Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Tak właśnie Angel :D Zawsze jest wielka impreza w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o Angel, widziałam cię dziś w topiku o leniach...:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No prosze goździk na topiku o leniach a mówi że taka zapracowana... :P:P Angel to może przełożymy na miesiąc wcześniej :D Goździk nic już nie kombinuje :D Twardo na przód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ale ja się nie dopisywałam do listy leniuszków, tak tylko zerknęłam na topik na chwilkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja ostatnio mam dosyć panienek idących do łóżka z żonatymi... :O Dlaczego ten świat nie moze być normalny? Miłość..ślub i wiernosc do śmierci....tylko los wystawia nas na próby, faceci zaczynają olewać a my zakochujemy sie w innych? Albo naszego męża zaczyna sciemniac jakaś młoda lafirynda i on nas dla niej zostawia? Porypane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ojojoj, kawa nie w nastroju, chyba przezornie zmykam, bo jeszcze i mi się dostanie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
goździk..ja nie o Tobie....ja o tej lafiryndzie co wskoczyła do łózka mojemu szefowi.A on był dla mnie wzorem idelanego męża i ojca.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa ja to widze troche inaczej. Jest różnica między tym, że ktoś traktuje sex jak sport i sypia ze wszystkimi do okoła, a różnica jeśli miłość przychodzi "za późno". Wtedy masz wybór, albo będziesz do końca nieszczęśliwa, albo przynajmniej przez chwile będziesz czuła jego bliskosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak sobie myśle o Twoim szefie... Jeśli miał ochote to mógł to zrobić bardziej dyskretnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
zrozumiałabym może jakby był dłuuuuuuuuuuugo po ślubie i miał wredną starą brzydką żone... A on ma super żone, młoda, ładna, mila... :O szkoda gadać ech..Byl pijany a tamta lafirynda sie do niego kleiła wykorzystując sytuację. Wiedziała że jest żonaty,chciała sobie prace załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dzięki prezent. rozpłakałam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
goździk, ja Ciebie też rozumiem - co innego miłość - a co innego jak laska widzi go 2 raz w zyciu i nie mysli o tym ze facet ma rodzine... Prezent - właśnie o to chodzi że niby był dyskretny...ale jak ja nie pilam na imprezie to sobie wszystko obserwowałam z boku i widziałam bardzo wiele rzeczy...Byląm wściekła bo moje ideały zostały zbrukane..To tak jak zdrada przyjaciela. Naprawdę uwazałam go za IDEAŁ, WZÓR..wiecie o co chodzi.. Jedyny żonaty facet który byl wporządku...A tu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
poza tym - musiał być jakis sposób w który sie poznaliscie. Przewaznie mąż olewa żone, nie rozmawia z nią itd i ona szuka przyjaciela w necie. Potem przyjaźń zamienia sie w coś wiecej...I czyja to wina? Kto ją popchnął do rozmów w necie?Gdyby byla szczesliwa w małżenstwie i mąż byłby mężem i przyjacielem równoczesnie nie byłoby takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa alkoholem go nie tłumacz... Druga sprawa, że laska musiała być trzepnięta, bo nie przewidziała tego, że on może przez to stracić w waszych oczach, a tym samym się wkurzyć i pracy jej nie dac ;) Goździku... Czy ja powiedziałam coś nie tak... Nie płakej mała (jak to sie godo u nas na ślązku :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa on był już po rozwodzie jak się poznaliśmy. To ja miałam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent...nie tłumacze go. Po prostu poczułam się jakby moje ideały w które wierze i wg których staram się żyć poszły sie w jednej chwili rypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Każdy facet ma w sobie coś ze skur***na :O Znam przykład: Facet do rany przyłóż, można nawet powiedzieć, ze miał zadatki na pantoflarza, swoją kobiete na rękach nosił, była dla niego całym światem, chciał jej dać gwiazdke z nieba, nie pozwolił złego słowa o niej powiedzieć, cichutki, spokojny... Zdradził ją... Raz, po alkoholu, o jeden raz za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ehh dziewczyny. Przez takie zdarzenia człowiek czuje się jakby dostał porządnego kopniaka. A luby dzwonił, że już wraca od lekarza :O ma pęknięte dwa żebra :O Ale żyje :D :O Tydzień L4 na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak sobie myśle...:O Ustaliliśmy date, potwierdziliśmy w usc, a na żaden inny temat nie romawialiśmy :O Nie wiem czy w końcu zapraszamy gości (byłoby ich ok 20) gdzieś, czy jak...:O Nic nie wiem :O A nazwisko będe miała dwuczłonowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , w topiku o leniach ? yyy eeee hmmm na pewno to bylam ja ? :P ;) ? prezent - dobrze ze to \"tylko\" zebra..do wesela sie zagoi :D kawa...moje idealy juz nieraz siegnely bruku ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel- to powiedzenie w tym momencie jak najbardziej na miejscu :D Właśnie tak samo odpisałam mu na smsa ;) No to jutro będziemy mieli dużo czasu na obgadanie szczegółów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
"tylko żebra" - ech dobrze ze mu płuca nie przebiło bo mógłby wykitować...To bardzo groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
"mógłby wykitować" :D Jest dobrze kobiety ;) A z tym płucem to faktycznie nie są żarty. mam kumpla, wypadek na motorze, przebite płuco, miesiąc w szpitalu, a potem jeszcze miesiąc dochodził do siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisalam w cudzyslowiu ... zebra sie zrosna... a cale szczescie ze nie uszkodzily zadnych innych organow :) duzo zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
teraz będziesz się nim opiekowała :D heheheh jest skazany na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaaaaaaaa :D:D Będe go tulić i głaskać... :D Jak Elwirka kota Sylwestra w tej bajce :O :D Chyba jednak nie będe mogła tulić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a mój luby jakieś fochy stroi... trzeba bedzie się obrazić żeby pokazać że nie może ot tak sobie się zachowywać...Ale mnie wkurzył no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa z facetami trzeba krótko :P:P :D Żegnam się pomalu bo kochany już czeka. Teraz on ma samochód :O A ja do Warszawy będe musiała jechać pociągiem... :O Do czwartku 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×