Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

:D:D a co do mnie to nie wymyślam,żartowałam przecież;) właśnie gdzieś coś takiego czytałam,że facet jest miły a jakaś tam dziewczyna mówi,że to podejrzane;) oglądałaś to nie tak jak myślisz kotku?rozwalił mnie ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalony jest dokumentnie i na bank nie każdemu będzie się podobać,ale fakt że zasnąć na nim się raczej nie da kurczaki ale mi dzisiaj ten czas ucieka ok,pora na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że nie?nie wiem czemu chociaż ten temat znów ostatnio był u nas wałkowany,bo trzeba było gdzieś następnego dnia z rana jechać myślę ze wcześniej czy później będzie u nas na stanie jakieś parę tygodni temu wracaliśmy z impry taxówką,z lekka napici,w humorach,mnie posadzili obok kierowcy,coś tam mu powiedziałam że mam nadzieję że nas nie wykasuje jakoś super,a ten no to zobaczymy i włączył taryfikator,taryfa nocna i jeszcze poza miastem,jak zobaczyłam tempo w jakim cyferki się tam zmieniają to od razu siedziałam cicho,i myślę kurde ciekawe na jakiej kwocie się skończy,dojeżdżamy patrzę no nieźle,ale ten się tylko spojrzał uśmiech i rzucił 20zł,ja uff wszyscy oczywiście ze mnie lali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazalas kolanko ? ;) ale 20 zl to niezla cena :classic_cool: kurde ,wiesz co ? w piatek se robilam badania krwii (z ciekawosci po tej mojej diecie ) i jednego czegos mam za duzo, wiec dzis sie postanowilam umowic na fundusz do internisty - z ciekawosci ,bo sama nie umiem zinterpretowac tych badan . Najblizszy wolny termin, to piatek o 8.30 rano (byl jeszcze w srode o 12 ... :O ) . I wez tu zachoruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie słyszałam ostatnio w radiu,że wy tam w W-wie to macie koszmar z terminami,że do przychodni to o 5rano,żeby w ogóle się zarejestrować a przez telefon to z miesięcznym wyprzedzeniem ale do lekarza rodzinnego takie terminy to są normalnie jaja! jest tak faktycznie? a z tymi godzinami to widzisz jak ktoś jeszcze nie ma mozliwosci się tak zwolnić z roboty to już w ogóle musiałby chodzić wszędzie za kasę? coś Cię niepokoi?to zrób sobie od razu i mocz,i na bakterie przy odchudzaniu najczęściej chyba możliwość anemii ale nie znam się za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee , mnie nic nie niepokoi, i szczerze mowiac w ogole bym nie szla do lekarza, tylko KTOS sie uparl, bo jeden wynik jest odrobine poza norme :O . No dobra, pojde i z glowy ;) Mocz i inne sobie zrobie ze skierowania od internisty (o ile mi da) , bo za badania krwii placilam prywatnie. ps. lekarza rodzinnego tez musze jeszcze wybrac ;) PS.2. do ginekologa NIE MA ZADNYCH SZANS ,zeby isc "panstwowo" ,jesli sie nie jest w ciazy (pisze o mojej przychodni) ps.3. cale szczescie mozna sie umawiac telefonicznie na wizyte ...ale wez sie czasami dodzwon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są uroki mieszkania w wielkich miastach, a sobie tak wyobraź teraz z dzieckiem chorym,to chyba człowieka szlag trafić może:O ja do ginekologa chodzę na nfz,do jego pryw.gabinetu,pełen lux,a dzwonię jak potrzebuję i nie ma sprawy,2,3dni czekania albo nawet i nie przed chwilą gadam z jednym chłopakiem,firmowo,a ten jakiś zawstydzony poprawia sobie włosy i mówi eee on tej czapki jakoś tak wyglądam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo napisalas najpierw \"on tej czapki\" zamiast \"od\" i nie moglam zrozumiec ;) kawki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością poproszę:) jadę do pracy,a tu se idą dziewczynki do pracy,wyszykowane,krótkie czerwone kurteczki,kozaki wysokie szpilki wiadomo muszą być,a jak tu iść poboczem w takich butach?trza drogą no jasne,a że utrudniają ruch,bo ciężko je wyminąć to już przyroda napewno nie ich problem;) a co do tych szpilek to przypomniało mi się,jak byliśmy w górach to taka tam jedna na szlaku w śniegu w szpilkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miala do nich narty przypiete ? ;) :D ja tam tez latam w kozaczkach na obcasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zostawilam w domu ;) zostalam przywieziona ...na latajacym dywanie tym razem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzwonilam do Sadu Biskupiego ...wyrok napisali .... wyslali poczta w piatek ,wiec musi przyjsc na dniach :D az jestem ciekawa co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie podaja przez telefon ... dam rade wytrzymac ten dzien czy dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam , to nie "byc czy nie byc" ;) szczerze mowiac jakbym wiedziala, ze to tyle czasu bedzie trwalo, to nie zabieralabym sie za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie sobie zrobilam , dzieki ;) (sorry ze nie zaproponowalam , ale w sumie niektorzy mowia, ze jestem niesympatyczna i trzeba na to jakos teraz zapracowac :P ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi?:classic_cool: ja to chyba ślepa jestem,że przez tyle czasu nie zauważyłam że Ty nie jesteś miła:O;) chociaż z drugiej strony z kolei bycie przesadnie miłym zawsze wydaje mi się podejrzane:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ,,, dla niektorych jestem mila, a dla innych juz nie - pewnie kazdy tak ma :) . Zreszta , moje drugie imie to "jędza" , nie wiedzialas ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie :D ale gdzies sie spotkamy "w drodze" , czy wpadniesz do mnie ? (moge miec wolna chate :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×