Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

:D poległam,RATUNKU proszę mnie ocucić!!! ja o tej pęsecie to gdzieś kiedyś czytałam,se mówię MAŁOLATY ale mają pomysły,a tu proszę na moim podwórku też taka oszołomka się znalazła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam w sumie pogietego sniegu jeszcze ... wez zrob zdjecie :P ;) u nas pada codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe;) no u nas ostatnio też codziennie wkuLwia mnie to już:classic_cool: zaczepia mnie jakieś dziewcze,pokazuje kartę do komórki i prosi,żeby porzyczyć jej telefon se włoży tą swoją kartę zadzwoni i tel odda i zdziwiona,że ja na to NIE ludzie mają ale pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze. nie było Was dzisiaj? A ja żyję, żyję tylko ostatnio zalatana zakręcona i nawet czasu nie było żeby coś napisać.Imprezy, spotkania, praca.... Walentynki miłe były.Kino, pyszna kolacja przy świecach ;) Teraz wybieram się na narty, tylko musiałam kupić odpowiednie ubranko. Szkoda że te ciuszki takie drogie. Poza tym dzisiaj kupiłam sobie laptopa, wiec myślę że popołudniu będe mogła częściej coś naskrobać do Was. Na wypadanie włosów polecam belisse- jest lepsza od skrzypowity. A witaminy - Vitafemin - specjalne dla kobiet. Angel to fajnie że masz juz w zasadzie całą sprawe uniewaznienia za sobą.Teraz bedziesz z \"czystym kontem\" :) Goździk - a może na wiosne wrócisz do pasemek? Ładnie Ci było w blondzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam Maxivit ,czy jakos tak - tez specjalnie dla kobiet z zen-szeniem + (jednak) tabletki z wyciagiem ze skrzypu :) . Zobaczymy czy podziala ... :P Acha - co do lekarza , okazalo sie ze wyniki w normie a to co bylo troche poza norma, to \"nic waznego\" i przy braniu witamin sie poprawi . Takze okazalo sie ,ze dieta nie zrobila jakiegos spustoszenia w moim organizmie ;) i skierowan na dalsze badania juznie dostalam . Za to sobie pogawedzilam z lekarka o cudownym wplywie skakanki na odchudzanie ;) . A w piatek po wizycie u lekarza i w Sadzie (odebralam wyrok - malzenstwo uznane za niewazne z tytulu \"niezdolnosci natury psychicznej do podjecia istotnych obowiazkow malzenskich PO STRONIE MEZCZYZNY\" :D , teraz tylko potwierdzenie II instancji i finisz ) pojechalismy do Wroclawia . Kupilam se kolejne jeansy - rozmiar 36 tak jak tych poprzednich ;) :P :D . Kawka, udanego wypadu na narty :) Tylko wpadaj troche czesciej, co ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nooo ten wyrok to się kwalifikuje pod konkretne opicie:classic_cool: aha czyli zestaw witamin i nic więcej,no ok to ja zostaję przy tej mojej skrzypowicie,belissę też kiedyś miałam,no inna sprawa że nie ma co oczekiwać cudów Kawa mówisz,że narty?zdaje się,że ja też po ostatnim pobycie w górach nabrałam na nie apetytu,a co do stroju to w weekend przypadkowo kupiłam sobie spodnie narc.w sklepie dziecięcym:D w świetnej po obniżkach cenie:D a co do jasnych moich włosów,to nie tylko Ty masz zdanie,że a może bym tak do nich wróciła:) ale ja nie chcę, póki co przynajmniej wczoraj nas zasypało totalnie,zaraz potem zaczął padać deszcz,no i na chwilę obecną tylko resztki mokrego śniegu ostatni weekend karnawału kompletnie spokojny kawę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce, a owszem, tylko ,ze nie zawsze dostajemy to co chcemy ... zimnoooooooooooooooooooooo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byl kurier , wieczorem moze sprobuje ,ew. jutro , bo nie wiem czy nie mam za krotkich wlosow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe dobra to potem opowiedz,chociaż wiadomo że to indywidualne odczucia:) ech bym się tak położyła teraz z wannie gorąca woda i coś przyjemnie pachnącego,marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia sa po to by sie spelnialy ... 🌼 oczywiscie nie wszystkie i nie kazdemu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak koniec to koniec ;) chyba przyszla odwilz ... jakas mzawka pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj sypał śnieg,że świata widać nie było,przestał,zaczął padać deszcz padał do niedawna w wersji śmierdzącej mżawki,przestał,zaczął padać znów śnieg,przestał,znów mżawka misz masz:D ale jest ohydnie zimno ponuro mokro fuj:O no nic jakoś się przepęka,a wieczorem ww. gorąca kąpiel,jakaś książka i pasi,trza w końcu odreagować ten ponury dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema lachony! :) a\'propos tych Waszych rozważań co do marzeń i że się spełniają i że nie każdemu to zaczęłam właśnie czytać książkę pt. \"Sekret\" - kojarzycie? i tam właśnie przedstawiona jest tajemnica sukcesu jako pozytywne myślenie. jestem w połowie, jak skończę to się podzielę sekretem ;) pozdrówki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze Metaxowa sie znalazla :D wyprobowalam depilator wczoraj ......... o kurwa jak to boli :O narazie zrobilam niecala jedna noge... dzis ciag dalszy tortur :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak przy nodze tak boli to już sobie wyobrażam jak przy innych częściach ciała:O tak się właśnie zastanawiałam czy teraz te nowe ulepszone bla bla bla depilatory to faktycznie czynią cuda,ale widać że nie no to ja pasuję pozostaję przy mojej maszynce dziewczynki dziś podkoziołek więc znów pączki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×