Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuajuy

Co robi Edyta Bartosiewicz albo K.Stankiewicz?

Polecane posty

Gość yuajuy

nie wiecie przypadkiem dlaczego te artystki zniknely ze sceny?chyba juz nie nagrywaja?a moze ktos cos czytal o nich w gazetach?jestem ciekawa bo lubilam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka perepeczko
no i dobrze ze zniknely-obie to totalne beztalencia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. stankiewicz
urodziła jakis czas temu dziecko wiec je pewnie wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetes rwetes
Edyta zaspiewala z Krawczykiem i znowu przepadla-jestem ciekawa z czego na teraz zyje skoro nie spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w
Bartosiewicz ma talent i to wielki....jak ktoś uwaza ze ona nie ma talentu chyba jets kompletnie gluchy:-o(nie obrazajac osób gluchych)Bartosiewicz to jedna z najzolniejszych piosenkarek!T wszytskie Dody i Mandaryny przy niej wymiękają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
gdyby Doda stanęła na podium obok Bartosiewicz, ten momentalnie by się zawalił. Stankiewicz nigdy nie lubiłam jako wokalistki, ale Bartosiewicz ma kapitalny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankiewicz kiedyś była ładna
a potem im starsza tym bardziej coś jej sie niedobrego ze szczęką i twarzą robiło,wyglada źle,taka jakaś niezadbana,a u wojewódzkiego pokazała kompletny brak klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido 80
Stankiewicz wygląda jak anora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijajko
a co Stankiewicz robila u kuby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze byla
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta pisze teksty piosenek
dla innych wykonawcow miala swoje przejscia, wiec wycofala sie z zycia publicz, jest świetną artystką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez gwiazda
Pracuje w tej branzy i nikt nie lubi Bartosiewicz ,nawet sie z niej!! Na starych teledyskach ma pokazane duze BRUDNE ZATKANE dziurki od nosa! Sami kiedys popatrzcie,,,Teraz ma ksywr Nosek...fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uranna
ja tez gwiazda-przeczytaj swoja wypowiedz i napisz jeszcze raz logicznie bo ja cie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu .......
a czemu stankiewicz pokazala u wojewodzkiego brak klasy?? nie widzialam tego wywiadu a chetnie sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
talencie czy beztalencie , jakby miała talent byłaby na fali, a jednak my ludzie słuchamy Dody i ja nagradzamy, kupujemy jej płyty jak równiez mandaryny..czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solid security
pamietam jak byłam w podstawowce był taki TV program "LUZ" edyta bartosiewicz ze swoim moze 1,5 rocznym synem udziela wywiadu-babka nie umiala poprawnie zdania sklecic wiec zastanawiam sie jak ona niby moze pisac takie genialne teksty????i spiewac??? no ale coz jak mialo sie meza znaczacegow branzy to i z bartosiewicz i z mandaryny mozna zrobic gwiazde. na szczescie edyta miala tyle odwagi zeby zejsc ze sceny i wiecej durynych piosnek i Jenny nie spiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
dokładnie:D przynajmniej doda sie stara, robi show, śpiewa, udziela się , pcha się, no i umie spiewac. jenny był niewypałem tak jak Koziorożec czy zegar:D szok a peszek maria pobiła wszystkich w opolu z tym gwizdkiem:D a nosowska o rany- skąd one się urywają te gwiazdeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo jak wy podniecacie
sie dodą, to czas umierac......... :o wg was wystrczy byc wulgarna, chamska, ubierac sie jak burdelowa i dupodajka, i juz jest sie gwiazdą........ moze dlatego Edyta wycofala sie z tego festiwalu kiczu, bo i po co jak spoleczenstwu slon na ucho nadepnal i sluchaja jakiejs szmiry w stylu "wiec niemartw sie, bla bla bla, stara szmata zamiast drzwi" :o żenadaaaaaaaadaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątróbka z cebulką
w Warszawie od dawna mówi się że Bartosiewicz przyćpała i ma problem by z tego wyjść nie umie zerwać z tą małą słabostką Stankiewicz po niewypale jakim była ostatnia płyta (jak dla mnie był ten krążek ok) - wychowuje dziecko i ponoc przymierza sie by znów wejsć do studia. Co do talentu Bartosiewicz - nie lubie jej ale przyznaję że interesujący miała głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
:D więc nie martw sie podnosi na duchu a co wnosiła "jenny" zegary.czy ten koziorożec? nic, narzekacie na dode a własnie tacy jak wy kupuja jej płyty i stąd ma platynę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
Bartosiewicz ma depresję i problemy osobiste Stankiewicz ma anoreksję i bulimie i problemy osobiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Kasią Kowalską się dzieje?Też jej nie widać ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solid security -----> dziewczyno, o czym Ty w ogóle piszesz?? \"Jenny\", to durna piosenka??---- to chyba jedna z najlepszych piosenek, jakie w życiu słyszałam. Tekst jej prawdziwy, a teledysk chwyta za serce. Poza tym nigdy nie odważyłabym się porównać Dodę do Edyty Bartosiewicz, nie ta klasa, nie ten styl i nie ten głos. Barwy głosu nie da się zmienić, a Doda swoim wokalem Bartosiewicz do pięt nie dorasta. Poza tym obie wokalistki są autorkami swoich tekstów, przeczytaj tekty piosenek Bartosiewicz i Dody, jeśli nie widzisz różnicy, to widocznie jest Ci wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solid security
jest mi wszystko jedno bo ani jednej ani drugiej nie znosze a jenny moja mala jenny to dno i szmira no i nie mam zamiaru zmieniac zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooo jak wy podniecacie
jak mialabym wydac kase na plyte dody, to wolalabym sie juz pociąć :o NEVER!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
:D to w takim razie kto kupuje dody płty skoro ma platyne? sama sobie wykupiła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×