Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Angel moim zdaniem nie. Masz prawo wymagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent, kiedyś i ja przeżywałam przedweselną gorączkę przygotowań...:P Kiedy to było,chyba 100lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nasze wesele będzie po prostu dobrą imprezą :D Znajomy ma pensjonacik w górach :D Już z nim rozmawialiśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wszystko będzie praktycznie po kosztach. Zresztą i tak będzie niewiele osób. Moja rodzina - 5 osób, jego - 2 osoby, bo jego ex żona powiedziała, że na ślub przyjdzie chętnie, ale na wesele nie. To ma też związek z moimi rodzicami, itd... :O No i będzie około 7-10 znajomych (tych najbliższych) ;) Zabierzemy się samochodami, bo powrót wstępnie planujemy na niedziele wieczór (tzn ich powrót, bo my zostajemy :P:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel czekam z Tobą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel - wcale nie przesadzasz...wręcz moim zdaniem i tak spokojnie do tego podchodzisz bo ja bym juz dawno zrobiła mu awanture że zachowuje sie jak dupek - i uwierz mi zadna praca go nie usprawiedliwia - bo jakby NAPRAWDE chciał to by na rzęsach stanął i by jakos znalazł czas dla kogoś na kim mu zalezy. Mój były tez miał "dziwną" prace (cos tam z policja i służbami specjalnymi) - na początku było ok, a potem coraz mniej czasu, ciagłe wymówki,zasłanianie się pracą...ja bylam na ostatnim miejscu. U niego "moze" sie spotkamy znaczyło - jak nie bede miał lepszej oferty na weekend to sie spotkamy. To był początek konca - teraz o tym wiem - wtedy sie głupio łudziłam. Powiedział mi na koniec że chce odmiany (bylismy 7 lat razem) i ze nie jest pewny swoich uczuc. 2 lata mnie okłamywał i zasłaniał sie pracą...Dlatego juz nie dam sie tak wrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - pomysł fajny, ja tez myśle o czymś podobnym.Jakbysmy chcieli tradycyjne wesele to bysmy musieli zaprosić chyba ze 100osób (taką on ma rodzine) - jakby sie o kims zapomnialo to by sie pogniewali. A na takie wielkie wesele szkoda mi kasy.WOle za to gdzies pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
W naszym przypadku więcej gości by nie było ;) Nie utrzymuje kontaktu z ciotkami i wujkami, wieć na wesela wzajemnie się nie zapraszamy, a on już niestety żadnej rodziny nie posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a mój ma wieeeeeeeeeeeeeeeeeeelką rodzine. JA nie utrzymuje kontaktu z nikim prawie. Mam tylko mamę, ojciec nie żyje, no i mam tego wyrodnego brata. Reszta ciotek i wujków rozsiana po świecie i prawie zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ostatnio bylismy odwiedzic jego tate ( w innym miescie mieszka) idziemy ulicą i spotykamy jego babcię..idziemy dalej - jakaś kuzynka...troche dalej na ławce jego kuzyn i jakis wujek..Idziemy na lody a w lodziarni patrze a on bo sprzedawczyni - czesc ciociu...Przeginka normalnie..Wszyscy prawie w jednym miescie mieszkaja i nie da sie kogoś niespotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Heheh :D No to faktycznie, zgromadzenie :D Duże to miasto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
25 tyś mieszkańców - czyli jedno z mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja mam zawsze takie szczęście, że spotykam znajomych w najmniej oczekiwanym momencie. Byłam w Gdańsku- spotkałam kumpla, którego nie widziałam ze dwa lata, jechałam do Wrocławia pociągiem- spotkałam swojego ex faceta, który wyjechał do Niemiec 3 lata temu ;) A najlepsze jest to, że będąc we włoszech spotkałam też kilku znajomych, w tym pare, która nie wiedziała, że maja wspólną znajomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel masz jakieś wiadomości?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
przegladam w necie fryzury może jakaś radykalna zmiana...? Heheh moze zrobie sie na brunetke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - zadnych ... :O .. staram sie tlumaczyc to tym ze przewaznie dzwonil wieczorami ... w ciagu dnia rzadziej ... :( poza tym RACZEJ nie bylo go na tlenie ..bo nie widzialam zeby sie pojawil ... (chyba ze miedzy 7 a 9 rano ... ) a ja mam wlaczony caly czas i widze.... ze jest mi strasznie ciezko chyba nie musze pisac ? :( ledwo co powstrzymuje sie od placzu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ja razu pewnego miałam balejaż jasny, ogólnie włosy wyglądające jasno i się od razu i dla wszystkich niespodziewanie zrobiłam na ciemno ciemny kasztan czy coś koło tego:) I o.k.A jaka sensacja i teściowa spalona z zaskoczenia z uwagą p.t.ty to masz ale odwagę...:P:P:P Ale miałam satysfakcję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angle trzymam kciuki... Pamiętaj, że jestesmy z Tobą. Kawa- ja już byłam blondynką, brunetką, ruda, miałam krótkie i długie włosy. A najlepiej się czuje w rudych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel, wspieramy cię, wirtualnie ale to nic, ważne że szczerze! i tylko się powstrzymuj od dzwonienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent wyśle Ci maila z propozycjami fryzur dla mnie...sama nie wiem Ciebie bym widziała naprawde w jasnych pasemkach.Masz delikatną urode i byłoby Ci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk mnie razu pewnego się przytrafiło, że zachciało mi się balejage (czy jak to sie pisze :O) Blond i brąz... Wyglądałam jak zebra (fryzjerka wykazała się ogromnymi umiejętnościemi :P) :D Większość ludzi myślała, że to tak ma być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa te krotkie, ciemne fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
te czarne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
dodam że to moje zdjecie tam jest (jakbyś nie poznala hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pierwsze w pliku Dok5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku moge o coś zapytać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no własnie tą fryzurkę najbardziej rozpatruję... Nie weim tylko czy mój mężczyzna to przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Pytaj. Najwyżej nie odpowiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×