Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wolna chata o jaaaaaaaaaa świetnie;) a poważnie mówiąc poczekajmy aż skończy się ta zima i będzie cieplej wtedy wrócimy do tematu ok?:) u nas kurde znów śnieg pada co się dzieje z Kawą?full czasu już tu nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko , spoko, poczekajmy :) , temat aktualny , moze w koncu uda nam sie spotkac w realu ;) ja tez zauwazylam, ze Kawa ostatnio cos zamilkla ...moze zostala porwana gdzies na Walentynki i jeszcze nie wrocila ? ;) dobra, ide do sklepu :classic_cool: wiesz ze w czwartek jest tlusty czwartek podobno ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty,serio?to by znaczyło że się karnawał kończy...no tak prawda już po połowie lutego przecież więc dzięki za przypomnienie,nie omieszkam skorzystać z okazji i objeść się pączkami:classic_cool::D ale ten czas leci kurka cholernie mi znów wypadają włosy:O kupiłam skrzypowitę i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi troche tez wypadaja ... zauwazylam jak przestalam prostowac - i tym samym czesac codziennie wlosy - po prostu po umyciu susze je normalnie i pozostawiam \"jak leci\" - czyli takie troche pokrecone (jakbym rozczesala, to bym miala afro-siano :P ) . Poza tym sa dlugie,czarne i wydaje sie ze wypada mi ich masa ;) . Ale gdyby tak bylo, to bylabym juz lysa ;) Zamierzam sie podpytac tego lekarza w piatek o jakies witaminy albo co ? kiedys uzywalam (bo tez wydawalo mi sie wtedy ze mi bardziej wypadaja) ampulek i szamponu Vichy . Narazie sie wstrzymuje z zakupem, bo troche drogie to cholerstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jak przestałaś prostować to zaczęły wypadać?;) to spytaj może doktorek będzie jakiś konkretny i coś podpowie inna sprawa fakt,że te ciemne włosy to zwyczajnie bardziej wszędzie widać i można mieć wrazenie że wypadają hurtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak se mysle, ze ta prostownica nie byla taka szkodliwa ;) a wlasnie jest tak jak piszesz ,a mam jasne podlogi w kuchni i lazience , czerwony plaszczyk ( :P jest sliczny :D ) i widac nawet jeden wlos jak lezy ... poza tym jeszcze mam popsuty odkurzacz , tylko od czasu do czasu pozyczam se sprawny na pare dni ;) w piatek dam Ci znac co powiedzial doktorek tudziez doktorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok daj znać w domu mi mówią że lepiej mieć psa niż mnie,wszędzie te włosy leżą albo że mam się farbnąć z powrotem na blond:classic_cool: Angel a Ty byłaś kiedyś blond?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale mialam cieniutkie pasemka takie ciemnobezowe kiedys :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam o tym blondzie,pasemka to rozumiem ale całej Ciebie takiej w wersji jasnej to chyba bym sobie nie umiała wyobrazić;) ok jutro pączki dziś drożdżówa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w planach chyba wielkie nic :P ;) herbatka stoi jedynie na biurku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypalo nas totalnie :O prawie mozna bylo robic kulig na ulicy ;) lejdis nie ogladalam ... w ogole , musze chyba to nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie!myślę że Ci się spodoba;) a co śniegu to dostałam właśnie mmsa z gór z nart😭 ja też bym tak chciała zamiast siedzieć w tej robocie,kurde a jak sobie przypomnę smak grzanego winka mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoladkowo troche i nie tylko :O mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie wyjsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jednak cos z przeziebieniem ...troche mi zimno :O dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam to pismo :P tzn. powiadomienie o wyroku orzekajacego niewaznosc malzenstwa, nie sam wyrok . Ale to chyba to samo, nie? Odpis wyroku otrzymam w sadzie po uiszczeniu oplaty za wyrok. Wtedy wysylaja papiery do drugiej instancji do dalszego rozpatrzenia ... tzn. zatwierdzenia badz nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale to skomplikowane,ale wygląda mi że to już tylko formalność czekają za kasą:O Angel wpłacaj i niech dają wreszcie ten wyrok:P wtedy się napijemy:classic_cool: a teraz co,po kawce i pączku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se sama dowieź:P a ja jeszcze wieczorem na urodziny na pączki,nie wiem czy to już nie będzie przegięcie;) jak się czujesz Angelowa?no i co z tym wyrokiem? pewnie masz juz tej sprawy dość,ciągnie się jak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkiego doszly problemy z zasypianiem :O , ale mam nadzieje ze lekarz mi wszystko wyjasni i zaradzi :) Paczki dojechaly , zjadlam jednego :classic_cool: , wystarczy , bo wczoraj byla pizza na kolacje ;) A po wyrok jade jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednego rano teraz dostałam drugiego,nie bardzo wypadało nie zjeść jak kolega taki zadowolony wleciał z pączkami na kawę skończę na tych 2:O już mi ciężko:P wieczorem spiję już tylko kawę a co Ty Angelka,że spać nie możesz,myśli jakieś gnębiące?będzie dobrze co ma nie być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym wyrokiem tak sie przejelam ;) a na serio to nie wiem co sie dzieje - albo usne "normalnie" i budze sie po paru godzinach i juz nie moge zasnac (wczoraj) , albo nie moge zasnac dlugo (dzis w nocy) chyba mi sie wszystko rozregulowalo ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne rozregulowało tylko zamieszanie w głowie jak za dużo myśli,komplikacji,brak poczucia spokoju wtedy tak ze snem może być,wiem co mówię znam to z doświadczenia,teraz już tak nie mam przynajmniej teraz,ale miałam takie okresy człowiek się budzi w środku nocy i zasnąć za cholerę nie można,a rano nieprzytomny na to nie pomogą żadne lekarstwa tylko musi się w życiu unormować tak se myślę,widzisz jaki u mnie mega spokój?nawet sypiam normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee Ty to jestes oaza spokoju teraz :classic_cool: musze sie zatem dowiedziec czegos wiecej o tym zamieszaniu ;) a na serio to mysle, ze na to tez moze miec wplyw moja dieta (oczywiscie juz skonczona , bo waze juz mniej niz zakladalam na poczatku - sie troche rozpedzilam ;) :O ) . Zobaczymy , jak to nie to , to jutro poprosze o skierowanie do psychiatry ;) :classic_cool: aaaaaaaaaa dzis zamowilam se depilatorek w koncu http://www.allegro.pl/item560326158_depilator_braun_7681_nowy_od_super_sprzedawcy.html tzn. za chwile klikne "kup teraz" ;) i jeszcze tylko spa mi zalegle zostalo ... a wlasnie ... bylas w koncu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do psychiatry?nie pomoże Ci,ciężki przypadek z Ciebie:p;):D w spa nie byłam,tak jest jak się o czymś mówi wcześniej,trudno,jak coś się zmieni w tym temacie dam znać jak wypróbujesz ten depilator jak piszą we "wrażliwych miejscach" to poproszę opinię,to mnie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze bez \"znieczulenia\" nie da rady i tak ;) , nawet z tymi specjalnymi nakladkami ;) chociaz Ci powiem ,ze kiedys probowalam pęsętą :D , nie bylo tak tragicznie ... tylko ile roboty ..masakra ;) (traz to na pewno mnie wyslesz do psychiatry :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×