoe chetnie przyjmuje prezenty bez okazji :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku... żeby się poukładało, co ma się poukładać, a co ma leżeć to niech leży ;) :D Angel, też polecam Ci Brauna - mam silkepil już jakiś czas i daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjj 🖐️ dzieki za podpowiedzi w sprawie depilatora :) Kawka- ten Twoj, to jakis mega wypasiony jest :classic_cool: , musze troche ponegocjowac, bo widze ze jest tez troche drozszy od tego ,co ja patrzylam, ale ma wszystkie nasadki / nakladki i bajery, wiec moze tez sie na niego skusze :) Jak po Sylwku ? ja szczerze mowiac takiego Sylwestra moglabym miec codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kwestia tylko czy tych wszystkich bajerów będziesz używała, ale fakt - jest mega wypasiony i naprawdę odczuwam róznicę w stosunku do poprzedniego depilatora :) A Sylwester - mozna powiedzieć udany - wprawdzie spędzony w domu, ale było miło, najpierw wypasiona kolacja we dwoje w restauracji, potem w domu przekąski, szampan, duzo śmiechu no a potem przenieślśmy imprezę do łózka, a na drugi dzien robiliśmy poprawiny :) Szkoda tylko że w poniedziałek juz do pracy i w zasadzie nie będzie na co czekać, bo tak to się mówiło oby do świąt...a teraz tylko weekendy wlne pozostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mialas Kawka prawie takiego samego Sylwka jak ja ;) , tyle ze szampana pilismy w wannie ;) a dzis w pracy...... po takim dlugim czasie urlopowania nic mi sie nie chce ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa wszystko co dobre... Sylwester?kiedy to było;) a dziś nad ranem obudziło mnie odgarnianie śniegu,no patrzcie zima przyszła,dosyć ładnie nas przysypało,tylko czemu teraz gdy trzeba do pracy a dzieciaczki do szkoły no i racja znów trzeba wbić się w rytm i zacząć normalnie od weekendu do weekendu,ech przesrane:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smochod mialam odsniezony juz wczoraj :) , dzis tylko musialam wejsc do niego i zapalic ;) ale nie da sie ukryc - zimno jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamarzlyscie czy co ? ;) to u mnie bylo w nocy ponizej 20 st :P :O dla mnie zima moglaby sie juz skonczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocy było -18,ale za to jak pięknie jest drzewa,las jak z bajki oczywiście kto się z miasta nie ruszył może o tym nie wiedzieć;) drogi czarne więc źle nie jest ogólnie u mnie chwilowo full roboty,mam nadzieję że to przejściówka:P aaa i znów mam za czym czekać,jedziemy w góry na końcu stycznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez drogi czarne - te glowne ;) osiedlowe juz nie tak do konca :) , ale nie jest zle :) Fajnie masz Gozdzik - mam tylko nadzieje ze nie bedzie juz wtedy tak zimno . Chyba ze lubicie takie arktyczne klimaty ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×