Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel poczekaj jeszcze chwilę,do świąt jeszcze cały tydzień:D a u Ciebie już choinka ubrana już prezenty pod nią już prawie pierogami pachnie;) ja już też mam prezenty dla wszystkich,za 2sztukami jeszcze tylko czekam aż dotrą w sobotę do fryzjera,nowa farba niezbędnie potrzebna no i już bym też nie pracowała tzn.nie chodziła do pracy bo trudno nazwać pracowaniem to co teraz robię czyli nie robię:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co sciemniasz? jak i tak nie ma z Ciebie pozytku ?? P ;) Nie przychodz do pracy i juz ;) A pierogi robie teraz ,bo robie je pierwszy raz :P . Wiec jak cos nie wyjdzie, to mam czas na doksztalcenie sie w tej kwestii ;) . A jak dobrze wyjda, to zamroze . I w wigilie odsmaze - takie chrupiace sa najlepsze :) . Cale szczescie znalazlam blender w kuchni (bo nie mam maszynki do mielenia ani robota kuchennego) , bo jakbym miala to wlasnorecznie kroc (farsz) to by byla lekka zalamka ;) . ps. bede jeszcze suszyc pomarancze :D Fryzjer u mnie byl tydzien temu ,wiec juz zalatwione :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge powiedziec ze akcja \"pierogi\" skonczyla sie powodzeniem . Nawet sa jadalne ;) i smaczne. Na kolo 50 sztuk jakie mi wyszly z tego ciasta i farszu, tylko kilka sie \"porozrywalo\" . Widocznie je za dlugo gotowalam ??? No niewazne. Ida do zamrazarki jak ostygna :classic_cool: Plecy mnie bola... poszlabym se na masaz :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel widzę że w tym roku magia świąt na maxa zapukała do twoich drzwi:) dużo roboty z tymi pierogami?nie żeby chciało mi się robić ale bym se zjadła,a jak nie zrobię to nie zjem, pokrętna logika ale w sumie to wiadomo o co chodzi:D a w robocie se siedzę co by frekwencję miec zaliczoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,ze jak na pierwszy raz troche sie narobilam :O (dzieki Bogu znalazlam blender i bylo mnniej pracy) , a kuchnia wygladala prawie jak po tornadzie ;) . Cale szczescie istanieja takie cuda jak zmywarki (szkoda ,ze nie ma np. czegos takiego do robienia porzadkow ;) ) Wszedzie maka... Nastepnym razem musze pamietac zeby : - wszystko sobie przygotowac na wierzchu (bo pozniej zapominam ze mam rece w mace i brudze szafki ;) ) - darowac sobie odbieranie telefonow ;) (j.w.) - kupic stolnice (wiesz ,ze nigdzie nie bylo ,a znalezienie walka do ciasta bylo trudnym przedsiewzieciem ?? ;) ) No ale efekt jest satysfakcjonujacy ;) To chyba byla najbardziej pracochlonna potrawa ...bo chyba (raczej ) nie bede miala 12 ;) Najpierw barszczyk z uszkami, pozniej pierogi, smazone grzyby, karpia sobie daruje , zamiast niego -ryba po grecku , jakies koreczki sledziowe, sledz w smietanie , sledz w sosie salsa (3 ostatnie pozycje ze sklepu + uszka ;) ) , no i MOZE zrobie jakas salatke. Nie wiem ,czy to nie za duzo ... bo przeciez robie mini-wigilie... Przesadzam ??? :D :D :D ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to jest miłość to ciała są dwa...\" więc co ja Ci będę mówić czy przesadzasz czy nie😘 dolałam właśnie płynu do spryskiwaczy bo śmiał się skończyć akurat gdy żadnego faceta nie było w pobliżu;) a że samochód jest paskudnie brudny to zanim poradziłam sobie z otwarciem maski i dolałam tego płynu to ręce czarne,odchodzę od auta patrzę a wszystkie obok mają mandaty za wycieraczkami,od dziś zrobili zakaz postoju tam gdzie zawsze stawać było można,aha no to trza było stamtąd wiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoj omineli (z mandatami) ? :D :D :D niezly farcik ;) Moj samochodzik tez jest mega brudny , ale poki co czekam ...(wiem ,wiem, beda mega kolejki na myjni przed Swietami) , no ale narazie mi sie nie chce jechac :) Ciekawa jestem ,czy dziewczyny wpadna zlozyc nam zyczenia... bo cos ostatnio chyba unikaja tematu pojawienia sie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie że ominęli,tylko ja tam zaparkowałam,nalałam tego płynu,zamknęłam samochód,idę i patrzę na te wszystkie stojące fury,nawrotka na pięcie i jazda przeparkować:D faktycznie dziewczyn niet... a co do mycia samochodu to właściwie nie ma to sensu w taką pogodę jak się codziennie jeździ coś nam się białe święta nie zapowiadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno , moze na wielkanoc bedzie lepiej ;) , nie przepadam za sniegiem ... a zeby snieg ladnie sie trzymal i nie bylo "breji" na ulicach , to musi byc pare stopni mrozu... a za zimnem nie przepadam :) chociaz szczerze mowiac jakby byl snieg, mozna by bylo zorganizowac np. jakis kulig w swieta... podobno nie mozna miec wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem...ale zawsze jest dużo bardziej świątecznie i nastrojowo jak biało i właśnie na tym polega żart żeby zima była teraz a nie na wiosnę:D moja rodzinka ma w planach skoczyć po choinki w sobotę,to zaraz je ubierzemy fajne są święta,luuuubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaaaaaa wlasnie wpadlam na (dosc dziwny) pomysl :P mialam suszone roze (z urodzin) ciemnoczerwone ... spryskalam je nablyszczaczem do wlosow i powtykalam w choinke... Wyglada zajebi...cie :D :classic_cool: (cala choinka jest w tonacji czerwono-zlotej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wlasnie juz nie prostuje teraz :) (od paru miesiecy) pada deszcz.... a ja musze isc na poczte :O (nie bede przeciez jechac samochodem 500 m :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) to daj te listy , poswiece sie i wysle ;) kurde no musze isc, ale mi sie nie chce ... a jak nie pojde teraz to sa male szanse ze bedzie mi sie chcialo pozniej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalam samochodem ;) (sie rozpadalo :O ) no dobra... ide troche posprzatac i pocwiczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te róże,pewnie na żywo to dopiero jest efekt:) moja rodzinka w sobotę pędzi po choinki,i pewnie zaraz będziemy ubierać,ja też już chcę mieć świątecznie w domu i nastrojowo może się nastrój świąteczny udzieli i będzie fajnie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel, oglądam właśnie Twoją fotę na n-k: po pierwsze primo - zawsze mówiłam, że nie prostuj włosów :P a widzisz, to nie tylko moja opinia :) a po drugie primo - ile schudłaś? ;) i gdzie więcej fotek na maila?? \"paskudo\" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci wysle ;) narazie dostala tylko gozdzikowa , bo tylko ona ostatnio ze mna pisala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×