Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
Kup mu automatyczną koniobijkę , ja takie sprowadzam z Tajlandii. Jak chcesz to złóż zamówienie na maila czystaskrzynka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu wszystkie (??) lubimy zwierzeta i nie pozwalamy ,zeby byly bite :classic_cool: ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najwyzej mozemy poglaskac ;) gozdzik, a Twoja domena to co? (pytam o ten artyzm :classic_cool: : spiew taniec deklamacja wierszy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni telefon: - Kochanie, co wolisz: banany czy truskawki? - Na bazarze jesteś, skarbie ? - Nie, w aptece. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
WY NIE KUMACIE LALUNIE CO TO AUTOMATYCZNA KONIOBIJKA !!! TO TAKI SPRZĘT FACHOWY ,ŻE RĘKA NIE BOLI , A JEST DOBRZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel my jesteśmy LALUNIE:classic_cool: moja domena znaczy artyzm?to hmmm...no tego...ten...no nie wiem czy tak publicznie mogę...no...ale...są tacy co mówią,że to ten no mistrzostwo:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja dosc czesto slysze "laleczko" , wiec moze z ta lalunia nie bylo takie chybione ;) :P , w sumie wyraz pokrewny ... :P heh, chyba mamy mistrzostwo w tej samej (badz podobnej) dziedzinie :D :P :classic_cool: tylko,ze ja to slysze od jdnej osoby ..hmm moze to jednak nie to samo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez sobie zrobilam kawke ...mam ochote na pączka, ale w cukirni obok nie przyjmuja kart kredytowych 😠 stwierdzam, ze nie jestem dzis calkowicie normalna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez grzeczność nie przeczę:classic_cool: ;) wiesz co,tak się zastanawiam czy ja czasem za dużo czasu nie spędzam w twoim towarzystwie,i czy to jest w związku z tym też zaraźliwe,znaczy to nie bycie całkowicie normalnym... proszę o szybką odpowiedź,martwię się... :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Nokiaaaaaaa nie zauwazyles/las, ze te Twoje zetony nikogo tu nie interesuja ? :classic_cool: Owszem, reklama dzwignia handlu , ale bez przesady z taka nachalnoscia :P Gozdzik , ze niby Ty ode mnie, a nie ja od Ciebie ? :classic_cool: no patrz, ja bylam przekonana, ze to wlasnie jest odwrotnie ... ps. przez net sie nie zarazisz , chyba ze teraz przykladasz reke do monitora (albo inna czesc ciala :D ;) ) ps. 2. zawsze mozesz mnie tu zostawic na tym topiku i zalozyc sobie inny, skoro sugerujesz ,ze masz mnie juz dosc... ps.3. hmm zaczelam teraz myslec o tym, ze to przeze mnie dziewczyny pouciekaly .... hmmm hmmm hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wlasnie zareagowalam jak "typowa" kobieta Ty piszesz : "tak się zastanawiam czy ja czasem za dużo czasu nie spędzam w twoim towarzystwie," A ja od razu : "skoro sugerujesz ,ze masz mnie juz dosc... " o kurde, zle ze mna dzis faktycznie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Angel,zmień lekarza:P:D i nie bądź taka niby wrażliwa bo zaraz to się będę 3 razy zastanawiać zanim powiem Ci coś więcej niż CZEŚĆ;) text z reklamą mnie rozwalił, w ogóle jakoś wszystko mnie dziś totalnie śmieszy, wołać doktora dla siebie też?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysle nad tym lekarzem ;) :) to chyba dlatego ,ze dzis MASAKRYCZNIE sie nudze w pracy ... (w domu za to mialabym co robic :/ - bo sie troche zaniedbalam ze sprzataniem ) a tak z innej beczki - ogladam se sukienki na allegro i tak sie zastanawiam ,dlaczego wiekszosc z nich nadaje sie tylko pod latarnie ?? :O (pamietasz jak nas kiedys USILOWALAS nabrac - akcja z sukienka na wesele ??) a ja szukam czegos w takim stylu : http://www.allegro.pl/item563633056_mj_mkone_pencil_dress_krateczka_pasek_nowa_36.html tylko ,ze bez przymierzania chyba sie nie odwaze jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam...co znaczy,że większość sukienek na allegro nadaje się pod latarnię?gdyby tak było to wiedziałabyś gdzie najczęściej można mnie spotkać:P:O ja wszystkie moje sukienki kupiłam na allegro, pewnie że niektóre sprzedawane nadają się tylko i wyłącznie jak piszesz,parę cm materiału i to jeszcze na pół przejrzystego, no ale bez przegięcia tej pierwszej w życiu nie kupiłabym bez przymiarki,bo skąd mam wiedzieć że moje cycki się tam zmieszczą?albo ze się zmieszczą ale nie będą splaszczone?;) ta druga niezła,niezła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty;) wiem wiem,że jak się czasem tak zacznie przeglądać to porażka,a widziałaś ile osób WALCZY o te kiece?one są zazwyczaj chyba,albo zawsze nie w opcji kup teraz tylko trzeba se taką wygrać:D normalnie to jak milion w totka:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam , widzialam , masakra :O jak mozna CHCIEC miec taka kiecke ?? za darmo bym nie wziela ... :P Takie w stylu tej brazowej z dzianiny chyba kiedys widzialam w Solarze :classic_cool: ;) , musze sobie przypomniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Solar ma ceny:O nieee dziękuję chociaż czasem jak się tak zachoruje na coś to... lekko zmieniając temat to Ci powiem,że jak oglądałam sukienki fajne dla małej to doszłam do wniosku,że te nasze to mają przyzwoite ceny no i my raczej nie wyrastamy z naszych,a że nam się znudzą to to jest już inna inszość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,wiem , ubrania dla dzieci nie dosc ,ze sa drogie , to jeszcze tak jak piszesz - nie sa przeciez na kilka lat . ps. ja mam nadzieje na jakies obnizki posezonowe jeszcze ,ale jest juz marzec, wiec hmm nie wiem, czy nie za pozno. zreszta poogladac mozna ... ;) dzis juz nie ma wiosny u nas , szaro,buro i ponuro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ... dobra rada nie jest zla :D , a dzis chyba pobilysmy wszelkie rekordy... :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×