Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wiesz - skoro ta zona nie potrafi sie "postawic" ,dojsc do jakiegos kompromisu, to jest jej wybor, ze sie godzi na takie traktowanie ... no niewazne . szaro ,buro i ponuro dzis ... Gozdzik, a na ile wyjezdzacie ? Bo tu zostane calkiem sama juz chyba ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdżamy w czwartek i do poniedziałku,a ja siłą rozpędu mam jeszcze wolny wtorek;) tak,że sorki ale chyba faktycznie zostaniesz sama:) eee przeżyjesz,ja już też tak zostawałam tu sama:) a co do pogody no to faktycznie syfnie dzisiaj,mglisto i byle jak, a ja jeszcze dodatkowo jakbym czuła sobotnie działanie tequilli,trochę mi nie tak:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie na dwa tyg. ;) , pare dni - w tym weekend - wytrzymam :) a moze te samopoczucie \" :O\" to nie od alkoholu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki , z rana zawsze sie skusze :) 🌼 ps. a myslalam o 9-cio miesiecznej \"dolegliwosci\" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz pomysły:D;) dziewczyno my to już jesteśmy na etapie takim,że wczoraj mała pyta to kiedy idziecie na tą imprezę?aha ja też w ten dzień idę na imprezę i wyjmuje z plecaka zaproszenie na urodziny do koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , wiadomo - po kim ... wzorce do imprez w domu ma ;) , tylko wez sie zastanow nad tym alkomatem ,bo pewnie niedlugo i corke bedziesz sprawdzac jak wraca do domu ;) Ja w sobote tez mam "imprezke" ;) . Ale kameralna . W ramach "zadoscuczynienia" za malo czasu w tym tyg dla mnie - w sobote ide na "randez-vous" :classic_cool: .Ciekawe co wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema lachony! :D załapię się na kawę? ;) goździk w ciąży? dobrze słyszałam? ;) :D Angel, tak się zastanawiam - a nie nudzi Wam się tak tylko we dwoje?... może powoli czas na poszerzenie składu? ;) :D ja, jak już się znajdę w jednej czasoprzestrzeni z M. to też chyba pomyślę, bo czas leci, a ja wiecznie młoda nie będę! :P ;) coś mnie dziś monotematycznie wzięło, sorki ;) buziale! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde , metaxowa sie pojawila :D ❤️ :) masz kawke - wlasnorecznie zaparzona :) Narazie nam sie narazie nie nudzi...chociaz tak jak piszesz - wiecznie mlode nie bedziemy ;) ,wiec trzeba bedzie pewnie o tym pomyslec w jakiejs przyszlosci :) . Ewentualnie przedsiewziec jakies zmiany :P . A gdzie Ty sie w ogole podziewasz 😭 ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, to musiala niezle balowac... ehhhhh , a na walentynki to raczej na nic nie licze ;) , moze na jakiegos kwiatka ewentualnie , bo i tak ostatnio wydal na mnie "troche" . A jutro ide jeszcze na obiad -kolacje z kolezanka (Metaxa, gdybys byla w Wawie, to bys sie zalapala :P ) , za ktory on placi, bo stwierdzil ,ze sam nie ma czasu isc w tygodniu ze mna ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Metaxowa a co wy z tymi ciążami?:O;) tak se siedzę i se myślę,że może to już faktycznie na was pora:) weście się zaręczcie babki wielkie weselisko wyprawcie,a ja się chętnie pobawię;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz , ja mam prosic R. zeby sie ze mna ozenil ? :D Jeszcze troche poczekam, zanim sie dopuszcze takiej desperacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. u mnie jakby co nie bedzie wielkiego weselicha ;) jedno juz mialam, starczy :P ;) najlepszy bylby slub na jakiejs wyspie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napirek
np przejażdżka lamborghini ale kosztuje tysiaka ;) będzie miał na pewno co wspominać - wyjąkowyprezent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie Gozdzik, ze jeszcze nie :O , sprawa sie toczy od listopada 2006 , od maja 2008 czekam na wyrok I instancji, podobno brakuje tylko jednego podpisu... (oczywiscie nie wiadomo jaki jest wyrok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki :) A ja po ciężkim szoku poniedziałkowym po długim chorobowym juz jakoś się otrząsnęłam i zaczynam ogarniać swoją robotę. Ponoć znowu szykują się jakieś zmiany w pracy. Chyba mnie przeniosą do innego biura i będe miała dużo więcej obowiązków z dużą odpowiedzialnością :O No ale co ja tu czytam? Ciąże? Apropo lovelasa do flirtu - no ja nie potrzebuję - u mnie tą funkcję wspaniale spełnia Misiek - zabiera mnie na spontaniczne randki, kupuje kwiaty itp. Mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej :) Dzisiaj wędrowałam po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla siebie na urodziny - dziewczyny z pracy zrobiły zrzutę i kazały mi coś sobie wybrać za 100zł. Dzisiaj nic nie znalazłam, ale myślę że jutro skoczę do sklepu artystycznego i sobie jakies fajne farbki kupię do szkła bo mi się skończyły :) Apropo mdlenia w łazience to moja znajowa tez zemdlała ale z powodu grypy - u Was spokojnie? Bo u nas co 2 osoba rozłożona z wysoką gorączką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - apropo Twojej sprawy - a dzwoniłas tam albo pisałaś jakieś pismo z zapytaniem na jakim etapie stoi Twoja sprawa i dlaczego to Tyle trwa? Ja teraz widzę jak to wyglada w urzędach np. - jak nie zadzwonisz i nie przypomnisz to akta sprawy sobie leżą i się kurzą... a prawidłowo przecież zawsze obowiązują jakieś terminy.. Ech ja się zastanawiam jak sobie zorganizować weekend urodzinowy, chyba sie starzeję bo nie chce mi się imprezować i pić. W piatek w pracy tradycyjna wyżera ciastowa a potem zobaczymy. Może kino? A Może gdzieś wyjadę? Wczoraj sprawdzalismy ceny biletów lotniczych w różne fajne miejsca - Barcelona, Ibiza, Paryż. Można całkiem ciekawe okazje wyhaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa w ten weekend masz urodziny?to jako że mnie wtedy nie będzie NAJLEPSZE ŻYCZONKA🌼 grypa?taa w szkole jest po 8 dzieci w klasie,aż się boję teraz o tym myśleć ktoś chętny na poranną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - dzwonie/lub wysylam takie pismo co najmniej raz na miesiac od pazdziernika , bo wczesniej i tak nie bylo to sensu, bo wiedzialam ,ze od konca maja zastanawiaja sie nad wyrokiem . Niestety bezskutecznie . Poki co. Wiesz, to nie jest jakis tam urzad, tylko instytucja koscielna. A nie ma niestety limitu czasu na rozpatrzenie takiej sprawy ... to tez sie juz dowiedzialam . Wszystkiego najlepszego (na zas) tez ode mnie :) 🌼 , a Wy zaszalejcie i spedzcie se weekend w Paryzu ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wolne :P , musze cos zalatwic, a ze w pracy nudy i brak roboty, to se wzielam jeden dzien urlopu :classic_cool: Gozdzik , wypij i za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×