Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Czeeeeść babki:) Poczytałam sobie ostanie zwierzenia i tak : Goździczku miło mi, że zaniżam średnią [cool}, jednakże 30 i tak doczekać się nie mogę. Kawo - mi tez kiedyś zdarzyła się peknięta gumka i to też Durex, ale to było dawno, na szczęście dopiero zaczęliśmy i nawet się nie denerwowałam, że "coś" może być, nie mówiąc już o tabletce PO. Dodam jeszcze, że najlepszym sposobem anty jest wstrzemięźliwość:classic_cool: Ja spotykam się od końca stycznia z pewnym panem, ale zaczynam powoli czuć, że to nie to... I tak trochę nie wiem co robić. Boję się, że jeśli mu podziękuję to będę żałować, z drugiej strony chyba nie dojrzałam do związku (co powiedziala mi nawet moja Mama) i muszę się jeszcze pobawić.. :O I nie wiem. Wpadnę za pare dni:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie znow duzo pracy, a co sie za tym kryje malo czasu na inne rzeczy :) . Nawiaze do dnia kobiet - bylismy w super hotelu nad morzem w Lebie . Hotel przy samej plazy, z apartamentu widok na morze, slychac szum fal , po prostu bajka :). a teraz praca, praca, praca ... mam kare ze w poprzedniej sie zbytnio nudzilam chyba ;) . Poza tym bez wiekszych zmian :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam rozmowę kwalifikacyjną na etat w mojej pracy, musiałam normalnie przejść testy z tą różnicą że zazwyczaj jak konkurs jest ustawiony to ta osoba dostaje pytania...a ja nie dostałam. Pytanka z ustawy, kodeksu cywilnego i administracyjnego, do tego zadania obliczeniowe świadczeń pieniężnych - czym zajmuje się zupełnie inna komórka organizacyjna.. Tak czy siak dobrze ze dostałam cynk zeby sie przygotować bo wredna menda mi pytan nie dała. No i jakie było jej zdziwienie jak dostałam max ilość punktów hehe Ale za to odbiła sobie podczas rozmowy - przy dyrektorze chciała mnie specjalnie zagiąć... Tak czy siak dzisiaj gadałam sobie z kadrową przez tel - dostane juz umowe na okres próbny i dyrektor wywalczył dla mnie podwyżke :-)Jakies około 350zł na ręke więcej wiec nie jest źle :-) Umowe podpiszę 1 kwietnia. Dzisiaj kierowniczka wyjechała do Wawki więc korzystając z pieknych okoliczności zakupiłam duzego szampana i sobie z dziewczynami wypiłysmy za moje zdrowie i wygrany konkurs. To by było na tyle z nowości.A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gratuluja Kawka 🌼 ja sie powoli zbieram do wyjazdu - jutro jedziemy na Świeta na Slowacje do siostry R. a poza tym normalnie - tzn musze sie pochwalic - dostalismy zwrot podatku VAT z US , czyli ta moja firmowa ksiegowosc nie jest taka zla :D ;) Zycze Wam Wesolych Swiat i do napisania za pare dni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierszyk zerżnięty ale co tam;) POGODY SŁOŃCA RADOŚCI W NIEDZIELĘ DUŻO GOŚCI W PONIEDZIAŁEK DUŻO WODY TO DLA ZDROWIA I URODY DUŻO JAJEK KOLOROWYCH ŚWIĄT WESOŁYCH ORAZ ZDROWYCH! 🌼😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam prawdziwych przyjaciół, rodzinnej atmosfery, ciepła i miłości, trochę szaleństwa i iskry namiętności, aby te świeta dały poczatek zmian na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeście sie rozpisałyyyyyyyyyyyyyyyyy..... Japitole wyskoczyła mi reklama dźwiękowa prawie zawału nie dostałam!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam u Was kobity? Żyjecie po świetach? U mnie w pracy mały sajgon - wczoraj wpadła kontrola, ale nienajgorzej, jakoś poszło. Jutro zegnamy dwie kobitki - na emeryture odchodzą i robimy po pracy sporą popijawe...Wieczorem sie zrywam do kolezanki i idziemy gdzies potańczyć :-) Wracam w sobote dopiero do domu :P Czasem dobrze byc dojeżdżającym - ma się wymówke zeby zostac na noc poza domem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nieźle wyglądasz:classic_cool: właśnie luknęłam na nk no ja niestety widzę u siebie zmiany porządnie postępujące po 30tce,wystarczy że się uśmiechnę:O aż jestem w szoku,że to jakoś tak szybko? i tyle zmarszczek,ale niestety jestem posiadaczką cienkiej skóry i właściwie wszystko na niej widać a na weekend majowy jedziemy nad morze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gozdzik, no to uwazaj na slonce, bo przy cienkiej skorze nie powinnas sie za mocno opalac :) My narazie nie wiem co robimy z weekendem majowym, moze odpoczniemy, bo troche sie porobilo wyjazdow. Firmowych. I moze w przyszlym tyg pojedziemy se do Brna. Pozniej - w nastepna niedziele - prezent imieninowy dla R (spozniony o tydzien, bo ma teraz w sobote) - idziemy na pewien wystep, ktory o dziwo nie zostal odwolany (niby juz po zalobie bedzie tydzien, ale ... bilety juz kupione, wiec nie ma co) . Pozniej znow jakis wyjazd, i tak w kolko. A za miesiac znow na Slowacje- na komunie syna siostry R. a za jakis czas - za 2-3 miesiace polece z R. do Samary. Wlasnie se wyrabiam wize (roczną, więc moze trafie z tym wyjazdem ,bo to ciagle sie zmienia ) Nawiaze jeszcze do sobotnich wydarzen. Rano w ogole nie wlaczalismy tv, dowiedzielismy sie z radia w samochodzie jak gdzies jechalismy. I nie moglam w to uwierzyc w pierwszej chwili. Jakos mi bylo trudno przyjac to do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my jak się dowiedziałysmy to byłysmy na kacu po piątkowej imprezie, sms w łóżku od kumpli żeby szybko włączyć TV. A tu szok!!! Ciężko uwierzyć. Trudno się było nie przejąć... Angel nie znudziło ci się to jeżdżenie? Ja kiedys wytrzymałam rok takiej pracy w ciągłych rozjazdach..Nie powiem że było źle..ale potem poznałam Miśka i wolałam czegoś stabilnego na miejscu żeby byc z nim... Nie myslisz czasem jak by to było w przyszłości? Jakbys np. chciała ślubu..domu...dziecka..? Goździk no niestety jak tez zauważam zmarszczki, zwłaszcza po jakiejs imprezie jak się skóra przesuszy to pod oczami masakra...Cięzko się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kawka, ja nie musze tak ciagle jezdzic, po prostu jak R. gdzies jedzie ,to po prostu czasami z nim jade dla towarzystwa. Jakbym nie chciala, to zawsze moge zostac w domu :). Taka po prostu ma prace, I jak narazie jest na tyle dobrze, ze nie mysli sie o jej zmianie. Jak bedzie potrzeba to sie pomysli ;). O przyszlosci narazie nie mysle, malo mam czasu na to :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wczoraj przywieźli 30 trumien,jak leżały w samolocie,to już nie wyobrażenie tylko,i jak potem jechały tyle samochodów,było widać ile to ludzi...dzieci czekające na lotnisku,na swoich rodziców... życie jest kruche i dzisiaj jesteś, jutro... dla Ciebie Angelowa te wyjazdy ciągłe to powoli rutyna co?;) no bo dla mnie każda możliwość spędzenia gdzieś chociaż dnia to święto, dlatego odliczam do tego weekendu majowego no właśnie sprawdzę co tam w pogodzie zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakos widzę wszystkim nam brakuje czasu zeby pisac tak aktywnie jak kiedyś. Macie juz plany na weekend? Ja jadę do Opola na wystawę psów z koleżanką :-) Pewnie zrobię milion zdjęć piesków ;-) Wczoraj byłam w Żaganiu w jednostce wojskowej. Kurcze wielkimi krokami zbliża się wprowadzenie nowej ustawy i w pracy będzie prawdziwa masakra. No a ta moja kumpela biurowa oczywiscie planuje 3 tygodnie urlopu...Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote wrocilismy z Brna :), takze moje plany na weekend, to bylo odpoczywanie. W niedziele bylam na kabarecie Neonowka (z kolezanka, bo mialam bilety wczesniej jako prezent imieninowy dla R, ale musial leciec po poludniu, czyli przed wystepem) . A dzis caly dzien przed kompem i nadrabianie zaleglosci po wyjezdzie. Mam teraz ochote odlaczyc se internet i wylaczyc telefon na dwa dni chociaz ;) Poza tym dzis moi rodzice obchodza 30 rocznice slubu. Podziwiam ich :classic_cool: . Zainteresowane odsylam na n-k , do zdjec mojej Mamy (poszukajcie w moich znajomych Barbarę) - jest ich zdjecie ze slubu :) . Gozdzik, spakowana juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszło mi,twoja mama ma zablokowaną galerię dla nie-znajomych:classic_cool: najlepsze życzonka dla JUBILATÓW! ja piździolę co dzisiaj za dzień,najpierw za nic nie mogłam znaleźć miejsca do parkowania,a jechałam na rezerwie mówię kurde w końcu mi paliwa zabraknie,ok tankuję chcę płacić nie mam kasy:O kurdeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel, nie chce mi sie logowac
a karte mialas? czy musialas wzywac meza na pomoc ? :D no to niezle... ja tez tak kiedys mialam, ale akurat podwozilam gdzies kolezanke i mi sie pofarcilo, bo miala kase przy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja dzisiaj tez nieciakawie. Jakiegos ogólnego doła złapałam. Misiek mnie wkurza. w pracy kierowniczka wkurzona na maxa że lepiej bez kija nie podchodzić, pogoda do bani...Ech! No ale zapomniałam - nie opowiedziałam Wam o moim weekendzie - byłam w Opolu na wystawie psów rasowych razem z kolezanką, jej psem, jej kolegą (fajnym heheh) i kolegi córką (5 lat).Pieski przecudnej urody w nieziemskiej ilości. Uwielbiam psy więc możecie sobie wyobrazić jaki miałam ubaw. Poza tym droga na wystawe i powrót tez był wesoły - prowadziła kumpela wiec ja i kolega moglismy pić browarki i się nabijać z byle czego ;-) Straty z wyjazdu - zaciagnięty sweterek przez krzaki leśne - tak się kończy sikanie w leśnych krzakach gdzie rosną dzikie róże czy jezyny czy cos tam z kolcami hahhaa Dobrze ze kleszcza nie złapałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że prezent dla faceta w tak okrągłą rocznice powinien być wyjątkowy. Najlepiej kupić jakąś nietypową pamiątkę, można tez sprawić facetowi prezent w postaci jakiegoś wspólnego wyjazdu w atrakcyjne miejsce. Myślę, że trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem, bo przecież nie co dzień obchodzi się 40 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie rozwalaja takie wpisy hahhahaaa Pierwszy dzien długiego weekendu i oczywiście pogoda się zrypła hehe Wsiadam dzisiaj w auto i jade do kumpeli poimprezować. A Misiek wziął chorobowe i ma naprawde dłuuuugi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mieliśmy o dziwo nad morzem pogodę extra:D nic tylko za parawan i opalanie czas zapierdala,dopiero przeżywałam komunię mojego dziecka,a zaraz będzie już jej rocznica kolejny rocznik pisze maturę,o ranyyy ile lat temu była moja:O:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze faktycznie goździk, ta komunia Twojej córy to tak jakby 2 miesiące temu sie wydaje...ale masakra Fajnie że Ci się pogoda udała. U mnie bez zmian. Oprócz tego ze znowu imprezowałam i mam kolejne zaproszenie na ten piatek ale sobie odpuszczam. Przed okresem jestem i czuje sie zmęczona. Poza tym ile mozna balowac? Trzeba troche pomieszkać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe Kawa ja przy Tobie jak stara babcia:D dom praca dom jeśli wyjazd to rodzinny jeśli gdzieś wyjście to całą rodziną,ale póki co...dobrze mi tak:) luknijcie na nk zobaczycie jak wygląda moje dziecko;) no a pogoda dolina i ten weekend zdaje się,że taki będzie,jeszcze mi to prawie nie przeszkadza poprzedni naładował mnie pozytywnie, no to miłego weekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ola coraz ładniejsza, niedługo zacznie przyprowadzać chłopaków do domu :-) Weekend leniwy, pogoda nie rozpieszcza.. No ale za to od jutra do czwartku mojej kierowniczki nie ma więc luz emocjonalny w pracy :-D :-D Goździk no ja wcześniej tez tak miałam - praca dom, wyjścia tylko z facetem...no i faktycznie zaczęłam się czuć jak babcia.. Dlatego tak bardzo odżyłam jak zaczełam wychodzić sama z kumpelą na imprezy ;-) Przydaje się to czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda nie rozpieszcza to prawda,szkoda maj już prawie połowa chciałoby się już wreszcie słońca i ciepełka dla wygrzania starych kości:P a tu ciągle pogoda w kratkę zresztą co się tu dziwić kalendarz mówi,że mamy zimnych ogrodników i w sobotę zimnej Zośki:D a i Kawa,wczoraj dzwoniła kumpela na następną sobotę na babską wódkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×